Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

czarnuch w TVN

http://www.wirtualnemedia.pl/artykul/show-hipnoza-tvn-prowadzacym-filip-chajzer-kiedy-emisja


licho  nie śpi.
bądźcie czujni bo przeciwnik wasz, diabeł krąży jak lew szukając kogo pożreć

"doskonała zabawa dla całej rodziny"... jasne, tylko potem skutki do czwartego pokolenia
Podziękowali 1Katia

Komentarz

  • Okropne, niestety coraz częstsze.
    Niedawo znajomy był na wyjeździe integracyjnym z pracy i wśród atrakcji organizatorzy zapewnili pracownikom show z hipnotyzerem...taaa niezła zabawa.
    Podziękowali 1Prayboy
  • edytowano listopad 2017
    Uczestnicy castingów naprawdę przeżywają niesamowite doznania i wędrują poza granice swoich dotychczasowych możliwości. Odkrywają, że potrafią dużo więcej niż do tej pory przypuszczali. Wszystkie elementy show są całkowicie bezpieczne i opatrzone sporą dawką poczucia humoru - wyjaśnia Artur Makieła.

    TVN-
    Teufel VisioN
  • Hipnotyzowanie ludzi dla rozrywki w tv wydaje się dość głupie, ale sama hipnoza to nie żadne czary tylko metoda terapeutyczna stosowana w leczeniu np. stresu pourazowego czy fobii. 
  • Ja dziękuję za taką terapię. 
  • tak. znam też osoby którym pomogła hipnoza, stosowana wraz z treningiem relaksacyjnym i autogennym. podświadomość to nie czary a hipnotyzujący nie jest czarodziejem ;)
    http://hipnozawroclaw.pl/o-hipnozie-i-hipnoterapii/
  • edytowano listopad 2017
    Nie chodzi o "głupotę" tylko zmiany duchowe które będą wywołane u uczestników tego pragramu.
    no proszę, jak widać na forum tez nie brakuje nieświadomych osób, poczytajcie sobie o Mesmerze. To że coś działa i "leczy" (moim zdaniem nic nie leczy tylko spycha traumę w pod- i nie-świadomość nie znaczy że jest dobre. Homeopatia też "działa" i ma licznych zwolenników. Tu jednak nie mamy nawet celów leczniczych ale tzw."dobrą zabawę" dla całej rodziny.

    "Nieprzypadkowo też Ernst Hilgard w rezultacie swoich 25-letnich badań opisanych w Psychology Today stwierdził, że ludzie szczególnie podatni na hipnozę są zaangażowani w parapsychologię. Odmienne stany świadomości mają korzenie w okultyzmie i są praktykowane od wieków przez zwolenników spirytyzmu." 
    http://www.katolik.pl/moda-na-hipnoze,1359,416,cz.html


    Podziękowali 1maliwiju
  • Prayboy, przeczytaj też mój link ;) Sprawa jest prosta, hipnoza może pomóc poradzić sobie z lękami,  to nie jest jakieś przejście w jakiś inny wymiar, tylko głęboki relaks.
  • edytowano listopad 2017
    tzn. żeby nie było nieporozumień, nie uważam jej za czary. Wogóle nie chodzi o takie kategoryzowanie. Po prostu działa coś co nie jest medycznie zbadane ani udowodnione. powiedz mi co? kto?
    Natomiast coś co brzmi "trening relaksacyjny"  to już niuejdżyk jak ta lala.


    Nie jest przejściem w inny wymiar... powiedz czy byłaś kiedyś osobiście poddana hipnozie?


    ten. link nie zawiera nic poza ogólnikowymi informacjami które są mi znane
  • Znowu tvn...
    Ktoś to w ogóle jeszcze oglada?
    Pewnie dlatego hipnoza bo na trzeźwo nikt się dłużej na ich kanałach nie zatrzyma :lol: 
    Podziękowali 1Prayboy
  • tak, chcą widza "przukuć do fotela" dobre. masz rację, diabeł najbardziej jest zły jak sięgo wyśmiewa :-))) ale ostrzegać potencjalnych klientów też warto


  • TecumSeh powiedział(a):
    Ale tytuł to można było dać adekwatniejszy.
    ależ, to jest  taki tytuł, że od razu widać kto temat zapodał!
  • Zaśpiewajmy za kibicami:
    W górę  <3 <3 <3, *** TNN, *** TVN, *** TVN! 
  • Nie ma czegoś takiego jak skutki grzechu do czwartego pokolenia¡!!!!!!!!!!!!!
  • edytowano listopad 2017
    Prayboy, trening relaksacyjny to nauczenie się rozluźniania mięśni, regulowanie oddechu,uspokajanie się. Wyguglaj sobie metodę schultza albo trening jacobsona. Nie wiem jak można się tak bać wszystkiego i dopatrywać jakichś złych mocy.
    o co chodzi z tytułem watka?
    chajzera zreszta jakoś nie lubię, niby robi dobre rzeczy ale mam wrażenie ze w tym wszystkim chodzi mu o lansowanie siebie.
  • Trening jackobsona jest ok, żadna magia :)
  • To bardzo smutne, ale rzesze Polaków oglądają TVN.. do godz 17 dzieci czekające aż rodzice wrócą z pracy jedzą obiad z Drzyzgą, albo Wesołowska jakoś, a nie daj Boże ten program o szkole koszmarny, który uczy patologii.
    Sama byłam takim dzieckiem zostawianym przed tv.
    Wiem może teraz więcej siedzą w internecie, ale ciągle został u części ludzi nawyk że telewizor buczy w domu. Okropienstwo.
  • @ewaklara racja, tv praktycznie nie oglądamy, teraz nawet kanału dla dzieci nie da się włączyć sporadycznie, bo zaraz jakieś bajki typu magia w kółko itp.
  • Dlaczego Chajzer jest czarnuchem?
    Podziękowali 1Prayboy
  • Chyba o diabla chodzi ;)
    Chajzer rasy białej,  bez dwóch zdan :)
    Podziękowali 3Skatarzyna DaddyPig Prayboy
  • weronika85 powiedział(a):
    @ewaklara racja, tv praktycznie nie oglądamy, teraz nawet kanału dla dzieci nie da się włączyć sporadycznie, bo zaraz jakieś bajki typu magia w kółko itp.
    Też nie oglądam, ale niestety znam parę rodzin, szczególnie z dalszej rodziny co im buczy.
    Znam też takich co wyrzucili.
    My z mężem nigdy nie zdecydowaliśmy się na zakup tego ustrojstwa, już 8,5 roku mamy ważniejsze wydatki:)
    Duży ekran do filmów dostarcza nam rzutnik.
    Podziękowali 1aga---p
  • Maciek_bs powiedział(a):
    Dlaczego Chajzer jest czarnuchem?

    bo nie uprał koszuli

    czarnuch to moje określenie Tego Który Nie Przepuszcza Żadnej Okazji
  • edytowano listopad 2017
    i nie chodzi mi o żadne treningi tylko o hipnozę, w momencie kiedy tracimy kontrolę nad sobą, przejmuje ją ktoś inny i nie jest to bynajmniej hipnotyzer, ponawiam pytanie czy ktoś z państwa poddał się kiedyś hipnozie? jeśli nie to nie macie pojęcia czym to pachnie

Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.