Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Prywata.Mieszkanie na sprzedaż.

2»

Komentarz

  • I jeszcze po remoncie to mieszkanie. Fajne!
    Podziękowali 2Elżunia mamababcia
  • Celinko , a Ty mogłabyś w końcu zawitać u mnie, zapraszam
    Podziękowali 1celinka
  • @elżunia piekne mieszkanie
    Podziękowali 2mamababcia Elżunia
  • szczurzysko powiedział(a):
    Jak sie cale zycie mieszkalo w Warszawie i tam sie ma cala rodzine to tak dziwnie gdzies sie przenosic.
    My po 30 latach się wynieśliśmy na 3 w okolicę, a po powrocie na dalszych 5 lat opuściliśmy Warszawę dla Podkarpacia. Jak się uda, zostajemy.
    Podziękowali 1aga---p
  • A przy takich skosach nie jest bardzo gorąco?
    Podziękowali 1Elżunia
  • jan_u powiedział(a):
    szczurzysko powiedział(a):
    Jak sie cale zycie mieszkalo w Warszawie i tam sie ma cala rodzine to tak dziwnie gdzies sie przenosic.
    My po 30 latach się wynieśliśmy na 3 w okolicę, a po powrocie na dalszych 5 lat opuściliśmy Warszawę dla Podkarpacia. Jak się uda, zostajemy.
    Aha, rodzinę mamy. Oprócz Warszawy na Pomorzu, Kociewiu, w Wielkopolsce i w Krakowie. 
  • OlaOdPawla powiedział(a):
    A przy takich skosach nie jest bardzo gorąco?
    Pod skosami jest wełna, która chroni latem przed gorącem, a zimą przed wyziębieniem.
    Ale jak są upały to wszędzie jest ciieplutko.
  • OlaOdPawla powiedział(a):
    A przy takich skosach nie jest bardzo gorąco?

    Ja pomyślałam w drugą stronę - ile kosztuje ogrzewanie przy takiej powierzchni skosów. Jednak jeżeli dobra izolacja to nie powinien to być problem. Na pewno skosy dają wrażenie przytulności i dodają oryginalności wnętrzu.
  • Ogrzewanie+ kąpanie+ gotowanie przy 5 osobach wynosiło nas pomiędzy 3200-3500.rocznie.
    Jeżeli jest budynek ocieplony to tragedii nie ma.
    Kuchni sypialni i przedpokoju nie ogrzewamy, nie ma potrzeby.
    Podziękowali 1Bambidu
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.