Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Liczba łazienek

13»

Komentarz

  • edytowano wrzesień 2017
    Myślę, że kluczowa jest ilość toalet. Mieliśmy łazienkę z WC w środku i było ciężko, bo mąż się do pracy szykował, a tu ciągle ktoś się dobijał, że musi. A mąż dość nerwowy.Myślę, że da radę z jedną łazienką, byle tylko WC było oddzielnie. Teraz mamy dwie łazienki. W obu prysznic i WC. Z prysznica korzystamy tylko w jednej, za to drugie WC to jest coś!
    Podziękowali 1AgaMaria
  • Dzięki bardzo!
    To już te 1,5 łazienki mniej straszy ;) Co prawda i tak w tego typu projektach nie ma wtedy często ani garderoby, ani schowka, pralni, już o spiżarni nie wspominając, a garaż jest jakiś mikry... Myślimy dalej ;)
  • My mamy 1 łazienkę( druga w planach) i przy 4 maluchów wystarcza. Wychowałam się w rodzinie 2+8 i mieliśmy 2,5 łazienki i było ok. Tyle, że dziewczyny razem wchodziły do łazienki więc szybko szło. Jeszcze mieliśmy taki trik oszczędnościowy, że spłukiwaliśmy dopiero jak wszystkie się wysiusiały  :D

    Podziękowali 1kiwi
  • A dom dla wielodzietnych chyba najlepiej samemu zaprojektować lub kupić stary do remontu, bo gotowce są nieprzygotowane dla większych rodzin niż z czwórką dzieci. Przynajmniej my tak stwierdziliśmy i kupiliśmy stary w dobrej cenie i powolutku mąż coś dłubie...
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.