Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Oddam świnie w dobre ręce

Poszukuję dobrej rodziny dla rocznej świnki morskiej samiczki, śliczna, długowłosa i przemiła :)  Przyzwyczajona do głaskania i noszenia przez dzieci. Ma na imię Stella. 

Oprócz niej do wydania mam też rocznego samca długowłosego o imieniu Irek.  

Świnki muszą trafić do dwóch różnych domów lub być trzymane oddzielnie z wiadomych względów ;) 

Nie potrafię wstawić zdjęć, a więc wyślę na maila lub mms.

Komentarz

  • a juz myslalam ze komus dobre mieso w zamrazarce sie nie miesci ;-)
  • edytowano lipiec 2017
    Pomyslimy, bo wlasnie zdechl nam prawie trzyletni chomik i szukamy nastepcy. A jak taka swinia znosi nieobecnosc gospodarzy? I jak duzej klatki potrzebuje?
  • Ha ha. 

    Może i te świnki są dorodne, ale obiadu by z nich dla rodziny nie było ;)
  • Jeśli świnka może wyjść w ciągu dnia i pochodzić poza klatką to wystarczy 60x40 cm, a jeśli tylko siedzi w klatce to lepsza jest klatka 80 cm.

    Dobrze zniesie nieobecność w ciągu dnia jak potem ma bliższy kontakt z opiekunami. Najczęściej przy dzieciach to świnki odpoczywają te parę godzin w ciągu dnia kiedy nikogo nie ma od noszenia, głaskania czesania itp. ;)
  • Czy świnka Stella jest wyposażona w klatkę czy trzeba będzie dokupić?
  • Bez klatek, same świnki. Ewentualnie mogę siana dorzucić przy odbiorze osobistym. 
  • Ja to mam na bani. Myślałam, że chorobę rozdajesz. Myślę sobie, że ospaparty to słyszałam, ale świnka party... Czas iść do psychiatry...
  • Ja lubię świnki każde z wyjątkiem​tych na dwóch nogach, 
    Podziękowali 1Katia
  • Świń nie powinno się trzymać w pojedynkę, lepiej Irka do kolegi, a Stellę do koleżanki :)
  • A skąd można by odebrać świnkę?
  • Gdańsk 
    Podziękowali 1Gosia5
  • daleko nawet bardzo 

  • @Katia to są akurat świnki których nie polecam do towarzystwa z innymi świnkami. Jeszcze Stella to może z jakąś mlodziutką samicą by się z czasem zgodziła,  ale Irek ma waleczny charakter ;)
    Podziękowali 1Katia
  • Oj, Gdańsk za daleko :(
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.