Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Joga - dlaczego nie???

1457910

Komentarz

  • Może dlatego, że wiedziały i studiowały teologię silvy, huny i innych. Wszystkie osoby, które znam i ćwiczyły jogę, nie szukały drugiego dna i nie rozmawiały z silvami, hunami, ani tym bardziej nie budziły bogini haha Kundalini, mają się dobrze, a nawet kwitnąco :)

    Może dlatego, że wiedzą, że Bóg jest jeden i nie zawracają sobie głowy bożkami.


  • jest jedna przyczyna sa chronieni bo to od boga zależy kto i gdzie  i kiedy dopuści opętanie
  • edytowano czerwiec 2017
    Znam wielu ludzi stale uśmiechniętych i cieszacych się z życia oraz zdrowia którzy biorą narkotyki.
    Narkotyki nie stanowią zagrożenia!

    Wszystko co o nich piszą to bzdury dla łatwowiernych sztywniakow, co nie umieją z rozsądkiem korzystać z dobrodziejstw używek - tylko trzęsą portkami z byle powodu!
    Podziękowali 1Rejczel
  • Głupoty mówisz. Narkotyki mają udowodniony negatywny wpływ na organizm.
    Gimnastyka ma udowodniony pozytywny wpływ na organizm.
  • Nie czytałem wątku. Szustak gdzieś ostatnio na YT miał wideo m.in. o jodze. Rozsądnie mówił.
  • tutaj świadectwo narkomana  uzdrowionego  opowiada całe zycie jak sie zaczeło  od czego zaczoł brac


  • PawelK powiedział(a):
    Głupoty mówisz. Narkotyki mają udowodniony negatywny wpływ na organizm.
    Gimnastyka ma udowodniony pozytywny wpływ na organizm.
    Joga tez ma udowodniony negatywny wpływ na organizm i nie jest to tylko gimnastyka
  • edytowano czerwiec 2017
    Joga to gimnastyka?
    No więc narkotyki to zwykłe zioła i leki w odpowiedniej kombinacji.
    Zioła są zdrowe a leki leczą. Dają szczęście i luz tym, którzy już inaczej nie umieją.
    Albo radość tym którzy mają kasę i silny charakter.
    Nie dla cieniasów
    Podziękowali 1Rejczel
  • BTW wszystkie osoby, które znam, które ćwiczyły jogę przygasły, popadły w depresję, biorą psychotropy. 

    Joga jest powszechnie zalecana jako sposob radzenia sobie ze stresem, wyciszenie sie. Lagodna forma wysilku fizycznego. Skad pewnosc ze te osoby nie mialy juz wczesniej problemow z psychika i to joga jest przyczyna?

    Uwazam ze mylicie korelacje ze zwiazkiem przyczynowo skutkowym. To pytanie do tych ktorzy twierdza ze joga im cos napsula w zyciu. Skad przekonanie ze to wlasnie przez joge? To wyglada raczej tak ze jak kazdy macie czy mieliscie jakies problemy w zyciu i obwiniacie za to cos co ktos wam przedstawil jako straszak. Kiedys bylo modne doszukiwanie sie opetania w sluchaniu metalu :) 

    Podziękowali 3PawelK Coralgol beatak
  • Nadal jest modne  ;)
    Podziękowali 3Aniuszka Rejczel Rogalikowa
  • Joga tez ma udowodniony negatywny wpływ na organizm i nie jest to tylko gimnastyka
    Jakieś źródło naukowe?

  • @Nika76 ja również poproszę źródła naukowe. Nie ćwiczę jogi, ale chętnie się dowiem, jakie to dodowy wskazują na negatywny wpływ jogi na organizm :dizzy:
  • Można sie spocić i przeziębić 
  • edytowano czerwiec 2017
    Tyle ćwiczeń na tym świecie, tyle aktywności można mieć, tylko wybierać, ale nie,  JOGA rządzi
    hee, hee przereklamowany bubel dla tych co wpadli w kult ciałka

    mamy wolną wolę  przecież  B)

    Podziękowali 1Aniuszka
  • Kult cialka? Joga raczej nie odchudzi, a na kręgosłup pomaga :) zdziwilabys się ile w tych "zwykłych ćwiczeniach" rozciagajacych i rozluzniajacych  znajdziesz elementów, pozycji z jogi :D
  • PawelK powiedział(a):
    Joga tez ma udowodniony negatywny wpływ na organizm i nie jest to tylko gimnaastyka
    Jakieś źródło naukowe?

    Żadne źródła naukowe nie udowadniają istnienia Boga który jest na 100%, dla calej rzeszy ludzi, ale i nie wykluczają Jego istnienia.
    Myślę że to samo jest z jogą.
    Podziękowali 1Rejczel
  • edytowano czerwiec 2017
    Czyli piszac "ma udowodniony wplyw" masz na mysli ze wcale nie ma, po prostu w to wierzysz...

    Aha, nie zaprzeczam ze joga moze rzeczywiscie, zaszkodzic jesli czlowiek sie do niej nieumiejetnie zabierze i bedzie probowal wykonac skomplikowane cwiczenia nie bedac rozciagnietym ;) Ale to tak jak z np uprawianiem sportu albo weganizmem.
    Podziękowali 2PawelK Coralgol
  • A ja caly czas proszę co za aktywność fizyczną można uprawiać bez szkody ? No i bez rozgrzewki na którą składają się często ćwiczenia z jogi ? Znaczy się sportu w ogóle się nie powinno uprawiać?
  • jak nie joga to pustynia :D
  • monia3, chyba lepiej unikac. bo jeszcze sobie jakims cwiczeniami czakry otworzysz :D
    Podziękowali 1Coralgol
  • Paprotka powiedział(a):
    Czyli piszac "ma udowodniony wplyw" masz na mysli ze wcale nie ma, po prostu w to wierzysz...
    Tak. Wierzę swoim autorytetom bo wiele razy uratowali mi życie swoją wiedzą
  • Co za absurd ze stwierdzeniem, ktore tu kilka razy padło, ze na zwyklą gimnastykę/rozgrzewkę skladają sie cwiczenia z jogi??? 
    A dlaczego nie odwrotnie? 
  • Czyli najpierw byla joga, potem dlugo-dlugo nic, a nastepnie ludzie wynalezli gimnastyke, ale wzorujac sie na tej jodze, bo bez niej prawie żadne cw gimnastyczne byloby nie do wymyslenia. Paprotko, to, co podajesz, to dla mnie zwykly chwyt marketingowy.
  • Inaczej: w watku padla teza, ze samo wykonywanie cwiczen/pozycji jogi jest niebezpieczne bo otwiera czakry co otwiera na demony, itp. No to pokazuję, ze te niebezpieczne cwiczenia to cos co czesto praktykuje sie ze podczas zwyklej gimnastyki, rozciagania czy relaksacji. 
    Podziękowali 1monia3
  • @Paprotka ćwiczysz jogę ?
  • Chciałam odpowiedzieć na pytanie o rozgrzewkę i jogę ale Paprotka już odpowiedziała - dzięki :) no i właśnie skoro nawet wykonując ćwiczenia rozgrzewające nieświadomie wykonujemy pozycje jogi ( a padło tu stwierdzenie że także nieświadome jest niebezpieczne) to co za sport pozostaje?
  • Na rozgrzewkę robi się ćwiczenia kardio :tongue: 
  • @Pax - nie, ćwiczenia pilatesa nie wzięły się z jogi, choć wielu ludzi - i zdaje się wiki - tak sądzi.
  • edytowano czerwiec 2017
    Nie spotkałam się z tym, żeby ćwiczyć asany na rozgrzewkę :), tak po prostu z marszu

    Nie ma czegoś takiego jak nieświadome asany
    @Paprotka jesteś niedouczona, sorry, ale musiałam to napisać,
    rozpisujesz głupoty i tyle, ale co się dziwić, wystarczy spojrzeć jakie  cytujesz źródła

    edit. o negatywnym wpływie na organizm pisali mistrzowie jogi, jak ktoś chce to sobie znajdzie ;)
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.