Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

dla nastolatków i młodych 16+ - Golgota Młodych (rekolekcje wyjazdowe 4dni za 60zł)

Rekolekcje spędzaliśmy w Serpelicach nad Bugiem (podlaskie) gdzie w czwartek rozpoczyna się taka inicjatywa (po raz 11). Nigdy o tym nie słyszałam, a wydało mi się to bardzo ciekawe (rekolekcjonista O. Kapucyn mówił z werwą i "tym czymś") - może to propozycja dla Waszych nastolatków i studentów:

http://www.golgotamlodych.pl/



Komentarz

  • Moi jeszcze nie dorastają, ale up.
  • Z. to nawet chętnie, ale Kajtek mniejszy namiot zdewastował. :(
  • Kapucyn, który jest teraz z nami na konwiwencji mówi, że to raczej dla studentów. Niby dolna granica to ukończenie gimbazy, ale polecane dla 20+
    Podziękowali 2Skatarzyna Monira
  • edytowano sierpień 2017
    A tam dla studentów... my sie na jeden dzień wybieramy całą rodziną.  :smile: 

    No ale to z sentymentu. Z mezem i przyjaciółmi spiewalismy w chórze przez pierwsze kilka lat GM. To były czasy ehh...

    Współtworzą to kapucyni z naszej parafii. Bardzo goraco polecam. Ale wg mnie to i dla gimnazjum i dla srarszych ale chyba najlepiej odnajdzie sie tam liceum. Genialny klimat. 
  • @Skatarzyna mam małą dwójkę z decathlonu do pożyczenia tylko mi dzieci śledzie pogubiły....
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.