Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Miejscówka na kilkudniowy wyjazd tylko z mężem

2»

Komentarz

  • Zdecydowaliśmy że chcemy pojechać w woj dolnośląskie, bo to najrzadziej odwiedzana przez nas część Polski. Chcemy odwiedzić Wrocław, Książ i Karpacz. Szukamy więc noclegu w tamtych rejonach. Jakby ktoś coś wiedział o jakimś fajnym hotelu ( oprócz tego co już @beatak linkowała ) i jakiś ciekawych miejscach do odwiedzenia to byłabym wdzięczna za info. :)
  • Noclegi w kopalni zlota w Zlotym Stoku. 
    Podziękowali 1camille
  • @Lila powinna coś wiedzieć :)
  • A może poszukajcie na Gruponie?
    Podziękowali 1E.milia
  • W zeszłym roku mieszkaliśmy w hotelu Chata za wsią w Mysłakowicach koło Karpacza. Hotel posiada bardzo ładny basen i serwuje bardzo dobre posiłki.
    Podziękowali 1camille
  • Nałęczów. Kazimierz Dolny. Ojców.
  • @AgaMaria Tak pisałam już że Nałęczów czy Kazimierz Dolny warto zobaczyć, ale my z Lublina więc to pod nosem i wiele razy tam byliśmy. Jednak jeśli jeszcze ktoś szuka miejsca na wypad to jak najbardziej polecam. :) W Nałęczowie jest Karczma Nałęczowska z pysznym jedzeniem.
  • Ten bornit ma ciekawe patio do posiedzenia, basen, taras widokowy z leżakami i nie ma takiej napinki hotelowej 

    Ale on wysoko w Szklarskiej
    Jak dla ciężarnej
    Plusem -kościół pod nosem 
  • edytowano sierpień 2017
    @matka6 No właśnie zastanawiamy się nad Szklarską/Karpaczem, ale raczej w odwiedziny na jeden dzień samochodem. Ale ten Bornit wygląda spoko, niestety niedostępne pokoje w naszym terminie. :/

    Noclegu szukamy gdzieś pomiędzy Karpaczem a Wrocławiem. Znalazłam całkiem niezły hotel Aqua Zdrój w Wałbrzychu, ale jakaś okolica taka nieciekawa. :/
  • @Elunia dzięki za opinię, no jakoś mi nie pasuje ten Wałbrzych. Poczytam o Kotlinie... może tam...
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.