Energa zniżka

Kochani KORZYSTAJĄCY z usług firmy :) 

Spółka ma podpisaną umowę z KDR, jednakże dociera do nich info, ze klienci nie są zadowoleni z oferty. Głosy są, ale bez konkretów. 
Firma w najbliższym czasie siada do rozmów i chętna jest do zmian, ale do końca nie wie ( ani strona związkowo-ministerialna) na czym polega nieatrakcyjność oferty. 

Bardzo was proszę o pomoc. 

Może ktoś korzysta,
może chciał ale zrezygnował, bo ...?
Może znacie kogoś kto jak wyżej 

Prosze podzielcie się doświadczeniami wiedzą. 

P.S. 
moze potem za Energą pójdą inni dostawcy ? ( marzy)

Komentarz

• ja mam modyfikację umowy i odejść nie mogę. Po pierwsze wiąże mnie pięcioletnia umowa. Po drugie mam małe możliwości wyboru. Po trzecie właścicielem trakcji jest energa więc żaden dla mnie zysk kilka rachunków opłacać.
    Zniżka jest ale minimalna i tylko na opłacie abonamentowej. Szczerze nie odczułam żadej ulgi po podpisaniu umowy. No, może tylko bardziej się do firmy przywiązałam B)
    Jeśli faktycznie zniżka byłaby choćby po 2-3 grosze na kWh plus rabat na abonamenty i przesyły to byliby konkurencyjni.
    Wiesz, prąd to takie coś co i tak MUSISZ kupić.
    Tylko jeśli rocznie płacę za prąd ponad 3500 zł a nawet blisko 4 tys przy obowiązujących stawkach ładnie byłoby, gdyby KDR opuścił rachunek choćby o 10%
    Podziękowali 1Sylwunia
  • Sprawdzaliśmy przed podpisaniem umowy. Konkretów już nie pamiętam, ale zniżka dość fikcyjna była, przynajmniej wtedy. O ile pamiętam to nie obejmowała żadnych ofert tylko zwykłą taryfę z cennika. W sumie wychodziło drożej! Szczerze, to nie bardzo wierzę by to był przypadek, raczej kolejny podmiot robi sobie reklamę nic w zamian nie oferując :/
    Podziękowali 2Sylwunia Bea
  • nie no, drożej nie wyszło. Przynajmniej u nas. Jedyna rzecz co mnie zmotywowała do "uziemienia" to argumenty jak wyżej. Brak alternatywy i niby zapis o gwarancji ceny. Tyle, że w przypadku modyfikacji cennika w dół nas i tak by nie objeło. Szczęście, że prąd raczej nie tanieje....
    Tu zgadzam się z @Bambidu . Firma sobie kryptoreklamę zrobiła medialnie nie dając zupełnie nic w zamian. Albo tak mało, że tam, gdzie była możliwość wybrania innego dostawcy może i było bardziej warto.
    Tauron mial zniżki. Nie wiem jak wyglądają obecnie ale wówczas żałowaliśmy, że nie ma ich u nas. Później jednak też zakrawało to o fikcję, bo pamiętam, że chciałam ich węgiel kupić z proponowaną zniżką KDR i okazało się, że zniżka na przedstawicieli nie jest przerzucona. Trzebaby w korpo kupować. Podobnie w takich rejonach jak u nas jest z Orlenem. Plakietka Orlen a zniżki nie, bo właścicielem jest Kowalski i nie ma obowiązku zniżek korpo utrzymać. I nie utrzymuje.
    Z całym szacunkiem pic na wodę.
    taki offtop @Sylwunia ;
    Podziękowali 1Sylwunia
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.