torun, noclegi

Macie do polecenia jakieś noclegi w toruniu dla 3 osobowej rodziny?. Chcemy pojechać na weekend, do planetarium i piec pierniki. Najchętniej jechałabym pociągiem wiec gdzieś blisko centrum lub z dobrym dojazdem.

Komentarz

• edytowano 1 listopad
    Podobno w Domu Pielgrzyma jest wygodnie i nie drogo tylko nie jestem pewna czy nie trzeba dużo wcześniej zarezerwować ale to czy są miejsca to chyba na stronie mają. Trochę to kawałek od starówki ale dojazd dobry z pociągu chyba też nieźle. Chyba coś fajnego przy dworcu miasto też jest do nocowania, a to już na starówkę piechotą. 
    edit. doczytałam o pociągu. 
    Podziękowali 1andora
  • Tu z domu pielgrzyma autobus bezpośredni na główny jest. Do miasta też dobry dojazd
    Podziękowali 1andora
  • Ja wynajmowałam przez airbnb. Mieszkanie dla siebie. A to duży komfort. 

I wybierałam po lokalizacji (cenę też brałam pod uwagę), bo chciałam wszędzie na piechotę z dziećmi chodzić. 
    Podziękowali 1andora
  • Ok, dzięki. Bede szukać jak sie dowiem kto ostatecznie jedzie
  • W tym d . pielgrzyma byliśmy w dużym pokoju kilka lat temu i nam się nie podobało.  W małych widzieliśmy,  że lepsze warunki

Podziękowali 1andora
  • My spaliśmy ostatnio w Toruniu, w samym rynku, zaraz przy Katedrze, także lokalizacja świetna. Wynajmowalismy przez booking.com apartamenty Pod Aniołami. Bardzo, bardzo polecam, jest miejsce żeby coś ugotować, duże przestronne pokoje i ta lokalizacja. 
    Podziękowali 1andora
  • Ja też chcę do planetarium... 
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.