Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Warany z garażu Katarzyny

19394969899105

Komentarz

  • Się raczej nie znajdą.
    Podziękowali 1awia
  • Bluza sportowa Reebok z kapturem, przez głowę, damska. Rękaw 3/4. Kolor beż z akcentami brązowymi. Fajna. Tylko ma jeden defekt - roz. S
  • s kobiecy - pasowałby na 11 - latkę?
  • Jak matka6 nie weźmie to ja chetnie :)
  • Zależy, jaka duża. Może pasować, jak nie jest bardzo drobna i chuda. Na 150-160 cm wzrostu dość szczupłego człowieka jest OK.
  • to poproszę , w razie czego odeśle @edytam
    moja jest ostatnio bluzowo- bluzowa ;)
    Podziękowali 2edytam Katarzyna
  • To jeszcze kupka odzieży po chłopaku wzrostu ok. 150-165. Wszystkiego po trochu: spodnie (w tym jedne dżinsy na kolanach przetarte, ale niektórzy lubią), dresy, koszulki, bluzy, polar przez głowę, spodenki sportowe. Najchętniej bez wdawania się w szczegóły wyślę komuś hurtem. Nie jest tego przytłaczająco dużo - ot, taki kartonik.
  • Mogę
    Podziękowali 1Katarzyna
  • Prosić mogę , 
    Podziękowali 1Katarzyna
  • Ręczniki frote, używane cokolwiek. Duże i małe. Z 10 sztuk.
  • Mogę prosić o 1?
    Podziękowali 1Katarzyna
  • Duże chętnie. 
    Podziękowali 1Katarzyna
  • Jak masz białe albo beżowe to poproszę.
  • Jakby były jeszcze duże, w dowolnych kolorach - to ja też z chęcią...

  • Jakie to są małe? 
  • Dużych jest mniejszość.
    Białe z napisem czarnym na długość całego ręcznika. Napis nie jest niecenzuralny. Jeden biały nieduży jeszcze jest. Jak to nie przeszkadza, to mogą być dla @Cart&;Pud
    @nowa - jakiej wielkości ten ręcznik?
    Małych ręczników jeszcze kilka jest do wzięcia. Chce ktoś?
  • @Odrobinka - małe to takie do rąk, czy nóg. Nie da się w nie owinąć całego człowieka. Jak potrzebujesz koniecznie dokładne wymiary, to zmierzę w wolnej chwili.
  • Nie potrzebuję dokladnych wymiarów ale ze cztery małe by mi się przydaly.
    Podziękowali 1Katarzyna
  • Mniejszy ten ręcznik dziękuję
    Podziękowali 1Katarzyna
  • Jeden Ci wystarczy? Może choć ze dwa Ci mogę dopakować? Ja mam potrzebę się ich pozbyć.
  • Te z czarnym napisem jak kąpielowe to jeden, a jak mniejsze to wszystkie :)
    I ten biały-biały tez poproszę.
    Dzieki!
    Podziękowali 1Katarzyna
  • Wszystkie to znaczy 3-4. Jak masz wiecej to daj też Odrobince. Nie bede zachłanna ;)

  • Jeszcze dwa białe małe wypatrzyłam.
  • edytowano luty 2018
    I waran od mojego męża:
    Torba fotograficzna hama TrackPack, o taka:https://i.ebayimg.com/thumbs/images/g/1lwAAOSwKBVZspyw/s-l225.jpg

  • To jeszcze:
    Torebka-nerka. Oryginalna z lat '80 lub '90. Stan idealny. Się przechowała gdzieś schowana i chyba nigdy używana nie była. Kolory: czarny z zielonym i do tego fioletowe suwaki. Żywcem, jak z mojej szkoły podstawowej...
  • I jeszcze torba skórzana męska, aktówka, czarna, miękka (nie da się postawić, taka do wiszenia na ramieniu raczej). Wysłużona cokolwiek, ale cała.
  • Torebka nerka prodze

    Podziękowali 1Katarzyna
  • Znaczy torebkę nerkę prosze :)
    Podziękowali 1Katarzyna
  • A ja aktówkę meska
    Podziękowali 1Katarzyna
  • Torbę fotograficzną poproszę
    Podziękowali 1Katarzyna
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.