Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Plecaki szkolne i tornistry

13»

Komentarz

  • No dobrze zobaczmy.. Aż by mi się chciało taki plecak :-) 
  • annabe powiedział(a):
    @Elunia vans ma ładne, takie właśnie dla nastolatek  :)
    A mnie vans rozczarował.
    Zamowiłam synowi. Owszem lekki. Ale w ogole bez usztywnienia.
    Sym zadowolony. Ale zobaczymmy w praktyce.
  • Co do tego coolpak dla małych... Za wielki jednak. Myślałam że jak to wersja dla 1-3 to dla dużej 7latki będzie ok ale nie jest.. Na szczęście piechota nie chodzi raczej ale trochę zła że nie wzięłam pod uwagę tego.. Plecy za szerokie ma...  Poza rozmiarem super :-) wszystko się mieści porzadeczek... 
  • Tak, Coolpack wytrzymal rok mojej najstarszej, a to duze osiagniecie i wyglada nadal jak nowy.
  • edytowano październik 2017
    @Bea ;
    wygooglaj sobie Nike Cheyenne Pursuit 3.0
    mamy juz 3 albo 4 rok, nie pamietam dokładnie. 
    Mlody nosi go do szkoły i zabiera na wszelkie wyjazdy.
    to najlepszy zakup plecaka ;) 
    ma za sobą i jazdę w deszczu ( Młody jeździ na rowerze do szkoły) i Piaski Sahary ;) 
    kazda jedna możliwa pogoda i okoliczności tejże ;) 
    kupowalismy w 50 Style i kosztował wtedy nieduże pieniądze ( była promocja wtedy na plecaki)
    wart nawet regularnej ceny

    https://m.ceneo.pl/31593801


    Edit, dopis
    50 kg max obciążenie 
    piore w pralce 


  • Mam pytanie o piórniki. Wyszukałam piórniki Milan, ale jak z jakością? A może inne dobrej jakości, z ewentualnie dobrym wyposażeniem? 
  • Ja sie zawiodlam na Milanie.
    Kupilam córce w zeszlym roku. Z wyposazeniem. Cena kosmiczna. Jakosc wyposazenia ok. Ale sam piórnik po roku mocno zuzyty. Powinismy reklamowac. Tyle, ze paragon zgubilam. W kazdym razie nie nadaje sie do dalszego uzytkowania.
  • Kupiłam w Rossmannie granatowy plecak w kropki za 23zł!
  • Ja kupilam corce do pierwszej klasy tornister z lidla - fajny ale cirka placze ze pani picia nie pozwala trzymac w tej samej kieszeni co ksiazki (a cora bierze bidon/termokubek 750ml bo dyzo pije) myslalam zmoenic na topgala bo kupilam piornik u nich i naprawde fajnie rozwiazany jest dla takich poczatkujacych i balaganiarzy. Tylko jest jeden problem Zosia jest bardzo drobna i ledwo z tym daje rade (myslalam o takim na kulkach ale kolka w polnej blotnistej drodze mi sie nie widza). Podoba mi sie polecany przez @makodorzyk tylko ta kieszen na butelke chyba jednak za plytka by byla
  • W coolpak dobrze się nosi bidon w bocznej kieszeni. Ja bardzo lubię ten plecak szczególnie że fa po mamie bałaganiara a on bardzo ulatwia
  • W Topgalu się rozwalił synowi suwak, drugi rok użytkowania.
  • edytowano luty 2018
    @makodorzyk a ten wklad szeroki? Bo ja kupuje szerokie butelki czy kubki aby latwo je umyc bylo. Mamy z boku siastke na picie i jak kupie butelke nawet 0.7 z woda to miesci sie ale moje butelki szerokie i nie wcgodza, a pani nie pozwala....dziecko przezywa
  • Coolpaki sa calkiem ok.
    Kolejne dziecko testuje kolejny.
    Podziękowali 1MAFJa
  • Też fajne. Kupiłam coolpack córce i jestem zachwycona.  Ok 60 zł na allegro.  Czerwony z palmami. Ale to ten najmniejszy, bo mam drobną dziewczynkę .
  • Nasza J. ma taki. Bardzo pojemny. I na zywo bardzo fajne kolorki.
  • W Coolpacku moje corki jedzenie i czasem picie nosza w jednej z mniejszych kieszeni. Ale najczesciej picie laduje w tej bocznej. Bidon jeden topgal a drugi jakis inny, tez dosc szeroki.
  • @mamuma ja mam z naglene 750 a termiczny szerszy jeszcze, myslisz zeby zmiescily sie?
  • @Agmar zmierz srednice bidonow to sprawdze.
  • O co wogole Pani chodzi.mam same niepatlamentarne w głowie odpowiedzi. Wy odpowiadaćie za Książki szkolne nie ona. Co ja obchodzi kto gdzie co trzyma
  • Dokladnie @MAFJa
    Co pani ma do pozwalania jak w torbie co ulozyć? U nas torby pań w ogole nie obchodzą to sprawa jedynie rodziców. Nieraz były zalane choć czym i to mimo bidonów na zewnątrz.
    A to jogurt albo mleko,ktore w szkole dostają.
    A to jakiś pomidorek spleśniały czy jabłko,ktore u nas też z przydziału szkolnego włożą i zapomną,a ja nawet nie wiem.
    Dopiero po przykrym zapachu szukam.
    Podziękowali 1MAFJa
  • Moze pani sie "troszczy" o szkolne ksiazki.
  • @mamuma srednica 9cm .
    No ta pani jest rodem z prl i nic jej nie zrobi
  • Tylko topgal. Produkowane w Czechach. Nie ma lepszych plecaków u mnie wszyscy noszą takie. 
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.