Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Warany z garażu Katarzyny

16791112105

Komentarz

  • jak duża to może być
    tylko jak tu przesłać szkło ?
  • Kartki pocztowe: bożonarodzeniowe, wielkanocne, kwieciste, inne.
    Może ktoś lubi wysyłać i potrzebuje? A może ktoś ma jakiś inny pomysł na zagospodarowanie? Ich nie jest tona. Jakaś dwucyfrowa liczba, ale nie wiem, ile dokładnie.
  • @Katarzyna mogę kartki?
    Podziękowali 1Katarzyna
  • Zegarek męski do garnituru. Bardzo porządny. O, taki:

    Używany był, toteż widać na kopercie i szkiełku zarysowania. Ale nie przesłaniają wskazówek ;)
  • Ja proszę.
    Podziękowali 1Katarzyna
  • Katarzyna, a stroju krakowskiego na czterolatkę nie masz w tym atrakcyjnym garażu?
  • @Elżunia - na pewno nie. Krakowska spódniczka (granatowa w kwiatki), by się znalazła, ale haftowanego serdaczka ani wianka to na pewno nie widziałam.
    Podziękowali 1Elżunia
  • Poszewek na poduchy to nie mam, ale poduch to bym trochę uzbierała. Jak chcesz @groszek, to Ci dopakuję.
  • Poduszki jakiś też bym przygarnęła 
  • @nowa - ale jakie poduszki? Takie do ozdoby, żeby na łóżko rzucić, czy takie do pościeli?
  • @Lila - daj znać, w kwestii narzuty z przyległościami. Jak nie chcesz, to się nie krępuj - są inne chętne.
  • Do pościeli najlepsze by były , ale te ozdobne też umiem przerobić i odwrotnie
  • Zobaczę, co się da zrobić w kwestii pościelowych poduszek.
    Podziękowali 1nowa
  • Czekam może będą jeszcze jakieś książki .......
    Rzeczy do kuchni......
    Pomysły na...  
  • Bardzo francuski króliczek dla maleńkiego dzidziusia:

    Nówka sztuka, z metkami.
  • Czerwona torba na ramię. Tekstylna. Tommy Hilfiger. Taka trochę plażowo-sportowa.
  • Na torbę się spóźniłam ,
  • Życie.. Ja na królika :-) 
  • @nowa- a jaką chcesz torbę i książki - o jakiej tematyce
  • groszek powiedział(a):
    Poduszki ze dwie mozesz dołożyć, bedziemy najwyżej szyć poszewki
    Poduszki są już z poszewkami. One z typu ozdobnego. Ale mam ich znacznie więcej niż 2. Weźmiesz wszystkie?
    Mogę dorzucić zielony obrus jednorazowy.
  • groszek powiedział(a):
    Jak na plażę sie nada to dopakuj
    Zależy, co kto nasza na plażę. Torba jest bardziej sportowa, ale nie zapinana od góry, więc mi się bardziej kojarzy z plażową. Ale leżak się do niej nie zmieści ani parasol plażowy ;)
  • @nowa - może Cię pocieszy poducha puchowa? Całkiem spora. Pościelowa. Pakuję do Twoich waranów.
    Podziękowali 1nowa
  • @matka6 torba najlepiej na ramię dość pakowna tak żeby włożyć w nią zakupy jakieś czy papierologie córy to jest segregator dość spory plus cos do picia itp
    Książki to kulinaria i jakieś zrób to sam np szydełko druty jakieś wzory zabawek żeby np sxserowac strona i mogła dama w pociągu czy poczekalni mieć zajecie
  • groszek powiedział(a):
    Myślę o ręczniku, butelce wody i małej przekasce na plażę do tej torby :-), to chyba będzie ok. Skoro poduszki z poszewkami do dołòż, tym bardziej
    Torba będzie OK. Poduszki dokładam (chyba z 9 się uzbierało). Coś mi się zdaje, że przesyłkę paletową do Cibie zamówię... ;)
  • Ubrania to rozmiar moich dam, nie noszą sukienek ani spódnic ,z kuchennych rzeczy napisz co ci niepotrzebne , u mnie np używa się plastikowe talerze ,czy tak jak dziś czajnik mi zaczął cieknac
    Podziękowali 1Milamama
  • Ogłoszenie bardzo ważne!
    Do wszystkich miłośników waranów z mojego garażu!
    Słuchajcie, zalewają mnie właśnie napoczęte przesyłki do Was. Jest ich 25. I w znacznej mierze, to są duże toboły. Upraszam więc osoby, które czują, że za swoimi waranami bardzo już tęsknią, o informację dla mnie o gotowości przyjęcia waranów pod swój dach. Ja wiem, że to oznacza ryzyko, że jakiś kolejny waran atrakcyjny się pojawi i już się tą przesyłką nie zabierze, ale upraszam o litość.
    Moja akcja "warany" będzie trwać jeszcze bardzo długo. Przede mną, zupełnie nie ruszone działy "sport" i "narzędzia" I nie wiem, kiedy do tych działów dojdę. Bardzo bym chciała móc się pozbyć przynajmniej części towaru na bieżąco.
    Idealnie by było, gdyby ktoś mógł coś zabrać osobiście lub przez umyślnego. Może @jan_u, co tak dużo się po kraju przemieszcza, mógłby dla kogoś jego warany ode mnie wziąć? No, zachęcam do pokombinowania, coby mi w moim trudnym wyzwaniu troszkę ulżyć.
    Podziękowali 1Skatarzyna
  • Elunia powiedział(a):
    Aaa @Katarzyna jak pośród twoich waranów znajdziesz jakieś obrusy na duży i mały stół, byle nie okrągły, to ja ci z radością ulżę. Nie mam preferencji co do wzorów byle tylko były całe i bez trwałych plam.
    Poproszę wymiary stołów. Do obrusów właśnie się dokopuję, więc na pewno coś będzie. Szczególnie, jak nie masz preferencji kolorystycznych.
  • @Elunia książki to takie z których da się nauczyć gotować itd sprzątać robótki szydełkowe czy druty itp dla dam a przy okazji ja skorzystać mogą plus podręczniki do rosyjskiego
  • Ja chce :)
    Katarzyna powiedział(a):
    Elunia powiedział(a):
    Aaa @Katarzyna jak pośród twoich waranów znajdziesz jakieś obrusy na duży i mały stół, byle nie okrągły, to ja ci z radością ulżę. Nie mam preferencji co do wzorów byle tylko były całe i bez trwałych plam.
    Poproszę wymiary stołów. Do obrusów właśnie się dokopuję, więc na pewno coś będzie. Szczególnie, jak nie masz preferencji kolorystycznych.
    ja bym była chętna na bieżniki :)
  • Coś bieżnikowego jest.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.