Auto godne polecenia

189101214

Komentarz

• Czy warto w ogóle nawiązywać kontakt z tzw handlarzami aut, chcąc sprzedać swoje?
  • jak się nie da rady sprzedać bezpośrednio, to tak, licząc się oczywiście z niższą ceną
    Podziękowali 2kociara Bea
  • Handlarz zarobi prawie tyle co ci zapłaci , szybko sprzedasz auto
    Podziękowali 1kociara
  • jukaa powiedział(a):
    jak się nie da rady sprzedać bezpośrednio, to tak, licząc się oczywiście z niższą ceną
    No nie próbowałam jeszcze sprzedać inaczej, kompletnie nie wiem, jak się do tego zabrać
    Myślałam,ze jeszcze mam czas, a tu się okazuje, ze najprawdopodobniej nowe auto będę odbierać w okolicach czwartku
  • zabierz się tak, że zrob zdjęcia i opisz auto, a potem wklej na olx, otomoto czy podobne

• Handlarz SMA się odezwie 
    Podziękowali 2nowa Bea
  • @kociara wstaw tutaj może ktoś się skusi 
    Podziękowali 3Bea Małgorzata32 jan_u
  • A ja nie pomyślałam o handlarzu, też sprzedajemy auto, bo już  przestalismy się mieścić. Potrzebujemy pilnie kupić coś 7-8os, ale dopóki nie sprzedamy naszej Hondzi to nie ma jak. Może będzie ktoś zainteresowany? A jak się nie uda to faktycznie chyba handlarze. Ale szkoda sprawdzonego i dobrego auta handlarzom oddać  :/
  • Fajne auto ale troche drogo jak na ten rocznik.
  • Cena do negocjacji :) 
    Podziękowali 1Rejczel
  • kociara powiedział(a):
    jukaa powiedział(a):
    jak się nie da rady sprzedać bezpośrednio, to tak, licząc się oczywiście z niższą ceną
    No nie próbowałam jeszcze sprzedać inaczej, kompletnie nie wiem, jak się do tego zabrać
    Myślałam,ze jeszcze mam czas, a tu się okazuje, ze najprawdopodobniej nowe auto będę odbierać w okolicach czwartku
    A co masz? Jaki rocznik i za ile?
  • @mmaj333 tez jezdze Hondą i juz nic innego nie chce :) Jak bedziemy zmieniac to na nastepna, nowsza ale tylko Honde :)
  • uJa powiedział(a):
    kociara powiedział(a):
    jukaa powiedział(a):
    A co masz? Jaki rocznik i za ile?
    Renault Clio 2002 r . 1. 5 diesel
    Bez klimy.   
  • ooo prawie idealny ale mąż odmawia disla ;(
  • Ma racje.
  • Rejczel powiedział(a):
    @mmaj333 tez jezdze Hondą i juz nic innego nie chce :) Jak bedziemy zmieniac to na nastepna, nowsza ale tylko Honde :)

My też do tej pory,  wcześniej civic,  teraz accord, żal się pozbyć, bo faktycznie auta niezawodne, ale już wersja 6os nie dla nas
  • My obecnie szukamy czegoś w stylu xara Picasso ,Renault sceniczny. Tak żeby trzy foteliki z tylu weszły w każdym razie i do 4tysi Max. Najlepiej gaz ale benzyna ok
    Podziękowali 1Agnieszka
  • Do 4 tysi Picasso albo Scenica? To jakis pradziadek bedzie musial byc albo telefon cyferke poprzekrecal.
  • ojeny Rejczel weź Ty lepiej zamilknij jak nie masz konstruktywnej odpowiedzi. budzet mamy jaki mamy już dwa namierzone za 3 tysięcy. Tez bym wolała mieć 20 na ten cel ale nie mam
    Podziękowali 3uJa Elunia mader
  • Spokojnie, dlaczego tak niegrzecznie do mnie piszesz? I Picasso i Scenic to wieksze auta i stad wniosek, ze beda musialy byc juz mocno starsze, zeby w tej cenie byly a kupic starego trupa, zeby sie potem uzerac i za czesci raz tyle placic i po mechanikach latac to nie wiem czy tak fajnie.
  • I scenic i icasso to francuzy. Szybko tracą na wartości. Scenic to mini van, ma dużo miejsca w środku ale to wciąż płyta podłogowa segmentu c. Więc do dużego auta mu daleko. Ten nowy już większy ale te starsze to nie za duże auta. Moją bratowa scenica 2005 r z gazem sprzedała właśnie za 4200.
  • Rejczel Mafia tak pisze bo juz sie wkurzyla, zerkin pare stron wczesniej mi tez radzilas to samo zupelnie bez sensu. Wybacz ale jestesmy dorosłe i wiemy jaki mamy budżet na samochód zdajemy sobie sprawę ze będą to dziadki ale pewnych kwesti nie przeskoczymy. Jeśli Ciebie stać na nową hondę to świetnie super gratulacje ale od nas sie odczep.q
    Podziękowali 3MAFJa Elunia mader
  • edytowano 2 sierpień
  • Zaraz tam niegrzecznie. Dosadnie. Co taki wpis Twój da. Ze się zreflektuje i powiem'a nie przepraszam to jednak 9tys przeznaczamy?'
    Podziękowali 3jukaa uJa mader
  • Myślę, że 9 to nie są wystarczające przeprosiny. Dawaj 19.  :D
  • uJa powiedział(a):
    Rejczel Mafia tak pisze bo juz sie wkurzyla, zerkin pare stron wczesniej mi tez radzilas to samo zupelnie bez sensu. Wybacz ale jestesmy dorosłe i wiemy jaki mamy budżet na samochód zdajemy sobie sprawę ze będą to dziadki ale pewnych kwesti nie przeskoczymy. Jeśli Ciebie stać na nową hondę to świetnie super gratulacje ale od nas sie odczep.q
    Daruj sobie te wycieczki @uJa. Bardzo nadinterpretujesz. Nie bede komentowac Twoich zlosliwosci. Jesli cos piszę to konstruktywnie a skoro to rozmowa o autach i prosby o rady to mam prawo sie wypowiedziec, jak kazdy wlasciciel auta, kierowca i praktyk.
    Do starych rocznikow nie odnosze sie huraoptymistycznie ale sceptycznie, bo to niestety koszta napraw i blacharza. Bywaja dobre egzemplarze ale trzeba trafic. Mam nadzieje, ze Ci sie uda i trafisz na wlasnie takie auto - marzenie, zaszanowane, niedrogie, od starszego pana co po przyslowiowe bulki jezdzil w sobote i garazowal samochod. To wszystko kwestia szczescia.

• @Rejczel ale po co ta dyskusja???? Ja też szukam bardzo taniego auta bo tylko na takie mnie stać, a czymś jeździć muszę.Będzie to drugie auto wykorzystywane rzadziej. Kto nie ma miedzi ten na d....e siedzi i jeździ dziadkiem. Takie rady mają sens jak chcesz im dołożyć brakującą sumę. Jak nie to rada bez sensu.Szuka się auta w miarę mało awaryjnego z tanimi częściami i tyle.
    Podziękowali 2uJa mader
  • Rejczel powiedział(a):
    uJa powiedział(a):
    Rejczel Mafia tak pisze bo juz sie wkurzyla, zerkin pare stron wczesniej mi tez radzilas to samo zupelnie bez sensu. Wybacz ale jestesmy dorosłe i wiemy jaki mamy budżet na samochód zdajemy sobie sprawę ze będą to dziadki ale pewnych kwesti nie przeskoczymy. Jeśli Ciebie stać na nową hondę to świetnie super gratulacje ale od nas sie odczep.q
    Daruj sobie te wycieczki @uJa. Bardzo nadinterpretujesz. Nie bede komentowac Twoich zlosliwosci. Jesli cos piszę to konstruktywnie a skoro to rozmowa o autach i prosby o rady to mam prawo sie wypowiedziec, jak kazdy wlasciciel auta, kierowca i praktyk.
    Do starych rocznikow nie odnosze sie huraoptymistycznie ale sceptycznie, bo to niestety koszta napraw i blacharza. Bywaja dobre egzemplarze ale trzeba trafic. Mam nadzieje, ze Ci sie uda i trafisz na wlasnie takie auto - marzenie, zaszanowane, niedrogie, od starszego pana co po przyslowiowe bulki jezdzil w sobote i garazowal samochod. To wszystko kwestia szczescia.

Piszesz nie widząc auta ani ogloszenia:  "ani to ani to , jakies buły szukaj młodszego"
    albo
    Do 4 tysi Picasso albo Scenica? To jakis pradziadek bedzie musial byc albo telefon cyferke poprzekrecal.
    I ty to nazywasz konstruktywna radą? Ty siebir czasem czytasz czy tylko piszesz?

Podziękowali 1Elunia
  • Czesto zdarzaja sie pomylki jak ktos ma wlaczona na klawiaturze funkcje T9 i zamiast 14 napisze mu 4, Mafja bardzo czesto ma duzo przekreconych slow w swoich postach stad bylo moje pytanie o ta konkretna cyfre.

Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.