Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Warany z garażu Katarzyny

19293959798105

Komentarz

  • @Katarzyna trzyma je na wodzy. I dobrze, bo to grozne bestie som.
  • @Katarzyna ja chyba już nic nie upoluję, bo rzadko tu zaglądam. Czy mogę poprosić o wysłanie gry?
    Podziękowali 1Katarzyna
  • @anulaczarnula - nie widziałam nigdy takich figurek. Nie spodziewaj się wśród moich waranów.
  • Aniaczaenula takie figurki dzisaj widziałam w towarotece biedronki za kilka złotych.
  • Moge tam podjechać w nastepny wtorek i cos kupić i podesłać.tylko mudialbysmy sie wymienić numerami, żebym wiedziała co i ile brać.
  • To byly takie male figurki i wydaj mi sie ze cos kolo 6 zl kosztowaly
  • Andora dzięki. Melduję że w końcu dotarły warany z kompletu od narożnika z wielkiej włóczki Katarzynowego meza. Tosia wniebowzięcia klipsami, fotelik fajny. Dzieki
  • Jak byś niendostala to daj znac, bo ja we wtorki jestem w stanie tam podjechać. Jest to po drodze jak wracam z roboty.
  • @MAFJa ciesze sie.
  • edytowano luty 2018
    Kto chciał "Blaski cierpienia" Grudnioka i "Chwałą Boga jest człowiek żyjący. JPII o Ojcu Pio"? Bo mi dzieci gdzieś poniosły karteczkę, na której było napisane, dla kogo te książki mam odłożone :(
  • Ogłaszam, że na czas Wielkiego Postu przywracam moje wyzwanie pt. przynajmniej jeden waran wydany każdego dnia. Zacznę jutro od waranów tekstylnych.
  • Mówiłam że do wtorku waranów nie będzie :wink: 
    Podziękowali 1Katarzyna
  • edytowano luty 2018
    Eeee, to mogłam większe porządki zrobić. ;) Szkoda, że nie zgadłam który to wtorek. A chociaż ktoś się urodził @Katarzyna?
  • A komu miał się ktoś urodzić? Bo chyba nie w temacie jestem...
  • No wiesz, taka zależność została zaobserwowana: @Katarzyna wyjeżdża, znaczy ktoś się rodzi...
    Podziękowali 1madzikg
  • @Katarzyna, wysłałam do Ciebie priv, zerkniesz?
  • Warany na dziś:
    1. Spodenki gimnastyczne dziewczęce czarne, za kolano, Domyos, bawełna + 4% elastanu, roz. 10 lat.
    2. Spodenki gimnastyczne dziewczęce niebiesko-granatowe z żółtymi ściągaczami, Decathlon, poliester+elastan, roz. 8 lat
  • Ja :)
    Podziękowali 1Katarzyna
  • Ale pewnie te większe, bo na 8 lat moga być przyciasne na M. - czy to na mała 8 latke, czy dużą?
  • Szczerze, to one jednakowe na rozmiar w szerz. Te na 8 lat są trochę dłuższe. Tylko na metkach jest różnie.
  • edytowano luty 2018
    Jakby mniejsze wolne to ja.
  • Na moją 9-latkę te gacie luźne, ale ona jest bardzo chuda - coś ok 51 cm w pasie ma.
  • Dwie pary spodni bojówek wojskowych, kolor jednolity khaki, materiał z tych grubszych. Rozmiar na ok. 150 cm wzrostu. Wymiary:
    1. w pasie: 70 cm, długość całkowita: 87 cm
    2. w pasie: 72 cm, długość całkowita: 92 cm
  • Mogę te 2 prosić
  • @nowa - masz świadomość, że one chłopackie są? Dziewczynie zadek się nie zmieści. Chyba, że jakaś bardzo chuda.
  • Mam chłopaka chudego co do mnie przyjazdza bez ubrań praktycznie 
  • Dlatego prosiłam o te nr 2 bo wieksze
  • edytowano luty 2018
    Ja myślałam, że o dwie pary prosisz. Ok, jak dla chłopaka chudego chcesz, to powinny pasować. Odkładam nr 2 dla Ciebie.
    A te mniejsze jeszcze czekają na nabywcę.
    Podziękowali 1nowa
  • To ja mniejsze prosze
    Podziękowali 1Katarzyna
  • Jakby jeszcze się jakieś zmalały to też się zgłaszam.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.