Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

nocleg w tatrach

będziemy 2-3 dni w tatrach. mąż chciałby z synami trochę się powspinać :) a ja niestety nie dam już rady. czy możecie polecić jakiś nocleg dla ciężarnej z trójką dzieci (2.4.6). nie w centrum żeby nie było tysiąc turystów ale żeby było gdzie iść na lody i może jakiś plac zabaw. no i żeby z nas nie zdarli :)

Komentarz

  • Z Białki blisko w Tatry.
    Nie wiem jakie tam mają ceny i jak z wolnymi pokojami,trzeba pytać.


    https://www.facebook.com/Pokoje-na-Grapie-Białka-Tatrzańska-115429601877014/
  • Standard schroniskowy, ale czysciutko i pyszne obiady. Tanio. Bialka Tatrzanska chyba 68 a. Helena Łacniak. Z tel.nie znajde numeru, ale googiel pokaże. Jezdzilam tam 20 lat, od urodzenia. Teraz tylko wpadamy co jakis czas.
  • http://www.lopuszna.nrs.pl/

    To polecam,piękne miejsce prawie w górach,ciche,plac zabaw,potoczek koło domu,las.
    Do centrum wsi ze 20 min asfaltem.
    W Tatry niedaleko,można bocznymi drogami objechac zakopiankę i korki do Zakopanego.
  • Z Lopusznej dodatkowo piekne spacery w Gorce itp. A w Tatry blisko.
  • dzwoniłam do łopusznej i chcą ode mnie 120zł za dobę. Jak dla mnie to trochę dużo. Będę próbowała do Białki bo nie odbierają. Dzięki dziewczyny! jakby komuś coś się przypomniało to proszę :-)
  • Od osoby? Czy od wszystkich? Ze śniadaniem czy bez ?
  • za wszystkich ale to nieplanowany wyjazd (jedziemy na ślub i trochę się wykosztujemy) a wakacje już mieliśmy więc szukamy żeby było tanio :-)
  • Za 5 osób 120 zł, to chyba jest niewiele...
  • Na stronie jest cena 80 zł za osobę ze śniadaniem i dzieci powyżej 3 lat 75% :o


  • może ale maluchy nie będa jadły i małe śpią razem, no i za 4 a nie za 5 :-)
  • a i za 2 łóżka.
  • w białce chcą od nas 70zł :-)
    Podziękowali 1Aga85
  • za wszystkich? to jak za pole namiotowe!
  • Za dwie dorosłe osoby z dziećmi? To bardzo dobra  cena :)
    Daj znać po powrocie jakie warunki. We wrześniu tez się wybieramy  :D
    Podziękowali 2Skatarzyna awia
  • @awia, u p. Heli, czy na Grapie?
  • u P.Heleny :-) 70zł za mnie + dzieci ale pani policzyła tylko mnie i sześciolatkę. Powiedz mi @kowalka czy od tej pani daleko do jakiegos sklepu i czy ładne widoki?
  • Do sklepu blisko, widoki ladne. Powiedzialas, ze jestes w ciazy i chcesz nizej pokoj? Bo tam jest 1 pietro gospodarze, a potem 2 i 3 dla gosci. Najlepszy pokoj na 2 pietrze z widokiem na Hawran i Muran, z balkonem. 
    Zapytaj, czy ma jeszcze gosci w tym czasie, czy bedziecie same. Bo jak same, to i warto byc na tym 3 pietrze, zamknac drzwi od schodow i juz. Lazienki sa na pietro, nie w pokojach. 
    Jak cos, dzwon. Dam Ci na priw.tel.


    Podziękowali 1awia
  • Aha, chodnik jest przez cala wieś, mozna wedrowac. W pole i do lasu droga zaraz za domem. Koniecznie weźcie kalosze, bo tam jest strumyczek na tej drodze w pole. 
    Bialka to jest moje dziecinstwo, 20 lat wakacji rok w rok. Mam duzy sentyment. 
  • chyba wprowadziłam zamęt :-) więc wyjaśniam :-) mąż z synami mają spać w schronisku. A o nocleg pytałam dla mnie + dzieci niecałe 2 niecałe 4 i niecałe 6 lat.
    Podziękowali 1Skatarzyna
  • @awia, już wróciliście? Mój mąż wybiera się z synem w Tatry i chciałam spytać, w jakich schroniskach spali Twoi synowie z mężem. Czy trzeba mieć śpiwór? jakie są ceny? i jak Wam minął pobyt? Szczerze Cię podziwiam, bo mi by się nie chciało z trzema maluchami i jeszcze w ciąży samej zamieszkać w obcym miejscu.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.