Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

konsekwencja w wychowaniu

1235»

Komentarz

  • Joanno, nie tracić twarzy! Jestem za. Czasem to eymaga pewnych wygibasow wychowawczych ale trzeba o to dbać żarówka w trosce o wychowanie naszych dzieci jak i własne dobre samopoczucie. Jesli chodzi o ilość ludzi to podobno był rekord. Na poprzednich warsztatach albo nikogo nie było albo max 3 osoby. Polecimy z następnymi o zobaczymy co dalej.
    Podziękowali 1mamababcia
  • A Ty pracujesz @andora w tej szkole? Na jakim stanowisku? Moze rodzice obawiają się otwierać przy osobach zatrudnionych w szkole, oceniania itp.
    Podziękowali 2Nika76 Rejczel
  • jestem tam psychologiem szkolnym. Ja myślę ze jest dużo czynników wplywajacych na frekwencję. Po pierwsze nie ma tam aż tak wielu rodziców. Po drugie, większości soe nie chce. Po trzecie, noe chce sie im słuchać pani psycholog bo sobie radzą albo wydaje sie im ze sobie radzą. Z drugiej strony sporo ich jednak przychodzi indywidualnie. Obiektywnie pracuje w tej szkole od 2 miesięcy. Na indywidualnych spotkaniach było u mnie z 15 rodziców, 5 na warsztatach, w szklole jest ich ze 140. Wiec przy takim tempie do końca roku poznam polowe. Myślę ze jest ok.
    Podziękowali 1mamababcia
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.