Plecaki szkolne i tornistry

13

Komentarz

• Zobacz na zalando .
  • Chciałam powiedzieć że zamówiliśmy coolpak Primera w kolorze Bohemiancos tam. Przyszedł. Jest super. Cena nie odbiega od tych elsowych derformowmajewskich majewskich itp a jakość wykonania bardzo dobra.. FA sama go chciała i jest bardzo praktyczny ultra lekki ma pełno komór kieszonek karabinów do kluczy i termiczne coś tam na śniadanie.. Na razie bardzo zadowoleni.. Zobaczymy w użyciu.. Do tego jest bardzo ladny
  • Cool packi są super mamy trzy sztuki i nie są wcale zniszczone po roku i dwóch latach użytkowania. Nasze nastolatki zadowolone bardzo z nich. 
  • @Elunia vans ma ładne, takie właśnie dla nastolatek  :)
  • Ja jestem fanka Eastpak -ow. Sa baaaardzo dlugowieczne
  • Ale Mafja
    Jakość st. Majewski jest też super
  • No właśnie różnie mówili.. Ze zamki itp.. 
  • Zamki fajne. Zobaczymy po roku.
  • No dobrze zobaczmy.. Aż by mi się chciało taki plecak :-) 
  • annabe powiedział(a):
    @Elunia vans ma ładne, takie właśnie dla nastolatek  :)
    A mnie vans rozczarował.
    Zamowiłam synowi. Owszem lekki. Ale w ogole bez usztywnienia.
    Sym zadowolony. Ale zobaczymmy w praktyce.
  • Co do tego coolpak dla małych... Za wielki jednak. Myślałam że jak to wersja dla 1-3 to dla dużej 7latki będzie ok ale nie jest.. Na szczęście piechota nie chodzi raczej ale trochę zła że nie wzięłam pod uwagę tego.. Plecy za szerokie ma...  Poza rozmiarem super :-) wszystko się mieści porzadeczek... 
  • Podbiję Poytrzebuję kupić plecak dla nastolatka dojeżdżajacego. Kryterium syna: solidny i niebrudzacy. Plecaki nike czy biedronka wycierają się przy dnie po miesiacu-ddwoch. Co polecicie?
  • Coolpak
    Podziękowali 1Bea
  • Tak, Coolpack wytrzymal rok mojej najstarszej, a to duze osiagniecie i wyglada nadal jak nowy.
    Podziękowali 1Bea
  • edytowano październik 2017
    @Bea ;
    wygooglaj sobie Nike Cheyenne Pursuit 3.0
    mamy juz 3 albo 4 rok, nie pamietam dokładnie. 
    Mlody nosi go do szkoły i zabiera na wszelkie wyjazdy.
    to najlepszy zakup plecaka ;) 
    ma za sobą i jazdę w deszczu ( Młody jeździ na rowerze do szkoły) i Piaski Sahary ;) 
    kazda jedna możliwa pogoda i okoliczności tejże ;) 
    kupowalismy w 50 Style i kosztował wtedy nieduże pieniądze ( była promocja wtedy na plecaki)
    wart nawet regularnej ceny

https://m.ceneo.pl/31593801

Edit, dopis
    50 kg max obciążenie 
    piore w pralce 

Podziękowali 1Bea
  • Bea popatrz na firmę Targus
  • Tylko topgale drogie
  • Kupiłam coolpack. Nawet przystępna cena. Dziękujemy
    Podziękowali 1MAFJa
  • Mam pytanie o piórniki. Wyszukałam piórniki Milan, ale jak z jakością? A może inne dobrej jakości, z ewentualnie dobrym wyposażeniem? 
  • Ja sie zawiodlam na Milanie.
    Kupilam córce w zeszlym roku. Z wyposazeniem. Cena kosmiczna. Jakosc wyposazenia ok. Ale sam piórnik po roku mocno zuzyty. Powinismy reklamowac. Tyle, ze paragon zgubilam. W kazdym razie nie nadaje sie do dalszego uzytkowania.
  • w rossmanie sa teraz fajne tornistry przecenione na 49zł
    Podziękowali 1Felicyta
  • Kupiłam w Rossmannie granatowy plecak w kropki za 23zł!
    Podziękowali 1AB
  • @jukaa Nikola używała tylko inny wzór. I dostany był nie kupiony.
    Długo nie wytrzymał.
    Ale ona nie jest dobrym punktem odniesienia bo i drewniany stołek nie wytrzymał, i buty żadne a syn mówi, że ona i metalową kulę zepsuje...
    Tak więc sama wiesz  ;)
    Ale kiedyś Heady były w Reslerze więc chyba dobre są...

My coolpaki preferujemy. Syn zaś skórzane teczki...
    Podziękowali 1jukaa
  • Ja kupilam corce do pierwszej klasy tornister z lidla - fajny ale cirka placze ze pani picia nie pozwala trzymac w tej samej kieszeni co ksiazki (a cora bierze bidon/termokubek 750ml bo dyzo pije) myslalam zmoenic na topgala bo kupilam piornik u nich i naprawde fajnie rozwiazany jest dla takich poczatkujacych i balaganiarzy. Tylko jest jeden problem Zosia jest bardzo drobna i ledwo z tym daje rade (myslalam o takim na kulkach ale kolka w polnej blotnistej drodze mi sie nie widza). Podoba mi sie polecany przez @makodorzyk tylko ta kieszen na butelke chyba jednak za plytka by byla
  • edytowano 11 luty
    jesli mowa o  Ergobagach to ta dodatkowa kieszen na butelke jest jedynie w tych dodatkowych plecakach ( poza tornistrem) na wycieczki albo gdy jest luzny dzien w szkole ze nie trzeba brac ksiazek jedynie sniadanie i nakrycie glowy. Corka ma taki dodatkowy plecaczek wlasnie i ta kieszen jest dosc pojemna, choc z zewnatrz tego nie widac. Moj pierwszoklasista natomiast nosi butelke z woda tez w srodku tornistra ale sa tam dwie przegrody: jedna na piorniki i sniadanie i osobno na ksiazki dodatkowo z plastikowym wkladem ochronnym co by sie nie gniotlo lub zalewalo.

https://www.schulranzenwelt.de/ergobag-pack-schulranzen-set-6tlg.-baeranusaurus-rex-gruene-steine.html?campaign=Google_Shopping/Schulranzen/SchulranzenfürJungs/Dinosaurier&adword=KampName/AnzGrName/&gclid=CjwKCAiA8P_TBRA9EiwAJrpHM2shzKiVKSVxlQfZGNzT2vo_psxy78GhD3obmbZTyG-J4mqprBOL2hoCuKYQAvD_BwE

• W coolpak dobrze się nosi bidon w bocznej kieszeni. Ja bardzo lubię ten plecak szczególnie że fa po mamie bałaganiara a on bardzo ulatwia
  • W Topgalu się rozwalił synowi suwak, drugi rok użytkowania.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.