Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Suszarka za okno

Mieszkam w bloku, na 4 piętrze, bez balkonu. Po wymianie okien na plastikowe straciliśmy suszarkę za oknem. Właściciele nie zgadzają się na montowanie suszarki na pranie na oknie tak, żeby je uszkodzić, a spółdzielnia nie pozwala na montowanie jej w ścianie, bo szkoda elewacji. Więc pranie suszę w mieszkaniu na wolnostojącej suszarce. Chciałabym coś wykombinować, żeby jednak pranie suszyć na zewnątrz, bo zbliża się jesień i kiepsko to widzę.. Ma ktoś jakiś patent?

Komentarz

  • edytowano sierpień 2017
    Mając suszarke elektryczną nie moge wyobrazić sobie suszenia prania na rozkładanej. Może warto zastanowić sie nad taka suszarką. Jesienią i zimą i tak słabo schnie na dworze.
  • Nom, ja już zaczęłam wariować z suszarką rozkładaną, tym bardziej, że u nas miejsce na nią tylko w salonie. Ulgą ogromną była dla mnie pralkosuszarka (osobno dwa sprzęty u nas się nie mieściły, ale nie narzekam)...
  • Suszarka elektryczna odpada- zwyczajnie nie ma na nią miejsca. W łazience nie mam nawet umywalki, a całe mieszkanie ma ze 35m kw. Pralkę mam nówkę więc też raczej nie kupię w najbliższym czasie pralko- suszarki. No i w łazience już wisi suszarka nad wanną, na ręczniki.. Najbardziej urządzałaby mnie taka za okno...
  • Po tytule to myślałam, że kogoś elektryczna mocno wkurzyła... ;)
  • postawcie na środku pokoju, przykryjcie blatem, niech robi za stół!
    Podziękowali 2madzikg gabriela
  • U nas stoi w kuchni i zaburza fęk-szui. Ale bardzo ratuje.
    Podziękowali 2Skatarzyna gabriela
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.