Komentarz

• Oglądałam i tez uważam ze super
    Podziękowali 1Maciek_bs
  • Gdzie to było?
  • edytowano listopad 2017
    Rekolekcje przed ingresem bp Rysia
    Podziękowali 1Joanna9
  • Też oglądałam!  <3
  • dawno już słuchałam z takim zacięciem <3
  • Dziękuję, dobre słowa na początek dnia.
  • Dlaczego zmiany zachodzą tak wolno?
    Bardzo piękne słowa.
  • My tez sluchalismy wczoraj wieczorem.

Super!
  • Wysłuchałam dziś. Jestem pod wrażeniem. Dzieki za podesłanie
    Wysłuchałam w całości. Kazanie jest ciekawe ale nie jestem w stanie zmienić zdania co do Papieża Franciszka, zwłaszcza po Amoris Laetitia. No niestety. To jest Papież kontrowersyjny,w różnych znaczeniach. Ja za nim osobiście nie przepadam. Ktoś może go lubić. Ja nie lubię. Wolny wybór. 
  • Papież nie kremówka, by lubić czy nie, wiernymi nam być i modlić się.
  • @Skatarzyna Każdy ma rozum i swoje zdanie. To jest aktualny Papież ale go nie lubię. Modlę się w różnych intencjach. 
  • Miłosierdzie to imię Boga
    Rozmowa Papieza Franciszka w temacie.

Warto przypomnieć, jak ktos nie czytał, polecam, spojne z tym co mówił Arcybiskup Konrad Krajewski-jalmuznik.
  • Dzięki Maciek za link, właśnie odsłuchałam.
    Prześlę dalej.
  • Ja za nim osobiście nie przepadam.

A ja Go lubię podwójnie, więc się bilansuje.

zwłaszcza po Amoris Laetitia

To przepiękny dokument na temat małżeństwa i rodziny. Szatan mocno go za to atakuje i przez to wiele osób źle o nim myśli, choć nigdy go nie czytało.
    Podziękowali 2ewaklara Elunia
  • Papież na nasze konsumpcyjne czasy, a "Laudato si" cytowano mi ostatnio na szkoleniach dla koordynatorów projektów prowadzonych przez bardzo świecką fundację. To jest dopiero ewangelizacja.
  • Nie wiem, może to papież takich prostych ludzi jak ja. To kazanie rozwiało mi pewien problem, a dokładnie podwójna porcja tuńczyka :)
    Miałam spisać potrzeby rodzin zgłaszanych do pomocy. Był węgiel, szafa, materiały budowlane ale też w jednym przypadku był telewizor. W duchu się oburzyłam i wczoraj mnie olśniło - tuńczyk! Telewizora niby nie potrzebuję ale jakby mi się zepsuł komputer to bym sie zapłakała. Dlaczego mniej zamożnym odbierać radość chociaż tej niewielkiej rozrywki?
    Podziękowali 2ewaklara Agax4
  • "Laudato si" cytowano mi ostatnio na szkoleniach dla koordynatorów projektów
    > prowadzonych przez bardzo świecką fundację

To właśnie jest geniusz Franciszka. Wejść w główny nurt z katolickim przekazem.
    Podziękowali 1Elunia
  • @Maciek_bs ; bardzo Ci dziękuję za ten link... Cieszę się, że staje się świadkiem, a i mam nadzieję uczestnikiem, rzeczy wielkich  :)
  • Cudowne!
    "Gdyby Pan Jezus mówił takie kazania jak my, to by Go nigdy nie ukrzyżowali. Nie mieliby za co"

Pokora tego człowieka mnie zawstydza.
    Posyłam dalej.
    Dzięki Maciek!
    Podziękowali 3Maciek_bs Joannna Katia
    Dziękuję, @Maciek_bs.
    Wstyd mi, że nie zawsze żyję Ewangelią. Mam, o czym pomyśleć.
  • Dziękuję!!!
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.