RYŚ w Łodzi.

Arcybiskupem - rzecz jasna ;) 

Takie ploty "chodzą". 
Podziękowali 3jan_u madzikg Agnicha

Komentarz

• Farta mają TE ŁODZIAKI... Zazdraszczam i wspieram modlitwą  :)
    Podziękowali 2Barbasia AgaMaria
  • Już pisałam w jakims watku
    Nie ploty to ;) 
  • No, fakt, zabrali nam fajnego Biskupa. Oczarował w ubiegłym roku dzieci w podstawowej u nas . Całe szczęście że Arcybiskup zostanie  B)
  • Szkoda że od nas odchodzi tak daleko.
    Kilka razy był w naszej parafii.
  • Teraz juz nie ploty.
    Ale 12-13 były :)
    Podziękowali 1madzikg
  • Chwileczkę! Ma jeszcze wizytację w naszej parafii i będzie bierzmował moją M. :)
    Podziękowali 2kiwi Berenika
  • A w Warszawie bp Kamiński. Czy ktoś może coś o nim napisać?
  • Żal mi, że nam zabierają biskupa Romualda. Bardzo ciepły człowiek. Jego kazania są głębokie i piękne. Wielokrotnie był na spotkaniach Domowego Kościoła.
    Podziękowali 2Agnicha Gosia5
  • Biskup Romuald Kamiński mógłby zostać u nas. Ciekawe, kto go zastąpi.
    Podziękowali 1Gosia5
  • My chętnie oddamy naszego biskupa w dobre ręce. :)
    Uwielbia siedzieć w archiwum albo bibliotece, niekłopotliwy jest. Ludziom się nie narzuca, od dwóch lat widziałam go raz. A mieszkam w naprawdę małej diecezji. W tym samym czasie emerytowanego biskupa pomocniczego widzieliśmy z 10 razy. Przy różnych okazjach.
    Podziękowali 4chabrowa ola_g Elwik AgaMaria
  • Nasz był pomocniczym, ale zawsze na spotkaniach DK diecezjalnych był.
    Podziękowali 1Gosia5
  • My też z chęcią oddamy. Problem w tym kto będzie go chcial
    Podziękowali 1madzikg
  • Że o moim już nie wspomnę... no chyba, że na modlitwie o.... B) Dopłacimy....
  • ja z moim zamieniłam kilka zdań i... bardzo inteligentny człowiek... nie chciałabym być jego adwersarzem... jutro ma imieniny :)
  • @madzikg ale Twoj ma wiele zalet. I juz chyba nigdzie poza emerytura nie pojdzie.
    Podziękowali 1madzikg
  • Mój ma też wiele zalet ale skrzętnie je zakrywa
    Skromny czy jak? Ale serio to modlitwy trzeba
  • @Agnicha we Wspolnocie Emmanuel nauczyli mnie, zeby jak cos dobrego chcemy zrobic, a biskup nie pozwala, to byc poslusznym i sie modlic - albo biskup zmieni zdanie albo Pan Jezus zmieni biskupa. Jak powiedzialem to mojemu biskupowi, to smial sie w glos dosc dlugo.
  • No i Bóg wysłał go do nas ;) 
  • edytowano 18 wrzesień
    ola_g powiedział(a):
    ja z moim zamieniłam kilka zdań i... bardzo inteligentny człowiek... nie chciałabym być jego adwersarzem... jutro ma imieniny :)
    Oj tak - nasz jest baaardzo inteligentnym człowiekiem. I tak, jak na początku trudno mi się było do niego przekonać (zwłaszcza do jego homilii o poziomie co najmniej wykładu akademickiego), tak teraz cenię go bardzo.
    Podziękowali 1ola_g
  • @jan_u , dlatego mówię, że czasem tylko modlitwa może pomóc.... bo poludzku witki opadają  B)
    Podziękowali 1Agnicha
  • @jan_u ;
    Nasz bardzo omadlany
    I my też ćwiczymy się w milosierdziuu
    Bez modlitwy trudno byłoby o akceptacje
    A tak.. Jest
  • @Agnicha, z której Ty diecezji jesteś?
    Podziękowali 1Agnicha
  • Wysłuchałam na youtubach, co nasz nowy ks. arcybiskup Ryś mówił o modlitwie i bardzo mi się podobało. A wcześniej nie porywał, powierzchowność ma taką niefascynującą, do tego mówi gwarą troszkę, małopolskie cechy dialektalne słyszę...
    A ks. arcybiskupa M. Jędraszewskiego też bardzo lubię. Fascynował jako erudyta i powierzchowność miał ujmującą.

A u ks. Rysia podoba mi się na przykład nazwisko. Prawdziwa Małopolska. Prawdziwe Karpaty.
  • @Hania obstawiam że to ten sam :)
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.