Plecaki szkolne i tornistry

124»

Komentarz

• edytowano 12 luty
    @makodorzyk a ten wklad szeroki? Bo ja kupuje szerokie butelki czy kubki aby latwo je umyc bylo. Mamy z boku siastke na picie i jak kupie butelke nawet 0.7 z woda to miesci sie ale moje butelki szerokie i nie wcgodza, a pani nie pozwala....dziecko przezywa
  • Dla mnie najbardziej istotne jest wzmocnione dno, profilowane plecy no i ogólna wytrzymałość. Topgal jak dla mnie ma ceny zaporowe. 
  • Coolpaki sa calkiem ok.
    Kolejne dziecko testuje kolejny.
    Podziękowali 2jukaa MAFJa
  • https://www.smyk.com/catalog/product/view/id/130971/s/astra-open-mind-7-plecak/

Jula ma tej firmy, drugi rok, nic się z nim nie dzieje
    Podziękowali 2jukaa Bea
  • Też fajne. Kupiłam coolpack córce i jestem zachwycona.  Ok 60 zł na allegro.  Czerwony z palmami. Ale to ten najmniejszy, bo mam drobną dziewczynkę .
    Podziękowali 1Bea
  • Nasza J. ma taki. Bardzo pojemny. I na zywo bardzo fajne kolorki.
  • W Coolpacku moje corki jedzenie i czasem picie nosza w jednej z mniejszych kieszeni. Ale najczesciej picie laduje w tej bocznej. Bidon jeden topgal a drugi jakis inny, tez dosc szeroki.
  • @mamuma ja mam z naglene 750 a termiczny szerszy jeszcze, myslisz zeby zmiescily sie?
  • @Agmar, ten plastikowy wklad na ksiazki wyglada podobnie jak na zalinkowanym wczesniej obrazku. Teraz wymierzylam u corki, ma 31na 24cm i 5cm. Miesci sie tam kilka ksiazek i zeszytow do cwiczen.... A tak z drugiej strony pamietam, ze w poprzedniej szkole dzieci mialy zapewniona wode do picia....ze stolowki jak ktos potrzebowal. Musialy tylko miec swoje kubki albo bidoniki.
  • @Agmar zmierz srednice bidonow to sprawdze.
  • O co wogole Pani chodzi.mam same niepatlamentarne w głowie odpowiedzi. Wy odpowiadaćie za Książki szkolne nie ona. Co ja obchodzi kto gdzie co trzyma
    Podziękowali 2olgal Katia
  • Dokladnie @MAFJa
    Co pani ma do pozwalania jak w torbie co ulozyć? U nas torby pań w ogole nie obchodzą to sprawa jedynie rodziców. Nieraz były zalane choć czym i to mimo bidonów na zewnątrz.
    A to jogurt albo mleko,ktore w szkole dostają.
    A to jakiś pomidorek spleśniały czy jabłko,ktore u nas też z przydziału szkolnego włożą i zapomną,a ja nawet nie wiem.
    Dopiero po przykrym zapachu szukam.
    Podziękowali 2Bea MAFJa
  • Moze pani sie "troszczy" o szkolne ksiazki.
  • @mamuma srednica 9cm .
    No ta pani jest rodem z prl i nic jej nie zrobi
  • Tylko topgal. Produkowane w Czechach. Nie ma lepszych plecaków u mnie wszyscy noszą takie. 
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.