9000 pozdrowień anielskich - niezwykła Nowenna w Niepokalanowie

Serdecznie zapraszam do wzięcia udziału w Nowennie przed Uroczystością Niepokalanego Poczęcia NMP według w. Faustyny Kowalskiej.
S. Faustyna trzy razy w życiu odprawiła Nowennę składającą się z 1000 Zdrowa Maryjo dziennie (9 tys. Zdrowaś Maryjo).

Od 29 listopada do 7 grudnia w Kaplicy w. Maksymiliana w Niepokalanowie od godziny 7.00 do 21.00 będziemy się modlić przed Najświętszym Sakramentem w pięciu blokach modlitewnych po 2 godziny, z godzinnymi przerwami na odpoczynek, posiłek, cichą modlitwę.
Każdy blok modlitewny to cztery części różańca, po 200 Zdrowaś Maryjo każdy.
5 bloków stanowi 1000 pozdrowień anielskich dziennie.
O g. 15.00 każdego dnia - Koronka do Bożego Miłosierdzia i Eucharystia.

Można przyjechać na wszystkie dni, na kilka lub na jeden, można uczestniczyć codziennie uczestniczyć w jednym lub kilku blokach modlitewnych.
Jest to nasz dar serca dla Niepokalanej, taki duchowy kosz róż (każde Zdrowaś to jedna róża).
Intencja główna o tryumf Niepokalanego Serca Maryi w Polsce i na świecie.

Możliwość noclegów i posiłków w Domu Rekolekcyjnym w Niepokalanowie (Tel: 46 864 21 61; 609 879 742; e-mail: niepokalanow5@gmail.com).
Więcej informacji na www.niepokalanow.pl.

Dla osób, które fizycznie nie mogą dotrzeć w tych dniach do Niepokalanowa będzie możliwosć dołączenia się drogę internetową (transmisja wideo on-line).

Zgłoszenia uczestnictwa proszę przysyłać na adres: poczta@niepokalanow.pl

Komentarz

• Informacja wyżej - od franciszkanów z Niepokalanowa.

Myślę, że to niezwykła okazja do wspólnej modlitwy.
    Wielka będzie jej siła.

Franciszkanie mówią, że to będzie kosz róż dla Maryi Niepokalanej.
    Każda róża to dusza zbawiona, za którą w nowennie będzie modlitwa.

• Dziś jest najlepszy dzień w roku na rozpoczęcie
    Nowenny do Jezusa Króla Wszystkich Narodów:

http://katolik.d500.pl/index.php?option=com_kunena&func=view&catid=30&id=1838&Itemid=121

Modlitwę tę poleciły mi Karmelitanki Bose, w czasie jej odmawiania doświadczyłam bardzo wyraźnie Bożej interwencji, więc dziś zaczynam po raz kolejny i zachęcam do przyłączenia się:-). 
    Podziękowali 2blaekie mamababcia
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.