Odziez do suszarki

Jakiej marki ciuchy sa bezpieczne w suszarce? Czyt nie skurczą sie? Bo mam z tym nagminny problem i nie chodzi tylko o brak znaczka na metce bo sukienki z h&m choc moga byc w suszarce kurcza sie, z pepco zawsze sie skurcza, z tesco jak sie uda, z lidla dziecinne mi sie kurcza ale dla dorosłych juz nie. Wczoraj 3/4 zawartosci suszarki stalo sie nagle za male. Nie wiem co robie źle :(

Komentarz

• Inny program suszenia?
    Podziękowali 1Bea
  • Ja nie wszystko wrzucam do suszarki. Wiem które mi się skurczą i te wieszam na suszaku. A te które są z mocnej bawełny i nic się z nimi nie dzieje lecą do suszarki. Mniej więcej pól na pól z jednego prania tak mam. 

Podziękowali 1Bea
  • Mnie się tylko ręczniki kurczą. Z rozpędu wrzuciłam kurtkę wełnianą ostatnio i się nie skurczyła. Można ciut większy rozmiar kupować dla dzieci w tych Pepkach, to się nie kurczy w nieskończoność . A może dzieci tak szybko urosły :) ?
  • Suszę w obniżonej temperaturze. Rzeczy kurczą się i nauczyłam się kupować rozmiar większy (koszulki, bluzy, sukienki dresowe)
    Zauważyłam, że nie kurczy się dzianina wiskozowa. 
  • Probowalam zmiany programow - na tych co wysuszy to skurczone na pozostalych wyjmuje mokre. 
    @Joanna36 u mnie dla odmiany recznikom nic, zreszta poscieli, kurtkom nawet przescieradlom frotte nic.

Unikam suszenia poza suszarka bo zaraz okna zarosiale a potem beda ciemne kąty i plesn na calego. A potem wszyscy chorujemy i sie dusimy. Bede w koncu musiala myslec o ubraniach wiekszych :(
  • Ja właściwie tylko w suszarce suszę, ubrań z pepco nie lubię bo bawełna się sztywna robi, no i w ogóle przez głowę dzieciom nie przechodzi, u nas duże głowy rodzinne. Ale lidlowskie już ok.
  • @Joanna36 ja w pepco tylko leginsy kupuje (odkad tescowe trafilam kilka razy byle jakie) bo tanio a jakie nie kupie 2-3 wyjscia do przedszkola/szkoly i dziury na kolanach. Z glowami nie mam problemu bo raczej bluzek tam nie kupuje choc dostalismy kilka bluzek (przechodza ale ledwo ledwo wiec pewnie cos w tum jest - choc u nas duzych glow nie ma). Z lidla mam tylko kilka bluzek i majtki dla dzieci i to sie pokurczylo ale moje z lidla bez zmian. Denerwujace jest tylko to ze kupie rozm wieksze i jedne sie skurcza a inne nie ale moze kiedys opanuje to wszystko
  • A my kupilismy kiedys pizamy mewowskie dla dzieci i pizamy sie nie skurczyly ale otwor na glowe juz tak :) i teraz kest dluga koszula nocna a dziura na glowe jak dla niemowlaka
  • Nam sie lidlowe nie kurczą, ani skarpety ani gacie.
  • U mnie skarpety trochę, ale inne nie kurczą się. 
  • @Skatarzyna myslisz ze trafilam na wadliwa serie? Kupilam corce bokserki i od razu rozm mniejsze po pierwszym suszeniu (bardzo nie rozpaczalam bo Z szczupla i w biodrach luźne :) )
  • może tak? chłopcom aż szkoda, że sie nie zbiegły, bo wiszą im na chudych tyłkach ;)
    a skarpety, szkoda, że sie nie rozciagają, bo znów trzeba większe kupić! 
  • @Skatarzyna skarpetki robia na zlosc i wiecznie sa za male - za nimi nie nadazysz :) taka zloslowosc rzeczy martwych
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.