Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

mini forumowy zlot wielkopolskich czarownic

124

Komentarz

  • bardzo dobrze!
  • ale są mniej znane, nie ujawniające się prędzej forumkowe babeczki ;)
    konkurs trwa !
  • jakość fotek taka sobie...bo fotograf nam nawalił....została tylko komórka :(
    ale dobre i to
    jest wszak dowód rzeczowy i już nam nikt nie wytknie, że zlotu nie było
  • @ola_g  skąd Ty to wiesz????
    punkt dla Ciebie
  • dobra jesteś ! możesz strzelać !
    też nie znałam tych własnie dwóch kobietek :) i @Cyfra   więc jestem o te trzy bogatsza po zlociku :)
  • dziś lecę do łóżka ...jutro myślę , że będą już rozpoznane....
  • podpowiedź...jedna jest z maluszkiem a druga z brzuszkiem...może da się wywęszyć w wątkach gratulacyjnych ;)
  • @ola_g kawa Ci się należy detektywie i lody!
  • nawet nie wiesz jak mi Ciebie brakowało...
  • Ej no,coś tu jest nie tak!
    Wszystkie uśmiechnięte,zadowolone,niesterane,nie w łachmanach,oczy nie popodbijane...
    Jak  można tak brutalnie ,pytam się,stereotyp matki wielodzietnej obalać?

    A kuchnia super.Bym miała bliżej ,to bym ją na pewno obejrzała na żywo.
    Podziękowali 1sylwia1974
  • Wela siedzi z maluszkiem po prawej?
    Podziękowali 2Wela sylwia1974
  • na fotce słabo wypada... bo fotka kiepskiej jakości niestety...

    zdecydowanie trzeba na żywo :)
  • @ola_g czekamy na propozycje !!!!!
  • Proste- kiedyś były na forum zdjęcia z rekolekcji gdzieś od Poznaniem. Była na nich jeszcze Sylwia i na pewno Anulaczarnula
    Podziękowali 1sylwia1974
  • jaką Wy macie pamięć babki!!!! jestem pod wrażeniem
    ja to oglądam focie, podziwiam, komentuję, a jak człowieka na żywo nie zobaczę to nie zapamiętam!
  • @Kasik - doskonały detektyw!
  • edytowano wrzesień 2017
    za @Yucami stoją dwie...ale tak, po lewej to @awia
  • edytowano wrzesień 2017
    więc tak:
    najbardziej po lewej , siedząca na dole odrobineczka @mamaa ze Stanisławem na kolanach, a nad nimi @Cyfra z Edwardem!

    dalej: najwyższa to oczywiście zdemaskowana najszybciej @aghi i do kontrastu poniżej mała i okrągła ja
    na środku siedzi z córeczką ( Marcelinką?) @Yucami a powyżej po lewej z wyglądem licealistki @awia z Jutrzenką w brzuszku ( niech jej wygląd Was nie zmyli - Jutrzenka to siódme dziecko tego dziecka!) zaraz obok to też już wybadana @kitek, a obok najczarniejsza z czarnych śliczna @anulaczarnula, za Anulką, @agnodike5 i @agacia ;
    no i na dole po prawej @Wela z Marianką
    Podziękowali 1agnodike5
  • kolejny zlot będzie łatwiejszy :), bo większość już rozpoznawalna :)
  • edytowano wrzesień 2017
    dzięki @aghi ...poprawiłam  B)
  • nie pamietam statystyk....@aghi  ... pomóż.... ile razem mamy dzieci?
  • ale wychodzi , że ponad 50!
  • czy dokładnie 50?

  • no to nawet jabyśmy się umówiły na Sołaczu na placu zabaw....zrobiłybyśmy tłok :) :)
  • jak odliczymy dzieci niemal dorosłe...to może tak źle nie będzie...chyba, że te niemal dorosłe będą animować plac zabaw :)
  • kurka...u nas w Mosinie to byśmy pomieścili na trawie tą pięćdziesiątkę...
  • edytowano wrzesień 2017
    czyli może zostańmy przy formie babskich wieczorów z ewentualnymi nieodczepialnymi ogonkami...a pikniki z dziećmi w pomniejszych zestawach...no chyba że Cytadela czy cuś
  • Żałuję, że znów nie udało mi się dotrzeć. Liczę na kolejne w niedługim czasie :) Nasz ogród powinien pomieścić tyle osób, tylko nie w takim stanie (opłakanym), jak jest teraz... Ale może w kolejnym roku, jak go do porządku doprowadzimy?
    Podziękowali 1sylwia1974
  • ale zazdroszczę tym forumkom co mogły być na zlocie :) @awia jejku Ty wyglądasz jak nastolatka - naprawdę ! :) w ogóle woow ale fajnie wyglądacie mamy wielodzietne - bija od Was taka radość życia :) chciałam dodać jeszcze, że przepiękne imiona dla cudownych maluchów - zawsze podobały mi się takie imiona dla dzieci :) dzieciaczki cudownie słodkie :)
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.