Ciekawe książki dla młodzieży

2»

Komentarz

• @Ursa - ja polecałam serię Blask Corredo, zaczynający się od "Herbaty szczęścia" Agnueszki Grzelak. Moje córki i ja bardzo lubimy. 
    Podziękowali 1madzikg
  • @Rejczel to też moje szkolne lata.... Zarywlaam noce aby przeczytac
    Gaba dla mnie była zawsze jakaś taka zimnokoscista ale dziewczyny moje przyjaciółki twierdził że do mnie podobna bardzo praktyczna i stojąca twardo na ziemi
    Mi też kogoś przypomina 
    Ale uwilebialam Mile mamę Borejko
    Chyba wrócę aby odświeżyć ten czas

Podziękowali 1Rejczel
  • Ale jak skończę moje kryminaly
  • @Lila , w takim razie wiem, komu dziękować. Córka dostała pod choinkę, zachwycona podobnie jak ja wcześniej. To naprawdę rewelacyjna seria i szkoda, że taka niszowa. Na Bonito jeden z tomów ciągle niedostępny, potem na chwilkę jest w sprzedaży pięć egzemplarzy i znowu szybko znikają. Jak się nakład wyczerpie będzie biały kruk chyba.
  • Ale pojawiło się nowe wydanie, kupowałam "Ścieżki Avenidów" w naszej księgarni archidiecezjalnej  (Wroclaw) i na bonito.pl były. Na bonito z rabatem na KDR.  
  • @Ursa który z tomów? 
  • I w jakimnwieku córka? 
  • Ja kupowałam w Bonito komplet - wydanie z 2015/2014 roku, ale udało mi się dopiero za trzecim podejściem - ciągle brakowało tomu 4 (Tajemnice Skyle). Nawet teraz sprawdziłam - tom 4: dostępnych 11 egzemplarzy, pozostałe tomy: 30-40 egzemplarzy.
    Podziękowali 1Agnicha
  • @Agnicha, tak jak pisałam wyżej miałam kłopot ze zdobyciem tomu 4. Córka ma 12 lat.
    Podziękowali 1Agnicha
  • @Ursa jest jeszcze super historia "Gobelin z zamkiem w tle" - też A. Grzelak. 
  • @Lila, czytałam, ale już mniej mi się podobała. Poszła na Forumowy Bazarek i cieszy kogoś innego.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.