kocham jesień i się cieszę, bo już ją widać i czuć!

245678

Komentarz

• Cart&Pud powiedział(a):
    ola_g powiedział(a):
     I moja jesienna słabość - pomimo 40stki na karku uwielbiam "szurać" nogami w jesiennych liściach...
    No to masz jak w banku, że Ci nie minie i po 40stce. Mi nie minęło. :)
    Mam blisko siebie taką aleję, po której mogę sobie bezkarnie poszurać w liściach. Syn udaje, że zbiera kasztany, ja udaję, że go pilnuję. ;)
    Nie minie i po pięćdziesiątce. Ja to lubię. Idę i szuram i niczego nie udaję. Szuram, bo lubię i buzia mi się śmieje.
    Podziękowali 1Katia
  • Liście jeszcze trzymają się mocno, choć wieje dziś solidnie!
  • I są w większości zielone.
  • W temacie to jesień widać i czuć od jakiegoś kwietnia. Ja się pytam gdzie było lato w tym roku?
  • Już końcem marca słońce mnie dopadło i znienacka poparzyło mi skórę! kwiecień i maj takie se, w czerwcu bywało b. gorąco, lipcopad był mokry, ale ciepły! w sierpniu więcej lata, niż bym chciała - narzekaczki! 

• "Na bok chandry, fanaberie i migreny
    smętne panie sfrustrowani wciąż panowie...

Ciesz się z tego co masz albo przynajmniej śmiej
    po co walić głową w mur po co pić wąchać klej
    ciesz z tego co masz albo przynajmniej śmiej"
    Podziękowali 2mamababcia madzikg
  • lato bylo naprawde ladne tego roku..bardzo cieplo, slonecznie, malo deszczu
    chyba w tej samej Polsce mieszkam? :lol: 
    Podziękowali 1uJa
  • Na pewno było ciepło. Deszcz czy słońce, ale ciepło. Gorąco to Afryka albo Australia. Tu klimat umiarkowany, a więc wszystko z umiarem.
  • tak umiarkowany, ze musielismy klime zalozyc, bo sie w lecie zyc nie dalo
    ale ja z bieguna ciepla jestem, wiec trochem nieobiektywna ;)

Podziękowali 2gabriela Katia
  • Jest słońce! 
    W cieniu 18 stopni 
    przestalo padać w końcu, wczoraj juz ciezko było przejechać pod wiaduktem :( 
  • No u nas też świeci. Poprałam ręczniki i wywiesiłam na dworze, jak suszę jesienią w domu to mi brzydko pachną. Pomidory mi jeszcze dojrzewają i winogron. Chce się żyć!!!
  • Ja czekam na kolorowe liście wtedy mam widok jak z impresjonistycznego obrazu. 
    Podziękowali 1Katia
  • maliwiju powiedział(a):
    Ja czekam na kolorowe liście wtedy mam widok jak z impresjonistycznego obrazu. 
    Jeszcze trochę i winobluszcz się zaczerwieni! och i ach!
    Podziękowali 3E.milia Milamama asia
  • I wtedy należy przyjechać do Wro. bo tam rośnie na wielkim gmachu muzeum. Bajka.

Znalezione obrazy dla zapytania muzeum narodowe wrocaw
  • dołączam do miłośników jesieni

te mgiełki nad zaoranym polem, zapach ziemi, rześkie chłodne powietrze, deszczu w tym roku trochę przydużo, ale i tak go lubię

a najbardziej lubię  .... wstyd przyznać .... jechać rowerem jak robi się szaro i zimno i oglądać ludzi w ich jasno oświetlonych kuchniach, jak szykują kolację, krzątają się, grzeją w ciepłym domu .... aaaa wiem podglądactwo takie, ale ja nic złego nie mam na myśli, a jak się rowerem jedzie to i tak za wiele nie widać ;)

• Mi głównie przeszkadza brak słońca.
    Taka pogoda, jaka dziś jest działa na mnie bardzo dołująco....
    Podziękowali 1Małgorzata32
  • A na zachodzie dziś piękne słońce, błękitne niebo, ciepło! Ale tak malo tego lata było w moim zakątku takich dni, wiec cieszą choć na końcówce lata. Dawno nie było takiego chłodnego lata, trudno było znaleźć tych kilka, aby nad wodę z dziećmi pojechać. Też w tej samej Polsce żyje :)
    Ale poranek rzeski bardzo był :wink: 
    Mam późne maliny, sporo jeszcze dojrzewa, ostatnie borówki na krzaczkach, węgierki coraz slodsze. Dobrze jest!
  • dzis piękne słonce od popołudnia :)
  • U nas deszcz i wieje, oj jak wieje.
  • U nas słońce i bardzo wieje, a lato było ciepłe i bardzo suche tego roku. Trawa wysychała.
  • Dzisiejszą jesień kocham!
    Słońce,kasztany,powolutku zmienijące barwę liście.
    Oby jak najdłużej
    Podziękowali 1mama_asia
  • Tak, dziś cudnie :)
    Rano już było zimno, 7 stopni. Ale słoneczko pięknie świeci.
  • Ja tez lubie jesien... jestem listopadowa :wink: 
    Ostatni weekend wrzesnia jedziemy w Bieszczady, nigdy tam jesieni nie widzialam (nigdy nie bylam), licze na symfonie barw i jesienne slonko, kilka tras do przejscia jest ;-)
    Podziękowali 2gabriela asia
  • Słońce i chłodek, wymarzone połączenie. 
  • Przestało padac słońce
    Mój czerwony płaszczyk dumnie noszę 
  • Agnicha powiedział(a):
    Przestało padac słońce
    Mój czerwony płaszczyk dumnie noszę 
    Haiku normalnie :)
  • Zdecydowanie pięknie dziś za oknem.
    I tylko podziwianie przez okno mi zostało.
    Dobre i to....
  • mój winobluszcz już się zaczął przebarwiać, pięknie wygląda w popołudniowym i wieczornym słońcu 
  • Lubię jesienne widoki i grzyby... Ale wiosna i lato, ciepełko, słońce,  wygrywają... , nie lubię pluchy, przemoczonych ubrań,  zimnych nóg, wyciągania stosów ciepłych ubrań, wydłużającej się szarości dni... wszystko to mnie przygnębia ... gdzie ta wiosna ???
    Marudzę ale cóż,  taka jesienna moja melancholia ;)
    K
  • Dziś tak pięknie, że nawet nie marudzę na pogodę ;) robię sezonową zmianę ciuchów.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.