Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Co jest szybsze...

2»

Komentarz

  • aga---p powiedział(a):
    Polecam farbę ceramiczną. Dobrze kryje
    Nas straszyli majstrowie, że się taka farba długo bardzo utwardza i do miesiąca (!!!!!) łatwo pomalowaną nią powierzchnie uszkodzić np. porobić rysy. Wiesz coś może o tym? Bo jak to nieprawda to maluję ceramiczną :smiley: 
    Podziękowali 1aga---p
  • Milamama powiedział(a):
    No mnie tez długo schodzi, chyba trochę mam cykora, ale myślę sobie, że gorzej nie będzie :)
    Ja tak mężowi argumentowałam, próbując go przekonać do tego, żeby wygipsował sam ściany w pokoju - i jest zdecydowanie lepiej niż było ;)
    Podziękowali 1Milamama
  • Dobra, dobra, już się nie gorączkujcie, nie będę malować... ;)
  • Kładliśmy tapetę do pokoju pierwszego dziecka i to było niemądre. Jedne dziecko lubiło tapetę zrywać, inne, kolejne nasze, pasjami ją malowało. Farbę można zamalować czy umyć, z tapetą nie zrobisz już nic. Za nic bym nie dała tapet do mieszkania, gdzie są małe dzieci i kolejne przychodzą. Chyba, że ktoś chce co roku remont robić.
    Podziękowali 1Małgorzata32
  • Ja bym pomalowała ale nie w ciąży.  Farby zawierają ołów i arsen,  to metale ciężkie. Matka wchłnie i przerzuci na dziecko,  niestety to jeden z niewielu naturalnych sposobów detoksykacji organizmu, kosztem drugiego. 
  • Lome powiedział(a):
    aga---p powiedział(a):
    Polecam farbę ceramiczną. Dobrze kryje
    Nas straszyli majstrowie, że się taka farba długo bardzo utwardza i do miesiąca (!!!!!) łatwo pomalowaną nią powierzchnie uszkodzić np. porobić rysy. Wiesz coś może o tym? Bo jak to nieprawda to maluję ceramiczną :smiley: 
    Spokojnie można podmalować i wcale różnicy nie widać. Ta farba jest świetna. I świetnie się z niej zmywa.
    Podziękowali 1Lome
  • Ja malowałam
    Magnat ceramic
  • A ta farba przypadkiem nie zaburza "oddychania" scian? 
    Bo kusi ta trwaloscia.
    No i jak jest pozniej jak chcemy inna farba pomalowac?
  • A u nas w pokojach dziecięcych zdecydowaliśmy się na tapety i jestem zachwycona. Wyglądają bardzo efektownie, mają taką fakturę jak tapicerka. Dzieci mam małe i raczej psotne, ale akurat do zrywania tapet ich nie ciągnie. 
  • ... dopóki nie odkryją jaką frajdę sprawia zdrapywanie i odrywanie wszystkiego co tylko się da ...  :D
    Podziękowali 1Małgorzata32
  • Nie wiem, chyba zależy od dzieci. U nas nikt tapet nie rusza. I po ścianach nie rysują, 
    tylko drzwi od szafy są trochę maźnięte :)
    Być może wszystko przed nami ;)
  • No, zawsze wnuki mozez mieć szalone. ;)
  • inych też, zawsze mogą coś po drugim rodzicu mieć :blush: 
  • se możesz ;D
  • UlaUla
    edytowano wrzesień 2017
    Ja mam długopis na bialym skórzanym fotelu, długopisy na ścianach, wyklejankę z plasteliny równiez, o ołówkowych i flamastrowych szlaczkach na podłodze nei warto chyba sie rozpisywac, bo to sie zmywa. Co gorsza M. tworzy równiez na własnym ciele, tzn rysuje sobie wzorki długopisami i flamastrami na rękach, nogach, brzuchu i gdzie tylko jej fantazja podpowie, a jest w stanie siegnąć, a że również sprawnie posługuje sie nożyczkami, więc czasem sobie przytnie włosy to z jednej to z drugiej strony. Po takim ostatnim cieciu warto by sie było wybrac do fryzjera - szukaliśmy fryzur i wszystkie były nie takie dla M., no i przedwczoraj przyniosła mi zdjecie na komórce brata- postac z gry, jedna strona wygolona, z drugiej długie na bok, do tego pomalowane na różowo (M. twierdzi, ze kolor nie musi być). Marianna ma 6,5 roku...
  • Marianna jest świetna, szkoda, że za wysoka na synową ;)
  • Fakt, zapowiada sie duża, ale ja tez sie zapowiadałam, a mam raptem 172 cm. Teraz w wakacje nauczyła sie w koncu sama jeździć na rowerze, śmiga po działce (na zasadzie - im szybciej jedziesz, tym trudniej sie wywrócic ;) , ale dzięki temu Szymek w końcu tez nabrał wprawy, bo wcześniej niby w teorii umiał, ale ciagle sie zatrzymywał, przewracał, wjezdzał w krzaki - no ale jak 5 lat młodsza siostra umie, to on sie zawziął i opanował rower. Problem tylko taki, ze najchętniej jeździ na bosaka.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.