Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Warany z garażu Katarzyny

18990929495105

Komentarz

  • Dobra, to kurtkę dokładam już, a w kwestii spodni jeszcze dajmy szanse komuś, kto ma w pasie 100 cm lub 104 cm i jakby nikt się do wieczora nie zgłosił, to wszystkie hurtem Tobie poślę.
  • edytowano luty 2018
    A może ktoś chce piżamę jednoczęściową polarową chłopięcą w rozmiarze na ok. 7 lat? Zielona z białym i granatem z aplikacją  z tym gościem:

    Podziękowali 1Skatarzyna
  • Spodnie na 130 w pasie.
  • To takich dużych nie mam tymczasem.
    Podziękowali 1mamababcia
  • @Katarzyna miarka twierdzi że mam 104, może w przyszły weekend bym zmierzył osobiście? 
  • I marynarki też.  Często noszę.
  • @jan_u - mam inną propozycję: bierzesz bez mierzenia (jak nie będą pasowały, to możesz komuś dalej posłać), albo je hurtem pakuję dziś dla @joachm. No, nijak nie mam chęci, żeby mi leżały tu jeszcze tydzień. Chcę je dziś uprzątnąć z widoku. Obojętne mi, czy do paczki dla Ciebie, czy do paczki dla @joachm ;
  • Marynarki mogę Ci wpakować w walizę i będą czekały do przymiarki - innych chętnych na nie nie ma, a wywalać mi trochę szkoda. Jednak, na oko mi się zdaje, że będą za wielkie na Ciebie. Może się jednak moje oko mylić, a one są różne, to może choć niektóre będą OK.
  • Aż się zastanowiłem czy od razu do Cię nie jechać,  ale dodatkowe 50 km dzisiaj trochę za dużo. 
    Biorę bez mierzenia.
  • Tak sądziłam, że weźmiesz bez mierzenia. To będzie na Ciebie czekać waliza marynarek i 3 pary spodni, co mają 104 cm w pasie.
  • Mój mąż ma rozmiar:
    Wzrost - 170
    Klata - 112
    Pas - 96

    Gdybyś coś miała to chętnie przyjmę.

  • Takich małych to nie ma.
    Podziękowali 1AleksandraB
  • @Katarzyna a masz plan dziś jeszcze na jakieś waraniątko czy iść spać ? ;)
    Podziękowali 1jan_u
  • @Lila - marynarki czekają na @jan_u Może wszystkich nie weźmie. Ale to będzie wiadomo za tydzień. Spodni 2 pary na 100 cm w pasie i lniane na 106 cm.
  • edytowano luty 2018
    @Lila - w takim razie dla Ciebie 2 pary spodni na 100 cm w pasie i marynarki, które nie będą pasowały na @jan_u. Wysyłka nie wcześniej niż w następnym tygodniu, bo w przyszły weekend się Janek zapowiedział. Mam nadzieję, że dotrze, poprzymierza i dokonamy rozstrzygnięć, co dla kogo.
  • edytowano luty 2018
    No, to jeszcze niedobitki książek. Będzie szwarc, mydło i powidło dziś:
    1. "Rośliny lecznicze" - duże albumowe wydanie
    2. Paweł Pogodała "Ptaki egzotyczne"
    3. Hanna Zdziatowiecka "Pazie i Rusałki" - album motyli
    4. Michał Troszyński "Położnictwo-ćwiczenia" - super ciekawy podręcznik, jeśli ktoś ma w rodzinie kandydatkę na studia położnicze, to bardzo polecam. Nie pozbywałabym się, ale mam dwa egzemplarze.
    5. ks. Marcello Stanzione "Cierpiące dusze. Opowieści o nawiedzeniach dusz czyśćcowych"
    6. ks. Tadeusz Isakowicz-Zalewski "Księżą wobec bezpieki"
    7. Alessio Parente "Ojciec Pio a dusze czyśćcowe"
    8. bp. Bohdan Bejze (red.) "Jak dzisiejszemu człowiekowi mówić o Bogu"
    9. Jan Paweł II "Autobiografia"
    10. ks. Tadeusz Dejczer "Rozważania o wierze"
    11. ks. Józef Tischner "Ksiądz na manowcach"

    I to by było tyle na dziś. Tymczasem więcej książek nie będzie, więc, jak już te rozdam, bo się wezmę za rozsyłanie całego tego towaru.
    No, to kto chętny?
  • 1,2,3
    Podziękowali 1Katarzyna
  • Poproszę 1,2,3,9
    Podziękowali 1Katarzyna
  • 5,10 i 11
    Podziękowali 1Katarzyna
  • 7
    Podziękowali 1Katarzyna
  • @nowa - dla Ciebie 9 dokładam, bo pozostałe chwyciła @Odrobinka wcześniej.
  • 7,8
    Podziękowali 1Katarzyna
  • To ja jeszcze nr.6
    Podziękowali 1Katarzyna
  • @Małgorzata32 - 8 dla Ciebie, bo 7 pierwsza chwyciła @Monica ;
  • No, to tylko prof. Troszyński nie znalazł zainteresowania. A to zdecydowanie najlepsza pozycja z wrzuconych dziś książek :) Może jednak ktoś się skusi? Niczyja córka, siostra, przyjaciółka, siostrzenica, wnuczka, albo inna bliska dziewczyna nie planuje studiować położnictwa? Taki piękny kierunek...
    Swoją drogą, sam Troszyński, to bardzo ciekawa postać. Miałam wielką przyjemność poznać profesora osobiście i niezmiennie pozostaję pod urokiem.
    Podziękowali 1jan_u
  • Mam w bliskiej rodzinie studentke poloznictwa, dorzuc!
    Podziękowali 1Katarzyna
  • @Małgorzata32 - a nie ma tej książki? To jest podręcznik do I roku. Jak już studiuje, to pewnie ma Troszyńskiego.
  • Dopytam.
    Atsd prawdopodobnie za tydzien bede
  • To albo jakoś do mnie zajrzyj, albo powiedz na jaki adres Ci te książki wysłać, żebyś mogła odebrać za tydzień.
  • To ja Troszyńskiego poproszę, jeśli tamta studentka nie będzie potrzebowała...
    Podziękowali 1Katarzyna
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.