kocham jesień i się cieszę, bo już ją widać i czuć!

123457

Komentarz

• Pada, ale nadal jest na tyle ciepło, że nie trzeba grzać ani jeszcze nosić skarpet też nie trzeba w domu ;)
    Podziękowali 1AgaMaria
  • Leje, grzmi i sztorm...
    Afryką psia mać :D 

• :smiley: 

U nas pochmurno, trochę padadeszcz, trochę niepadadeszcz...
    Wczoraj za to było piękne słońce. 

Czekam na weekend, chce posadzić cebule kwiatow, oby bardzo nie lało.. 

• Też czekam na odpowiedni moment, dużo cebul mam i nie tylko one do posadzenia!
  • jest "padadeszcz", "palasiol" i "kalose" raczej przydatne ;)

• Palasiol w ogrodzie tylko przeszkadza. Palasiol to się zabiera ze sobą jak chcesz szyku zadać na mieście. 
    Do ogrodu to pelelyna albo kurtka z kaptulem
  • I gumowe spodnie..... Do dreptania po kałuży.... B)
  • przekażę mojej dwulatce, ale nie jestem pewna czy przyswoi

jak widzi padadeszcz to bierze kalosze po bracie, parasol w niebieskie delfinki i sprintem jest na uliczce pod domem bo tam najlepsze kałuże, myślę, że nawet jakby ją wiatr z tym parasolem porwał to z ręki nie wypuści ;)

od babuni taki praktyczny prezencik dostała haha

• U nas te zapowiadane wiatry zaczęły szaleć
    Podziękowali 1AgaMaria
  • Ksawery, znaczy sie.
    Podziękowali 1AgaMaria
  • Od godziny gości u nas Ksawery. Jak ta moja bida z wiolonczelą na plecach dojdzie do domu. Porwie ją jak nic.
    Podziękowali 1AgaMaria
  • Jest nadzieja ,że chmury z deszczem wywieje???
    Super!!!
  • agatak powiedział(a):

przekażę mojej dwulatce, ale nie jestem pewna czy przyswoi

jak widzi padadeszcz to bierze kalosze po bracie, parasol w niebieskie delfinki i sprintem jest na uliczce pod domem bo tam najlepsze kałuże, myślę, że nawet jakby ją wiatr z tym parasolem porwał to z ręki nie wypuści ;)

od babuni taki praktyczny prezencik dostała haha

Eee u takich bąków to się nie liczy. Ma być bajerancka kolorowa palasiolka i już! Ale już siebie z delfinkami średnio widzę...
  • Nie jestem fanką tych zgniłych kolorów liści które tracą ze starości chlorofil, ale jak tak za oknem wieje i i deszcz leje to jakoś mnie to buduje , tak przyjemnie być po tej stronie szyby :)
  • Nam w nocy wiatr okno otworzył na całą szerokość w kuchni, huknęło nieźle, pospadało z parapetu wszystko, coś się z zawiasem stało, to stare okno więc skręciliśmy na regipsy i na chwilę powinno starczyć, ale w krótkim czasie konieczna będzie wymiana, bo przy kolejnej wichurze może nam z futryną do kuchni wpaść. :(

Ale i tak lubię jesień zwłaszcza że jak dziś szłam do pracy to liści tyle, że pod nogami szurają i słonko trochę wyszło, choć chłodno i nadal dość wieje :)
    Podziękowali 2Skatarzyna AgaMaria
  • u nas bez zniszczeń uff 
  • Wiało, straszyło. Niektórzy byli bez prądu. Dzieci płakały. U nas oki. Czasem przygasał komputer, ze dwa razy zatrzeszczało okno balkonowe, ale bez strat.
    Natomiast dziś zachwyciły mnie obficie leżące na jezdni lśniące kasztany, które ten wiatr postrącał.
  • Lubię jesienią to, że mogę zaszaleć z tymi strojami na cebulkę. 
  • Też kocham jesień, więc wkurzał mnie ten tydzień, zdecydowanie za gorący jak na mój gust :tongue: 
  • Dziś rankiem wielka chmura usiadła na ziemi! 
    Podziękowali 3kiwi Rejczel Katia
  • U nas też. Mgła jak mleko.
    Podziękowali 1Skatarzyna
  • Nareszcie jest na ziemi tyle liści, że można poszurać nogami. Ach, jak rozkosznie szeleszczą!
    Podziękowali 3asia kasha Katia
  • Moja córa dwa dni temu na spacerze wzięła z ziemi ogromny stos liści z całą masą ziemi i porzuciła w górę, krzycząc radośnie: konfetti!!!
    Szkoda tylko, że wszystko spadło na W. siedzącego właśnie w wózku ;)
    Podziękowali 1Katia
  • Jest pięknie, liście takie ładne, niebo wciąż niebieskie, słońce bardziej przygaszone niż w lecie...
    Tylko boję się szurać liśćmi, bo w kupie liści może być kupa czego innego  :D
    Podziękowali 2asiao AgaMaria
  • edytowano 20 październik
    E tam, strachy na lachy.
    Podziękowali 3PaniWiosna OlaN. kasha
  • A nam właśnie sprzątsją pięknw złote dywany. Szkoda
  • Ja wczoraj pół dnia sprzątałam, zbierałam orzechy, paliłam i patrzę dzisiaj....echhh znowu to samo.
  • Skatarzyna powiedział(a):
    Dziś rankiem wielka chmura usiadła na ziemi! 

Już poszla precz. Jest słonecznie.
  • U nas ciepło, ale pochmurnie, słonka nie widziałam!
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.