Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Karta Dużej Rodziny - aplikacja

edytowano czerwiec 2017 w Ogólna
ZDR "Trzy Plus", który od niedawna zajmuje się pozyskiwaniem parterów Karty Dużej Rodziny, stworzył aplikację do wyszukiwania punktów honorujących zniżki dla wielodzietnych.
Aplikacja jest jeszcze dopracowywana, ale już dostępna w Google Play i niebawem w iStore.
Bardzo prosimy o przychylne testowanie i zwroty uwag na mail: aplikacja@3plus.pl

Już wiemy, że baza, z której zasysane są dane, w wielu miejscach wymaga poprawy - dane czasami były wpisywane w niekompletny lub niewłaściwy sposób. To niestety przekłada się teraz na złe wyniki wyszukiwania.
Dlatego szczególnie zależy nam na testowaniu, żeby wyłapać jak najwięcej miejsc, które trzeba poprawić.

Jeżeli błąd dotyczy samej aplikacji, to w miarę możliwości piszcie na jakim telefonie i na którym systemie go zauważyliście (podobno na Androidzie może dawać różne efekty na różnych urządzeniach).

Będziemy wdzięczni za testowanie i info. :)

Komentarz

  • Karta Dużej Rodziny

    ale KDR też miało dawać dobry wynik...
  • ale nie dawało...w Nysie testowaliśmy...
  • Jest beznadziejna, przykro mi. Na przykład - jestem w Zawierciu i chciałabym sie dowiedzieć, gdzie z.dziecmi zjem cos ze znizka. Musze zgadnąć, ze powinnam szukac pod "żywność" lub "uslugi", a potem przekopac sie przez bazę sklepikow spozywczych, auchanow i innych sieciowek, zeby znalezc jedna pizzerie. Kompletnie nieprzejrzyste tagowanie, malo intuicyjna obsluga, zwieszanie sie na zleceniu wyszukiwania w innym miejscu niz jestem (jestem w Krk, chcialabym sprawdzic po drodze do Wawy nocleg ze znizka np.) - to juz znacznie przekracza możliwości wyszukiwarki. Mam wrazenie,.ze projektowal ja malo rozgarniety student 2roku w weekend po imprezie. Gorsza byla tylko excelowa tabelka ministerstwa. Tym bardziej mi przykro, ze jako fanka Karty zachecam do niej znajomych przedsiębiorców, i bardzo mi przed nimi z takiej niedoroby wstyd. 
  • Imho, nie nalezy poprawiac, tylko napisac od.poczatku. I nie pojmuje wypuszczenia aplikacji.ktora dopiero teraz uczestnicy maja testowac. Naprawde nie.dalo sie poddac jej profesjonalnym testom?
    Podziękowali 1kluska
  • edytowano czerwiec 2017
    Nie wiem kto korzysta, ale fajnie jest zrobione wyszukiwanie w mybenefit.
    +do zobaczenia latem
    +znajdź nocleg
    +turystyka
    +edukacja
    +sklepy
    +kino
    itp

    Są takie kategorie, potem podkategorie i dane sklepy, instytucje i takie tam.
    Bardzo łatwo się wyszukuje i jest to przejrzyście zrobione.













  • @E.milia - jak wyszukujesz oferty będąc w Zawierciu, z włączonym lokalizatorem, to powinnaś widzieć punkty z KDR w widoku LISTA i MAPA. To, co się pokaże można filtrować wybierając jedynie kategorię ŻYWNOŚĆ. Czy tak robiłaś?
    Jeżeli pizzeria jest dobrze opisana w bazie, to powinna też wyskoczyć po wyszukaniu tego słowa.

    Inne miejsca można teraz przeszukiwać w widoku MAPA - ustawiasz tam, gdzie chcesz zobaczyć punkty i naciskasz przycisk "ponów wyszukanie". Tam też możesz filtrować wyniki.

    Tagowanie, czy raczej kategorie nadane punktom są takie, jakie nadało ministerstwo. Będziemy nad tym pracować, ale to nie jest praca na 5 minut.

    Aplikację robili profesjonaliści i myślę, że da się z niej jeszcze sporo wycisnąć ;)
    Dzięki za wszystkie konstruktywne uwagi.

    @AniaLecha - czy to jest dostępne na Androidzie jako aplikacja?
  • Nie wiem. W sumie chodziło mi bardziej o to jak jest to w kompie.
    Źle doczytałam.

    Forma wyszukiwania partnerów KDR w necie jest do bani, jak dla mnie.
  • Inka, serio profesjonalisci? Nie widac. Ja nie znam pizzeri w Zawierciu. Musze klikac w kazdy znaczek zeby znalezc cokolwiek. Czyli musze z wyjaca czworka przeklikac przykladowo 40znaczków... No ale jak profesjonaliści, to nie mam pytan. Testowane to na pewno nie bylo. 
  • A obecnie, po wpisaniu "pizza" z włączonym lokalizatorem pokazuja mi sie pizzerie w Piasecznie. Chetnie, naprawdę, tylko mam jakies circa 400km do Piaseczna. 
  • Ale nie widzisz generalnych opisów tych ofert na liście i ich kategorii?
    Po kliknięciu widać szczegóły danej oferty.
    To nie powinno być konieczne do namierzenia pizzerii.
  • Co to znaczy "generalny opis"? Klikam "zywnosc" i widze same znaczki. Noe wiem,.czy to spozywczak,.sieciowka czy restauracja. Musze przeklikac kilkadziesiat znaczkow zeby cos znalezc. To.raz. Dwa, ze kategorie sa tragiczne, za ogolne. Trzy, jak klikam "oferty" a potem "zywnosc" to znow zabawa, szukanie co to za punkt - sklep pani Zosi czy Mc D. I maniera podawania.odleglosci w metrach dobijajaca. 1238m. Aha. 
  • Mogłabyś mi wysłać screenshota z Twojego ekranu? Na liście ofert powinnaś widzieć kategorie punktów i ich nazwy.
    Spróbuję wkleić obrazek.

  • Inka powiedział(a):
    Dokladnie tak mam. Wiec.chyba roznimy sie w pojeciu "funkcjonalne". 
  • @E.milia - nie kopmy się po kostkach pls. Nie znasz mojego zdania nt. funkcjonalności tej aplikacji. Prosiłam o pomoc tych, którzy mogą i chcą potestować. To nie jest obowiązkowe.
    Wydaje mi się, że nawet z tej listy widać czy coś jest sieciówką, sklepem czy restauracją. Nie trzeba przeklikać kilkadziesiąt znaczków.

  • Moglam, chcialam, potestowalam. Niefunkcjonalna, byle jaka. Koniec opinii. 
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.