Warany z garażu Katarzyny

19091939596123

Komentarz

• Moje dzieci tylko wode pija. Slomki w zmywarce sa domywalne, a przed czasami zmywarki byl patyk do szaszlykow i wata.
    Podziękowali 2kiwi Agnicha
  • My też tylko wodę i ze słomki. U nas lovi się nie sprawdził. Ale zaczynamy ogarniać zwykły kubek. Liczę, że na wiosnę opanujemy tę umiejętność. :)
  • Ja liczę że do wiosny nie wyląduje w Świeciu. 
  • Danucha świetnie pije z normalnego kubka. A czego nie wypije, to zupełnie celowo wylewa. Dlatego nie dostaje normalnego kubka bez nadzoru.
    Podziękowali 1tymka
  • Właśnie to rozlewanie bez nadzoru miałam na myśli. Dopiero teraz widzę większą radość z picia niż z wylewania. I bardzo mnie to cieszy :)
  • Ale bidonu babskiego żałuję że mi przepadł ;)
  • U nas tylko dwu leje a jest co scierac!
    Aczkolwiek pewnie trójca mafijna nie dorówna w wylewaniu Kajtkowi.

• E tam. Będą pili że smoczka do czterech lat 
  • I że smoczka nie leją? 
    Podziękowali 1Katarzyna
  • Czasem. Ale mają przepływ slow więc źle nie jest. Oni jeszcze mali. Dwóch jeszcze z cycka je. Oblewaja się jak ktoś im śmie wlać wodę do picia
  • Słomki za grosze można dokupić w Rossmanie
  • @Katarzyna sobie pomyślałam, że te audiobooki Tobie zbędne i inne jakiekolwiek audiobooki Tobie zbędne możesz z winkiem posłać. Nawet z większą ilością wina jeśli nie masz co z nim zrobić. 
  • Na wino się sporo chętnych zgłosiło. Raczej na całą skrzynkę nie masz co liczyć ;)
  • Nie myślałam o skrzynce. Opcjonalnie jak masz miejsce możesz posłać bez wina a to przechować do spotkania. W tym roku już zaklepane B)
  • Chyba, ze złamię nogę w udzie i nie dam rady jechać. Ale nie planuję i nie zakładam
  • My audiobooki tyz chętnie jak poza polowaniami by miały byc
  • Szczególnie takie dla wieku 5-10
  • W kwestii audiobooków polecam stronę wolnelektury.pl
  • Plecak na kółkach QUIKSILVER czarno-biały z drobnymi akcentami zielonymi i żółtymi. Cokolwiek wysłużony (szczególnie to widać po białym kolorze). Wszystkie zamki są sprawne z niepourywanymi dzyndzelkami od wind. Sprzączki też nieuszkodzone.
    Tego typu, ale inne kolory:

• edytowano 18 styczeń

Ja

Edit: jednak dziękuję. Wyjasnienie poniżej.

• Oj, dopiero doczytalam, ze inne kolory. To zwalniam jednak.
  • Plecaczek turystyczny dla dziecka niedużego na krótki wyjazd - ze 20-25 l pojemności. Używał pierwszoklasista na zieloną szkołę 3-dniową. Czerwony z czarnym i szarym. Stan - widać, że używany ale wszystkie zamki i sprzączki ma sprawne. Jak ktoś bardzo łaknie zdjęcia, to mogę zrobić.
  • Mogę prosić?
  • Az zal, ze mi niepotrzebny
  • Daj jej oba, za kare ze sie nie okreslila
    Podziękowali 3MAFJa Cart&Pud madzikg
  • Większy ten co jest większy jeśli różnią się wielkością a jak rozmiar ten sam to losowo który będzie
  • Piłka do ruggby, rozmiar mini (15 x 8 cm) firmy Rucanor. Sznurowana. Tego typu:

• @nowa - dość radykalnie się różnią wielkością. Ten pierwszy to jest taki duży plecak szkolny, a ten drugi to wycieczkowy ale malutki. Czyli ten większy dla Ciebie.
  • Mogę prosić? 
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.