Trójmiasto, Pomorze - lekarza szukam!

Jak w tytule. Potrzebny mi dentysta, nie dobry (dobrego mam), tylko wybitny. Problem jest skomplikowany , a ja póki co nie chcę szczęki w szklance :(
Może macie jakieś rozeznanie, kto sensowny pracuje na AM?

Komentarz

• @jukaa znam z Kartuz. W Akademii tylko ortodoncja. Ale polecam Pana Piotra z K on jeśli naprawdę nie pomoże powinno co i jak 
    Nas nie zawiodl
    Podziękowali 1jukaa
  • Dziękuję, Kartuzy nawet lepiej. Dasz namiar?
  • Trochę pewnie zależy o co konkretnie chodzi, ale ja bym poleciła Przemka Jasińskiego, z Wrzeszcza, HCENTRUM. Ciągle się doszkala, parę razy do roku jeździ na kursy różne.
    Podziękowali 1jukaa
  • Ja szukam na cito lekarz od usg mózgowia. Niemowlak. Mamy namiar na Kosiaka ale terminy na grudzień. Potrzeba juz
  • zapytam @Agnicha, dam znać.
    Dentystow wybitnych nie znam. Choc moj niezly.
    Podziękowali 1Agnicha
  • Mirosław Niedzin Grudziądz
    Podziękowali 1jukaa
  • Agnicha powiedział(a):
    Ja szukam na cito lekarz od usg mózgowia. Niemowlak. Mamy namiar na Kosiaka ale terminy na grudzień. Potrzeba juz
    Agnicha, mój pacjent dostał się po tygodniu do Kosiaka, często zwalniają się terminy (dzieci choruja) i można wskoczyć na miejsce. Jest jeszcze, chyba w Gdyni lekarka, jak znajdę nazwisko to napisze 
    Podziękowali 2tymka Agnicha
  • U Kosiaka roblismy USG, bardzo dobry.
    Dentysta Gdańsk Chełm, Maxdent.
    Jesteśmy zadowoleni.
    Podziękowali 1Agnicha
  • @tymka ; - chodzi o chorą kość szczękowa, pod wyleczonymi zębami. Wlazły  tam drobnoustroje i jest ciągły stan zapalny, kość się sypie. Leczenie trwa już z rok.
  • @jukaa, ja Ci nie odpowiem, czy on Ci pomoże, zadzwoń do niego ;) Wiadomo, każdy się jakoś trochę specjalizuje, coś lubi bardziej, coś mniej - jego żona w ortodoncji i protetyce, on to dokładnie właśnie nie wiem w sumie... Wydaje mi się, że on chciał iść/szedł trochę w kierunku chirurgii stomatologicznej, więc by pasowało.
    Ale zadzwoń, zapytaj, jeśli nie uda Ci się z nim skontaktować, daj znać, zapytam, czy mogę dać Ci jego prywatny numer. On uczciwy, jeśli stwierdzi, że on dobrze nie potrafi pomóc, to Ci kogoś poleci na 99%.
  • Agnicha powiedział(a):
    Ja szukam na cito lekarz od usg mózgowia. Niemowlak. Mamy namiar na Kosiaka ale terminy na grudzień. Potrzeba juz
    Tam gdzie kosiak, na tym samym sprzecie przyjmuje Kujawa. Dla mnie super. Uczeń kosiaka. u niego powinien być termin.
    Podziękowali 1Agnicha
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.