Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Torby podróżne

Ostatnio dużo jeździmy głównie samochodem i zastanawiam się w co się pakować.
Nasze torby dogorywają. Macie jakieś patenty albo polecacie jakieś firmy.

Komentarz

  • Marbo na allegro , sami szyją.
    Podziękowali 1zapominajka
  • My używamy plecaków, ale nie mamy samochodu.
  • zapominajka powiedział(a):
    Ostatnio dużo jeździmy głównie samochodem i zastanawiam się w co się pakować.
    Nasze torby dogorywają. Macie jakieś patenty albo polecacie jakieś firmy.
    Wszystko sie zaczyna jaki pojazd?
  • Ochnik ma duże przeceny
    Może by walizki na kółkach były
  • Malgorzata powiedział(a):
    Używamy tylko walizek 

    Mialam cytowac nie dziekowac. Walizki slabo sprawdzaja sie do samoxhodu. 
  • Ja jezdze niemal tylko samchodem i nieraz trzeba bylo kazde miejsce utkac jakas mala paczka np buty czy mala reklamowka znjakimis ciuchomi.
  • Ktoś Ochnika odradzał ze znajomych.
    Podziękowali 1matka6
  • Mysmy ostatnio zakupili walizki Wittchen. Ceny bardzo atrakcyjne mieli. Gwarancja na produkt 2 lata i zalezalo nam zeby walizki mialy tylko dwa kolka, bo do samochodu lepiej spakowac i poreczniejsze sa w prowadzeniu, a wiekszosc walizek teraz to 4 kolka. Z wygladu podobaly mi sie Samsonite ale tam ceny zawrotne. Ladne walizki i dosyc solidne maja tez w Tk maxxie.
  • Samsonity mają tańszą linię American tourister, chyba w porządku są.
  • Walizki Witchena. I niebieskie torby Ikea na buty i brudy.
  • my też walizki, zalety powyższe, na kempingu przylazła do nas mysz, walizki ratowały nasze jedzenie :)
  • Tylko torby, to moje odkrycie sprzed kilku lat, łatwiej wiecej upchnac w samochodzie. Na wyjazd kazdy ma swoja w innym kolorze z ubraniami. Wazne jest zeby sie otwierala tak jak walizka tj. suwak w ksztalcie duzego prostokata wtedy wygodnie wyjmowac rzeczy jak z walizki. Kupuje w carrefourze najtansze po 10 zl troche sie zuzyly przez 6 lat ale takie z mocniejszego materialu za 30-40 zl daja rade wiele lat.
  • torby z Decathlonu, mamy po dwa takie same modele. Patrzyliśmy pod kątem pakowania w box
  • edytowano październik 2017
    Dodam ze tez jezdzimy na camping i torby swietnie sie sprawdzaja bo mieszcza sie w sypialniach nie zagracajac ich. Kluczem jest rozsuwanie, torby musza byc prostokatne i takie tez miec otwieranie. Te co maja suwak przez srodek sa bardzo nieergonomiczne i niewygodne. Kiedys pakowalismy sie z mezem w jedna ogromna walizke a rzeczy dzieci i tak byly osobno, bez sensu to bylo walizka ciezka do przeniesienia i zawalała polowe i tak duzego bagaznika.
  • Te z north face przyczepiam bezpośrednio do relingów. Nie przemakają i są bardzo pojemne i stabilne. Ostatnio jechaliśmy 400 km w burzy z nimi na dachu i nic nie przemokło ani nie puściło.
  • edytowano październik 2017
    http://www.snugpak.com/outdoor/roller-kitmonster-120
    SNUGPAK Roller Kitmonster 120 litrów - torba na kółkach z dyszlem- nie przepłacaj, szukaj w atrakcyjnej cenie.
    Jak do auta, to koniecznie bez kółek i tego dyszla.
  • Agnieszka powiedział(a):
    ... i jako, ze jestem osobą prasującą...
     :D 
  • Dzięki za myśli
    Mój mąż chce walizki, a nie się dużo lepiej pakuje torby sposobem Mari Kondo.
    Moze jeszcze chwilę poczekamy do zmiany samochodu, bo w obecny walizki i wózek nie wejdą.
  • zapominajka powiedział(a):
    Dzięki za myśli
    Mój mąż chce walizki, a nie się dużo lepiej pakuje torby sposobem Mari Kondo.
    Moze jeszcze chwilę poczekamy do zmiany samochodu, bo w obecny walizki i wózek nie wejdą.
    Jaki model??
  • tryk powiedział(a):
    zapominajka powiedział(a):
    Dzięki za myśli
    Mój mąż chce walizki, a nie się dużo lepiej pakuje torby sposobem Mari Kondo.
    Moze jeszcze chwilę poczekamy do zmiany samochodu, bo w obecny walizki i wózek nie wejdą.
    Jaki model??
    W sensie samochód?
  • ola_g powiedział(a):
    A ta metoda powoduje że ubrania się nie gniotą?
    Ona składa tak wszystko, ja tylko rzeczy codzienne. I dla mnie jest ok, ew potem biorę coś co się bardziej wygniotlo do łazienki, na wieszak, gdy biorę prysznic to się trochę prostuje.
    Eleganckie wyprasowane koszule męża pakuje w worek strunowy z powietrzem.
  • zapominajka powiedział(a):
    tryk powiedział(a):
    zapominajka powiedział(a):
    Dzięki za myśli
    Mój mąż chce walizki, a nie się dużo lepiej pakuje torby sposobem Mari Kondo.
    Moze jeszcze chwilę poczekamy do zmiany samochodu, bo w obecny walizki i wózek nie wejdą.
    Jaki model??
    W sensie samochód?
    zapominajka powiedział(a):
    tryk powiedział(a):
    zapominajka powiedział(a):
    Dzięki za myśli
    Mój mąż chce walizki, a nie się dużo lepiej pakuje torby sposobem Mari Kondo.
    Moze jeszcze chwilę poczekamy do zmiany samochodu, bo w obecny walizki i wózek nie wejdą.
    Jaki model??
    W sensie samochód?
    Na jaki zmieniasz model
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.