Czy ktoś może pomóc przewieźć rower

Tak jak w tytule czy ktoś może pomóc przewieźć rower od @Aga85 do mnie, ewentualnie doradzić jak zapakować jaki kurier itp dziękuję za pomoc 

Komentarz

• Czyli skąd dokąd? 
  • edytowano 26 październik
    Z Gdańska lub Trójmiasta na Lubelszczyzne , moze  być do  Siedlec ,np to pociągiem przywiozę 
  • Ewentualnie może być ze Szczecina do Siedlec, jakby kto jeździł na tej trasie
  • Kiedyś wysyłałam pociągiem jako przesyłka konduktorska. Może też można?
  • @Malgorzata kiedyś pisała, że wysyła kurierem rowery.
    Podziękowali 1Malgorzata
  • tanikurier.com  wysylalam latem 

Jeden warunek 
    Rower MUSI być w kartonie. MUSI 

Podziękowali 1Bea
  • Można rozłożyć
  • W sklepach rowerowych może mają te kartony po rowerach??

Rower musi być w kartonie on tam jest trochę złożony bo trzeba kierownicę przekręcić i odkręcić pedały .
    Nie zabiorą bez kartonu.
    Z wielu względów.
    Rozmawiałam z kurierem o tym .
    Nie zapomnijcie też o tym że między innymi chodzi o różne uszkodzenia innych przesyłek , samego roweru itp .

• Wysyłaliśmy dla siebie rowery nad morze. Kartony ze sklepu rowerowego. Wszystko tak, jak pisze Małgorzata.
  • Problem moze być jedynie z kartonami w sklepie o tej porze roku bo to nie sezon i żadnych nowych rowerów nie dostają.

Nie kazdy kurier wymaga by rower byl w kartonie, ale i tak trzeba go złożyć ( tj kierownica, pedały i przednie kolo by gabaryty zachować i fortuny nie płacić) Ale dla roweru jednak znacznie bezpieczniej w kartonie niż np. w folii streczowej, choc i tak kiedyś dostalam i też mu nic nie bylo.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.