Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Tajemnica dobrze posprzątanego malego mieszkania

13»

Komentarz

  • Na wakacjach ogladalam to z dziecmi, bo lecialo tak kolo 12 w poludnie. Dzieciaki wolaly: maaaaamoooo, choooooodz, mania chomikowaaaaaniaaaaa!!!!
    Zawsze po obejrzeniu szlam cos przepatrzyc albo wyrzucic do szczęk. Ten serial mnie ciekawil od strony psychologicznej ale i inspirowal do dzialania ;)


  • Podziękowali 1Pola
  • A tajemnica posprzątanego dużego mieszkania ? 
    Podziękowali 2maliwiju Predikata
  • Mam bardzo schizofreniczne uczucia, bo jestem fleją (całe mieszkanie) i czyściochem (zmywam wszystko 2 razy) jednocześnie ;)
  • Joanna36 powiedział(a):
    A tajemnica posprzątanego dużego mieszkania ? 
    dwupoziomowe?
    Podziękowali 1Joanna36
  • Tajemnica dobrze posprzatanego jednopoziomowego mieszkania? Najlepiej bez sprzątania , bo ze sprzątaniem to banał.
  • Pokazałam "Manię chomikowania" moim chłopakom jako przestrogę, co się stanie z ich pokojem jeżeli nie będą sprzątali. Patrzyli przerażeni. Obiecali sprzątać codziennie chociaż po kilka rzeczy. Błagali, żeby to przełączyć. Zagroziłam, że jak nie będą sprzątali to będą musieli obejrzeć cały odcinek. Zobaczymy czy poskutkuje. :D

    Podziękowali 3Katia aqq camille
  • Posprzątanego? posprzątane, sfotografowane i zamknięte.
    Podziękowali 1Bridget
  • Wydaje mi się, że duże łatwiej posprzątać. 
    Podziękowali 2sylwia1974 Katia
  • U nas chomików nie ma, nawet zainspirowana akcją Katarzyny zaczęłam sprzedawać swoje lalkowe waraniątka. Cierpimy na dotyk Anty-Midasa. Ładne nowe rzeczy zamieniają się w śmieci. Ubrania np., dziś Bernard nową zimową kurtkę podarł. 
  • Bernard?! Ohhh, Jezycjada mi sie przypomina!!! Zaczelam znowu czytac Noelke. Dziewczynom przeczytalam Szosta klepke, zalapaly bakcykla niesamowicie :)
  • Nie czytałam. Inna inspiracja była. 
  • To przeczytaj, zawsze jak czytam Bernard to widzę sławetną wywiadówkę ;) 
  • OlaN. powiedział(a):
    Wydaje mi się, że duże łatwiej posprzątać. 
    Jak to ładnie ujęła Agatha Chrisie, w sprzątaniu małego mieszkanka przeszkadza własna pupa :smiley: 
    Podziękowali 2OlaN. camille
  • Zgadzam sie w 100%.
  • anulaczarnula powiedział(a):
    @aghi i to jest plus domu. Zawsze jest jakieś pomieszczenie gdzie można upchnąć rzeczy. Salon wtedy może być wzorcowy:-D W ma"ym mieszkaniu nie da się. Co najwyżej wsunąć do jednego pokoju i zamknąć go na klucz. 



    tak! Dom fajna rzecz... Ale ja już doznałam błogosławieństwa strychu, który stał się naszym przekleństwem. Łatwo wrzucić, usunąć-mistrzowie kamuflażu bałaganu..  No ale teraz mimo dużej przestrzeni brak mi właśnie takiego pomieszczenia gospodarczego gdzie by można  szybko upchnąć zawalidrogi 
  • Jak nie było jeszcze Weroniki to mieliśmy jeden pokój graciarnię. I jakiś sąsiad na chwilę wpadł a mąż mu postanowił pokazać obraz co właśnie w tej graciarni wisiał. Wstydu się najadłam..
    Podziękowali 1tymka
  • Mój tato jest mistrzem zbierania złomu, starych aut i różnych "potrzebnych rzeczy".... Podwórko jest podzielone na dwa- z jednej strony część mamy: kwiatki, piękna trawka, krzaczki, a z drugiej część gospodarcza taty. Część gospodarcza jest od strony drogi. Podjechało kiedyś pod dom jakieś auto i się pyta po ile sprzedajemy złom :s

    Podziękowali 3sylwia1974 Katia Aga85
  • @Joanna36 pani z Ukrainy  :D
  • Kurcze czytam i analizuje - 2/3 mojego majątku to same "przydasie" co sie przydaja raz moze dwa razy do roku :) mam stodołę 12 na 15 m (z czego polowa ma dwa poziomy) i sie kurcze nie mieszcze, a jeszcze nie wszystko zwiezione....to gdzie sie na terapie mozna zapisac? 
    A tak poza tym strasznie drogie macie wywozy tych szamb, my ze wzgl na brak mozliwosci dojazdu przez wieksza czesc roku zdecydowalismy sie na przydomowa oczyszczalnie tyle ze wtedy wskazane jest pranie codziennie po 1 niz wielkie hurra w sobote (jak robilam do tej pory) i ogolnie ekologiczne srodki (a moje "laboratorium" tez troche miejsca zajmuje) 
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.