Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

czerna lub olkusz - szukam noclegu na sobotę - gdzie???

jak w tytule: noc z soboty na niedzielę, ja i czwórka dzieci, Czerna, lub okolice, może być Olkusz lub okolice (bliższe).

jakiś hotel w rozsądnych cenach?

PS Dom Pielgrzyma w Czernej cały zajęty, jakby co...

Komentarz

  • Rogalikowa powiedział(a):
    jak w tytule: noc z soboty na niedzielę, ja i czwórka dzieci, Czerna, lub okolice, może być Olkusz lub okolice (bliższe).

    jakiś hotel w rozsądnych cenach?

    PS Dom Pielgrzyma w Czernej cały zajęty, jakby co...

    Może u sióstr karmelitanek w Czernej z drugiej strony? Tam chyba nie ma domu pielgrzyma, ale zapytać można.
    Podziękowali 1Rogalikowa
  • pytałam, mają tylko miejsca dla tych, którzy przyjeżdzają na rekolekcje. może gdyby w sobotę nie zaczynały się właśnie jedne z nich to by się dało.
  • No jak mi przykro mamy takie zamieszanie że niemogę was zaprosić ale mieszkamy tak nie zbyt daleko 30min autem od Czernej.
  • Następnym razem....
  • @maliwiju

    ja tam się wstydam majestata ;)  nie wiem, czy bym skorzystała, towarzyska d..a wołowa ze mnie, hehe!

    ale dzięki bardzo za zaproszenie.

    a nocleg mi potrzebny, bo wieczorem w Czernej kończymy wycieczkę-pielgrzymkę naszej mini wspólnoty rodzinnej, a rano moi chłopcy chcą być w Olkuszu na zawodach rowerowych (ok. 8:30 zapisy). Do domu mamy co prawda ok 90 km tylko, ale juz sobie wyobrażam to poranne wstawanie w nd po sobocie intensywnej. A sama będę, mąż w pracy. nocleg wymyśliłam w ostatniej chwili i szukam jeszcze po internetach (w sezonie urlopowym, taaa... :/ )
  •  Rogalikowa może hotel Wiktoria albo Delikatesy Centrum Krze mają hostel chyba na 3 osoby 89 zl ..
  • edytowano czerwiec 2017
    Dojazd do Olkusza z Krza to jakieś  15 minut a do Czernej 30 minut.
  • @Mamuska dopiero dziś doczytałam, po ptokach, jak mówimy na Śląsku ;)

    nocleg znalazłam w jakimś zajeździe po drodze do Olkusza i w sumie dobrze się złożyło, bo 10 min drogi od miejsca, gdzie chcieliśmy być.

    dzięki za odzew.

    można skasować wątek.
    Podziękowali 1Mamuska
  • Ja cie jeszcze przed skasowaniem kopne w tyłek za to że się wstydasz majestata!
    Podziękowali 1Rogalikowa
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.