Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Warany z garażu Katarzyny

15681011105

Komentarz

  • Ja swoje do ramion nawijałan bardzo praktyczne.
  • Że się trzyma to się mogę domyślać. Moje wątpliwości budzi to, czy potem puszcza... ;)
    Podziękowali 3mamababcia Wiol Izka
  • Puszcza. Nawet bezboleśnie ;) 

  • Puszcza. 
    Jsk ktos ma „klapnięte” ;) włosy na czubku i chciałby je podnieść lekko u nasady to te walki ( grubsze/grube) sa do tego bardzo fajne. 
    Nawinac podduszony włosy, zostawić na 10-15 min i sciągnąć ;) 
  • mysikrolica powiedział(a):
    Katarzyna powiedział(a):
    @mysikrólica - mam narzutę z poduszkami do kompletu. Narzuta jest w stylu coś pomiędzy prowansalskim a tureckim. Jak chcesz miećryzykować, to Ci mogę posłać. Ciężka jest jak dywan i ogromna na wielkie małżeńskie łoże. Do tego są chyba 4 poduszki - jedna duuuża i 2 lub trzy małe, ale każda w innym kształcie. Tak dla fikuśności to chyba było pomyślane. Kolorystyka - brązy i rudości. Jak Ci zależy, to w wolnej chwili fotkę cyknę, żebyś zobaczyła, jaki deseń (turecki cokolwiek, moim zdaniem).
    na małżeńskie akurat jako jedyne mamy, też w jakimś wschodnim stylu :). Ale jakbyś się dokopała do czegoś na pojedyncze łóżko, to bardzo chętnie
    Zawsze można przeciąć i mieć na dwa łóżka , a poduszkami obdzielić oba ;)
  • No, to wszystko jasne - papiloty na rzepy działają i są dobre, jak kto ma klapnięte i chce mieć podniesione. No, to kto marzy, żeby mieć podniesione - oczywiście włosy na czubku - bo mu oklapły, to nadarza się niepowtarzalna okazja by nabyć zestaw wałków, co podniosą, co oklapło.
  • Sylwunia powiedział(a):
    mysikrolica powiedział(a):
    Katarzyna powiedział(a):
    @mysikrólica - mam narzutę z poduszkami do kompletu. Narzuta jest w stylu coś pomiędzy prowansalskim a tureckim. Jak chcesz miećryzykować, to Ci mogę posłać. Ciężka jest jak dywan i ogromna na wielkie małżeńskie łoże. Do tego są chyba 4 poduszki - jedna duuuża i 2 lub trzy małe, ale każda w innym kształcie. Tak dla fikuśności to chyba było pomyślane. Kolorystyka - brązy i rudości. Jak Ci zależy, to w wolnej chwili fotkę cyknę, żebyś zobaczyła, jaki deseń (turecki cokolwiek, moim zdaniem).
    na małżeńskie akurat jako jedyne mamy, też w jakimś wschodnim stylu :). Ale jakbyś się dokopała do czegoś na pojedyncze łóżko, to bardzo chętnie
    Zawsze można przeciąć i mieć na dwa łóżka , a poduszkami obdzielić oba ;)
    Z przecinaniem, to nie bardzo, bo to taka porządna narzuta jest, co ma podszewkę wszytą i to nie będzie takie proste. Ale, oczywiście, jak komu niestraszne takie przeróbki, to proszę bardzo!
  • I biletów nie trzeba kupować ;)
    Za to wypadałoby jakiegoś waranka przygarnąć.
  • No reklama wałków jak się patrzy. Aż sprawdziłam, czy mi nie oklapło... ;)
  • I jak, oklapło?
  • Nie, bo już było ulizane :p
  • ale piękny ten pojemnik ceramiczny na pierniki !
  • Ja nie przygarniam. Mogę ewentualnie coś oddać. Witrynę np. 2x1,5 tak na oko. Stoi u mnie w garażu, do domu nie ma jak wnieść.
  • Oj witrynę to bym przygarnęła @Predikata, ale to raczej dla okolicznych oferta. Może chociaz zdjęcie pokażesz, żebym wiedziała czy płakać ;)
  • Predi przywiez mi witryne plis;)
  • @Bambidu wstawić nie umiem. A skąd jesteś?
  • @Predikata, z nade Bałtyku, chlip, chlip. Ale zniesę to z godnością. ;)
  • oj to daleko


  • @Predikata, a to jest ta witryna z Twojej kuchni? 


  • Do rzecz, proszę! Kołnierz dla pooperacyjnego zwierza i papiloty na rzepy szukają nabywców!
  • edytowano listopad 2017

    @uJa, ta witryna jest ogromna. Samochodu nie mam odpowiedniego. Nie mam drzwi ani okien żeby ją do domu wnieść. Przyjechała do nas wielkim transporterem, później transporter ją przeprowadził i tak stoi sobie w garażu. Do mieszkania panowie wnieśli, ale było miejsce do manewru, teraz mamy ciasny przedsionek i obok zaraz schody strome. a oknami też nie wejdzie.

    edit: ale jakbyś transport zorganizowała to czemu nie. zaraz na FB Ci zdjęcie wyślę. Na org nie umiem wstawić.


  • No niechże ktoś weźmie te papiloty (nigdy nie wiadomo kiedy oklapnie - będzie jak znalazł) i kryzę dla zwierza, bo @Katarzyna gotowa się obrazić i już nic nie pokaże.
  • edytowano listopad 2017

    @MonikaN z dużego zielonego pokoju, ta większa. Kojarzysz?


    edit: @Katarzyna, już więcej nie będę, obiecuję.

  • Nadają, bierz szybko, bo nowych fantów nie będzie!
  • Kołnierz dla zwierza córa prosi , ma mała sunię..
    Podziękowali 2Skatarzyna Katarzyna
  • Dobra,to ja te papiloty dla mojej mamy poproszę jak innych chętnych nie ma.
    Podziękowali 2Skatarzyna Katarzyna
  • edytowano listopad 2017
    @Lila - zdjęcie zrobiłam jednej poduszki od tej narzuty. Wygląda to mniej-więcej tak:

    Narzuta ma wymiary ok. 260X240 cm Wielka, z podszewką i nawet z jakaś warstwą ocieplającą między materiałem głównym, a podszewką (kolor: kość słoniowa). Dookoła to jest obszyte takim sznurem ozdobnym - trochę widać na brzegach poduszki na górze i po prawej stronie.
    Jak nie @Lila, to może @joachm?
  • @Predikata, nie pamiętam. Dobrze, ze nie ta kuchenna, ta mi się bardzo podobała.
  • a może patera do tortu z przykryciem  ;) dla mnie 

Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.