Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Irlandia już nie zielona, lecz tęczowa

Premierem Irlandii został zadeklarowany homoseksualista hinduskiego pochodzenia. Operacja dekatolicyzacji tego kraju zakończyła się pełnym sukcesem. Polacy, wracajcie, zanim przerobią Wasze dzieci na genderowych Europejczyków.

http://gosc.pl/doc/3952256.Zdeklarowany-homoseksualista-zostal

Komentarz

  • Soros sypnął kasą i co rusz widzę plakaty: rozdział Kościoła od państwa. Za rok referendum w sprawie zmiany konstytucji i w efekcie dopuszczenie aborcji. Irlandia ze św. Patrykiem ma niewiele wspólnego. niestety.
  • Prawdą jest też to, że Kościół tutaj nieźle sobie nagrabił.
  • Pasterze zapomnieli o owcach. To się zawsze źle kończy.
  • edytowano czerwiec 2017
    Na razie nie wracamy, ale dzieci do Polski wysyłamy po kolei. Od września już dwie córy będą się tam uczyć. 
  • Maciek_bs powiedział(a):
    Pasterze zapomnieli o owcach. To się zawsze źle kończy.

    I o Pasterzu też zapomnieli... 
  • u mnie w parafii  irlandzkiej proboszczem jest Hindus zza granicy a wikarym ksiądz z Afryki
  • U nas 2 Irlandczyków. Ale nie chodzimy tam zbyt często. Zbyt gorszące doświadczenie. Wybieramy Mszę w rycie  nadzwyczajnym lub Msze polskie. 
  • O, mam podobne doświadczenie, kiedy ksiądz (zwykłej parafii) był Brytyjczykiem (Szkotem akurat), to aż przykro było słuchać i patrzeć na to wszystko. Ksiądz Hindus trochę sytuację ponaprawiał, a przynajmniej nie mówil podczas Mszy św. że on w coś tam nie wierzy, ale musi tak robić, bo Kościół każe... 
    My korzystamy z posługi Fsspx. 

    I też myślimy o jednym dziecku, by rozpoczęło szkołę w Pl. 

    A i jest jakiś czas w lutym (tydzień LGBT czy jakoś tak), kiedy na ratuszu wywieszają tęczową flagę. 
    Podziękowali 1Natalia
  • No to się dzieje w świecie.....ciekawe co to będzie dalej ...
  • Dla mnie to nie jest ciekawe, ale przerażające.
    Podziękowali 1Felicyta
  • juz dawno sa misje w Europie
  • dokładnie. Ostatniej niedzieli byłam na mszy w parafii i akurat proboszcz mówił że przyjechał tutaj na misje. Że kiedyś to Irlandczycy księży wysyłali a teraz do nich są wysyłani. 
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.