Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

zajecia muzyczne dla dzieci

2»

Komentarz

  • Jak zwykle nie wiem, jak to robicie.
    Ja byłam naprawdę zdolnym dzieckiem, ale żeby pogodzić szkołę ogólnokształcącą i muzyczną wybrałam słabe liceum jak najbliżej domu a i tak miałam bardzo mało czasu wolnego, regularnie po całym dniu w dwóch szkołach jadłam kolację i siadałam do nauki/ćwiczenia do późnych godzin nocnych. Moi koledzy ze szkoły muzycznej chodzili zazwyczaj do marnych liceów albo wręcz wybierali tryb eksternistyczny. 
    Owszem, było fajnie. Ale jednak kosztem czegoś.
    Podziękowali 1kasha
  • @Bogata, mój najstarszy to dopiero gimbaza.  Jeszcze go uczącego się nie widziałam nigdy.  Chłopcy tak mają.  Jedyne co robi, to ćwiczy na instrumencie.  Resztę zapamiętuje na zajeciach. I tak właśnie ciągnie z całkiem dobrym skutkiem.  Jeśli istnieje choć cień szansy, by czegoś nie zrobić, to go wykorzysta.  
  • Cieszę się że stworzyłam ten wątek - wiele ciekawych rzeczy się dowiedziałam dzięki Wam :) czytam z ogromną ciekawością Wasze posty
  • @Agnicha, nie pisałam o gdyńskich, więc możesz Felicycie zareklamować. :)

    Podziękowali 1Felicyta
  • Mnie II stopień SM plus dobre liceum nauczyły maksymalnego wykorzystania czasu. Uczyłam się w przerwach między zajęciami, w autobusie itp Nigdy nie chodzilam spać po 24 z powodu nauki. Problem zaczął się na studiach - nie mogłam się odnaleźć, kiedy kończyłam zajęcia o 12. Wiatr w żagle złapałam dopiero jak zaczęłam pracę i drugi kierunek ;)
  • Kerima ja w czasie 2st.nierzadko LO nierzadko chodziłam spać po 24.. Szczególnie w przypadku klasowek... Od czasu studiów. Relax.. Aż do teraz... 
  • Ja II stopień zakończyłam na IV roku. Nie dałam rady logistycznie z dojazdem do SM i na Uniwersytet. Ale najwięcej czasu zabierał mi mój chłopak ;) , aktualnie mąż  :)
  • Dziękuję za wszystkie posty :)
  • @monia3  Nie wiem czy już było, ale dość fajne zajęcia dla dzieci od 3 lat do zerówki są przy szkole muzycznej na Głogowskiej. W zeszłym roku były w soboty. 
  • @monia3  Nie wiem czy już było, ale dość fajne zajęcia dla dzieci od 3 lat do zerówki są przy szkole muzycznej na Głogowskiej. W zeszłym roku były w soboty. 
    Podziękowali 1monia3
  • Czy oriwnrujwcie się i możecie podać mi widełki w jakich ksztaltuje się prywatna lekcja na keybordzie dla osoby początkującej, dziecka.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.