Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Legalna licencja na komputer

Mojemu komputerowi wygasła licencja. Nie mam worda, excela. Musze pilnie odnowic. Jak to kupić najszybciej i najtaniej. Komp tylko do użytku domowego. Jedyny w domu.

Komentarz

  • edytowano listopad 2017
    Ale komputerowi? Znaczy oprogramowaniu? Jeśli tylko o office (world, excel) to dobre do domu są też darmowe odpowiedniki
    Ostatnio na komputerze chłopaków instalowałam i chodzi ok (teraz coś oglądają, więc nie sprawdzę co ale jak mi się nazwa przypomni to dopiszę)

    Ed: OpenOffice i LibreOffice (teraz wygrałam tego drugiego, z pierwszego korzystałam kiedyś wcześniej i też ok
  • A masz neta? My od dobrego roku korzystamy tylko z dokumentów google. Fajne, bo dostęp z każdego urządzenia podłączonego do neta. ;)
  • Open Office bardzo dobrze nan się sprawdza od lat.
  • Dorota, tak nie moge bo pisze opinie a ta zgodnie z ustawa o danych nie moze byc w chmurze.
    Podziękowali 1Dorotak
  • Ja to bym nie chciala mieć wszystkich swoich danych/materiałów/ dokumentów w chmurze. W googlowskiej tym bardziej.
    Podziękowali 2andora Wela
  • ja tam jakieś pierdoly to bym mogła mieć, ale dokumenty to juz nie. 
    Podziękowali 2Dorotak Pipijo
  • Uważam, że jeśli komuś bardzo zależy na pozyskaniu moich danych i plików to je pozyska z każdego urządzenia,.które ma łącze z internetem..chmura, czy mój dysk, to raczej nie przeszkoda. Na chmurze trzeba tylko pilnować, żeby się wylogować ;)

    Ale jeśli mowa o takich dokumentach, to fakt, nie wchodzi w grę ;)
  • Mamy cos ale office z netu. Legalne, darmowe i ma chyba więcej funkcji noz MS.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.