Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

mini forumowy zlot wielkopolskich czarownic

245

Komentarz

  • Chetnie Was poznam, tylko ten... plochliwa jestem
  • @mysikrolica mnie znasz ;) 

    dasz radę <3
    Podziękowali 2mysikrolica sylwia1974
  • OK...to i ja się odmeldowuję :) cieszę się ze spotkania i poznania... Dzięki @Sylwia1974 , że się podjęłaś organizacji, brawissimo...
    Podziękowali 1sylwia1974
  • Tylko ciasta niech każda nie przynosi bo w biodra za bardzo Wam pójdzie :-)
  • Oj, chyba z nieodpowiednich przepisów piekę. Dajcie mi takie, co w te cycki ida, bo moje chyba tylko tylne czesci powiększają nie przednie
    Podziękowali 1madzikg
  • Z informacji praktycznych to dla tych co samochodem się wybierają to lepiej sprawdzić jak wygląda tam aktualnie dojazd (bo tam remonty w pobliżu i jak ma się pecha to można się zaplątać w jednokierunkowych i nieprzejezdnych akurat...)
  • @mysikrolica  cieszę się, że się ujawniłaś
    @agnodike jak sytuacja podbramkowa to jasne, że przyjmę z dzieciem...po prostu nie odważyłabym się zaprosić tylu wielodzietnych rodzin w kompletach :)  - tego by mogła kuchnia nie udźwignąć
    @MAFJa raz nie zawsze dwa nie wciąż... tym razem pójdzie nam w biodra, biusty i co tylko...na drugi raz się umówimy na jakiś sport typu jumparena czy basen i spalimy :)

    @Wela - cenna uwaga...na Jeżycach są remonty i słabo z parkingami - jak kto z Poznania lepiej niech tramwajem czy autobusem się wybiera...
    Kraszewskiego już otwarte Asiu!!!! nie ma tych utrudnień na które trafiłaś niestety ostatnio.

    Mam jeszcze pytanie...bo jak kilka z Was jest z dziećmi to może godzinę przesuniemy na 18.00, co?
    Podziękowali 1Wela
  • edytowano wrzesień 2017
    aghi powiedział(a):
    A tam w biodra. Powszechnie wiadomo, że ciasta to tylko w cycki idą ;-P

    Odczuwam pewną nutkę ekscytacji, że się okaże, że którąś z Was znam w realu (nie licząc oczywiście tych, które znam w realu ;-)))
     B) no ja już takie sytuacje miałam....  :)  - i też czuję ekscytację

    edit. oczywiście "takie sytuacje" dotyczą poznania kogoś kogo już się okazywało znałam
    a "ekscytacja" dotyczy spotkania a nie powiększającego się od ciastek biustu... B)
  • Kto jeszcze jest za????
    najwyżej spotkanie rotacyjne będzie, co?

    OFICJALNIE ZATEM PODAJĘ DO WIADOMOŚCI, ŻE MOŻNA SIĘ POJAWIAĆ OD GODZ. 18.00!!!! W SOBOTĘ  09.09.2017
  • jestem za 18...

    co do remontów to googiel mówi że zamknięte jeszcze - to w takim razie wiesz może gdzie znajdują się aktualne wersje zamknięcia  ulic? 
    Podziękowali 1sylwia1974
  • ja też będę musiała raczej z moją 2 latką, za to krócej, bo w weekend, jak mama nie jest w pracy, to ona mnie nie odstępuje na krok :) nie mam serca jej zostawiać ....


  • Ja też za 18.00
    Podziękowali 1sylwia1974
  • ja niestety odpadam :( buuu jestem chora
  • I ja będę :smile: W takim razie pewnie o 18. Prawdopodobnie też z 2letnim ogonem. Chyba, że Mąż wróci wcześniej. 
    Poznam Was  :smile: 
    Do zobaczenia!
    Podziękowali 1sylwia1974
  • @Wela podpytam męża czy czekają jakieś komunikacyjne zagrożenia i dam wieczorem znać
    Podziękowali 1Wela
  • Tylko tam za bardzo nas nie obgadujcie :)
  • może dam rade wpaść (mam dziś sporo zaplanowane) czy mogę adres na prv ? byłabym na 18 :-)
    Podziękowali 1sylwia1974
  • smutno mi, że nie dojade ... ehhh miał mi kiedy synek sprzedać wirusa ;/
    Podziękowali 1sylwia1974
  • @Wela tym razem nie ma niespodzianek na Jeżycach - wszystko przejezdne, jedyny problem jaki napotkasz o tej godzinie to problem z miejscem parkingowym
    Podziękowali 1Wela
  • Rejczel powiedział(a):
    Tylko tam za bardzo nas nie obgadujcie :)
    myślę, że będziemy miały ciekawsze zajęcie ;) niż gadanie o nieobecnych
    Podziękowali 1madzikg
  • Ja odpadam - sprawy remontowe niestety zmuszają mnie do pozostania w domu :( 
  • ehhh a jest jakaś szansa, że w tym roku jeszcze będzie taki mini zlot wielkopolskich forumek ? tak bym chciała poznać Was w realu
  • Ja jadę. Tylko poproszę dokładny adres na priv.
  • @aghi dziękuje :) mam nadzieję, że następnym razem się uda
  • Życzę wszystkim super spotkania :)
  • Ja jednak dzisiaj muszę spasować. Za dużo wrzuciłam w jeden dzień. Mam nadzieje, ze uda sie jeszcze kiedys. Bawcie sie dobrze dziewczyny!
  • Ja już śpieszę donieść, że spotkanie było super.  Byłam trochę onieśmielona. Bo nowa i z nielicznym przychówkiem. Ale bardzo się cieszę. 
    Dziewczyny takie normalne, serdeczne. Jestem zachwycona!
    Mam nadzieję, że się zarażę  :wink: 
    Musieliśmy już iść, bo jeszcze tego samego wieczoru miałam drugie spotkanie. Jak nic nie ma, tak nie ma. A jak już,to wysyp. 
    Ale trochę posiedzieliśmy. @sylwia1974 przepraszam za śmietnik pod stołem autorstwa mojego ogona.  Swoją drogą tego samego wieczora rozmawiałam z osobami, które mogę określić jako naszych wspólnych znajomych  :smile: 
    Czekam na wspólne zdjęcie! 
    Podziękowali 2sylwia1974 Pompejanka
  • To ja też podziękuję! Przez kilka dni się zastanawiałam czy się wybrać - musiałam zebrać odwagę ;-) i nie żałuję :-) A tak poza tematem to @sylwia1974 masz bardzo urodziwe córki :-)
    Podziękowali 1sylwia1974
  • O tak. Ja jestem zachwycona dziećmi Sylwi. Z początku nie mogłam się ich doliczyć :smiley:    Co i rusz ktoś wchodził. Potem wychodził. I znów. Super. I ta kuchnia... ech. Nie bez przyczyny taka znana i lubiana...  :wink: 

    Podziękowali 1sylwia1974
  • potwierdzam - było fantastycznie :) i słodko :) :)
    Podziękowali 1sylwia1974
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.