Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Auto godne polecenia

15678911»

Komentarz

  • Ew tam. Myśmy kupili dwa w tym roku. Nie sadze by w Polsce za nerwowo wprowadzali zakazy 
  • @moni_k ;
    Może być tak, że nie wjedziesz do co większych miast. Mogą przyłożyć podatek drogowy i akcyzę.
    Stary Prius lepszy, taksówkarze wstawiają gaz do hybryd, im się opłaca.
  • Ha, teraz to już chyba naprawdę muszę kupić auto i sprzedać renie. I prawie zdecydowałam się na Forda Focusa ale.... No właśnie wpadło mi jeszcze renault fluenc - zaskakujące bogatym wyposażeniem , przyzwoitym silnikiem.... Tylko trochę brzydkie, ale na pewno nie brzydsze niż Renia..... Ktoś coś o ty. Aucie albo o focusie?
  • A ktoś nie chciałby kupić Hyundai i30 CW 2010 rok 127tys przebiegu
  • edytowano grudzień 2018
    A ten Hiundai za jaki pieniądz?
  • Jan_u a nie chcesz Reni. Poza tym że troskę porysowana gdzie nie gdzie to jeździ super. Właśnie posłuchałam ostatnio że od 2013 roku naprawy i serwis wyniosły 1870 zł.
  • Renia dislowa jest i ma obecnie prawie 200 000. I pali koło 5,3, ale przy ekonomicznej jeździe idzie zejść do 4.
  • No właśnie szukam forsownej okazji ale zaskoczylanie cena tego renault fluence. Generalnie bardzo dobrze, wreszcie luksusowo jak na moje standardy egzemplarz z 2016 roku z przyzwoitym silnikiem można mieć za 34 000.  Ford z gorszym wyposażenie m z 2015 a porównywalnym silnikiem to już 40 000
  • Mieliśmy Renault Fluence 2012 diesla. Bardzo dobrze się nim jeździło, nie było nigdy garażowane i (mozliwe że przez to) zimą przy mrozach zacinala się skrzynia biegów. W sensie jeśli zostawiłam na 1, to mogłam jechać tylko Na 1 lub 2 dopóki się nie rozmroziło, to taki jedyny minus. Ale generalnie polecam 
    Podziękowali 1andora
  • jan_u powiedział(a):
    A ten Hiundai za jaki pieniądz?
    Coś ok 18 tys bo ma trochę blacharki do naprawy po nauce parkowania zdjęcia mailem
  • Znacie jakiegos godnego polecenia handlarza albo komis samochodowy? Musze kupic auto na fakturę. 
  • Używane u dealera. :mrgreen: 
  • edytowano styczeń 2019
    @Agnieszka ;
    Saab (stary, nie General Motors!), Toyota, Honda, Mazda, Audi (A2?), Subaru (dużo pali). Porsche proponuję odpuścić :mrgreen:  .
    https://www.auto-motor-i-sport.pl/porady/Najmniej-awaryjne-uzywane-samochody-raport-TUV-2019,35493,6


    10 najmniej awaryjnych modeli w wieku 10-11 lat                                          

    Średnia awaryjność w tej grupie wiekowej to 27,6 proc.                                                                     

    Miejsce Model Średni przebieg w tys. km Poważne usterki (proc.) 
    Porsche 9117711,7                                            
    Mazda 2
    92
    15,7                                                               
    Audi TT11216,8                                                                    
    Mercedes SLK8918,6                                                                    
    Volkswagen Golf Plus11518,9                                                                
    Toyota Auris11019,1                                                                    
    Toyota Corolla Verso14019,5                                                            
    Opel Agila8620,9                                                              
    Volkswagen Tiguan12821,6                                                                 
    10 Mercedes Klasy A10521,8     
    Tabela mi się rozlazła...                                                           
  • Agnieszka powiedział(a):
    Renault Thalia ? Mam okazję za grosze , bo taki mi potrzebny na już 2003 1.4 8v zupełnie nie wiem co to za auto 
    A nie chcesz mojej meganka. O tym aucie dużo ci powiem. Thalia z tego co pamiętam dość dziwna była i krótko produkowana. Mam doświadczenie z jednym egzemplarzem i strasznie się psuł. Ale to nie jest grupa reprezentacyjna.
  • Który z panów zadzwonił by na to ogłoszenie zrobić wywiad? Kupilibyscie takie auto? 

    https://www.olx.pl/oferta/opel-astra-g-1-6-lpg-CID5-IDyg1CP.html
  • zapominajka powiedział(a):
    A ktoś nie chciałby kupić Hyundai i30 CW 2010 rok 127tys przebiegu
    95 czy on?
  • tryk powiedział(a):
    zapominajka powiedział(a):
    A ktoś nie chciałby kupić Hyundai i30 CW 2010 rok 127tys przebiegu
    95 czy on?
    Był 95, ale już go nie ma z nami.
  • zapominajka powiedział(a):
    tryk powiedział(a):
    zapominajka powiedział(a):
    A ktoś nie chciałby kupić Hyundai i30 CW 2010 rok 127tys przebiegu
    95 czy on?
    Był 95, ale już go nie ma z nami.
    co tero masz?
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.