Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

nauka gry na pianinie w Poznaniu - pytanie :)

Mój ośmiolatek wykazuje duży talent muzyczny, syn sam tworzy melodie i powtarza ze słuchu. Nigdy nikt go nie uczył i stwierdziliśmy, że chcielibyśmy go gdzieś zapisać. Uczymy dzieci w domu więc standardowa szkoła muzyczna (5 dni w tyg) nie wchodzi w grę. Może znacie jakieś ognisko muzyczne lub coś podobnego gdzie mógłby chodzić parę razy w tygodniu?

Komentarz

  • zapomniałam dodać że chodzi o grę na pianinie :)
  • postaram sie sprawdzic tą na Głogowskiej - choć ja zielona w temacie jestem :-) Dziękuje
  • Na popołudniowa Głogowska są egzaminy przed wakacjami, wiec to pewnie opcja dopiero na przyszły rok. Słyszałam od koleżanki ostatnio, ze można tam też wykupić lekcje samego instrumentu, bez przedmiotów muzycznych, ale nie pamiętam ceny ani czy to dotyczyło uczniów początkujących czy już po jakiejś edukacji muzycznej.
    Podziękowali 1awia
  • @aghi chętnie poproszę, a ile kosztują lekcje?
  • Wiem, że w domach kultury też są zajęcia z nauki gry na pianinie - na pewno w ratajskich DK widziałam.
    Podziękowali 1awia
  • W mdk3 na Jarochowskiego są grupowe. Z kdr za darmo. Na prywatnych też mam namiary. Mogę napisać na priva.
    Podziękowali 1Wela
  • @mamaa dzieki! zobacze te grupowe :-) zadzwonie i zapytam.
  • @mamaa mdk3 = Młodzieżowy Dom Kultury? to coś takiego jeszcze istnieje?

  • A istnieje, istnieje i ma się bdb. :)
  • Domy Kultury istnieją i mają bardzo ciekawa ofertę - sama byłam tym zaskoczona :)
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.