Auto godne polecenia

167891012»

Komentarz

 • Bea powiedział(a):
  Mój bieżący niestety w złom :/
  Muszę mieć małego benzyniaka. Awaryjny bardzo?
  W sumie stary jest i z rajchu ciągnięty. Sąsiad jeździ ale wymienia na mercededa. Ten mu za mały..
  Bea powiedział(a):
  Ja tylko benzynę
  Ropniaka zimą nie odpalę...
  Zresztą w dieslu mam busa  ;)
  O te kangoo pytam
  Toyota iQ?

 • Foteliki nie wlizą
 • @Bea ;
  Yaris HYBRID? Sfinansujesz sobie z paliwa! A władze będą tępić trucicieli. 34 000 zł :'( .
  Hybrid, @Rejczel , hybrid :mrgreen:  !

 • No co Ty???

  Auto max 2-3 tys z kosztami
  I gdzie ja toto naładuję???
  Podziękowali 1ewaklara
 • edytowano 12 lipiec
  @Bea ;

            Bea powiedział(a):
            No co Ty???
            Auto max 2-3 tys z kosztami
            I gdzie ja toto naładuję???


  Nigdzie :mrgreen: , bo to nie jest plug-in, tylko zwykły hybrid. Benzynę lejesz, 35 litrów tylko. Raty finansujesz z paliwa.
 • edytowano 13 lipiec
  No to jeszcze raz  tu spróbuję :)  Mamy do sprzedania naszą Alhambrę . Link do opisu poniżej.
  Cena do negocjacji !! :smile: 


 • Ja też zastanawiam się nad zmianą auta na większe i mam prośbę do wszystkich posiadaczy dostawczaków - podzielcie się jak oceniacie Wasze auta pod kątem wożenia dużej rodziny? Konkretnie interesuje mnie Vivaro, Jumpy, Trafic, Scudo, Expert, Caddy, turneo Connect i pochodne, rocznik 2012 lub nowszy. Jak wygląda sprawa z ergonomią, wyciszeniem, parkowaniem (szczególnie jeśli auto ma więcej niż 5m długości).
  A może polecicie coś innego z 8-9 miejscami (lub 7 i dużym bagażnikiem)
 • Z parkowaniem jak wiesz lipa. Najlepiej pod marketem daleko od wejścia.
  U nas niewiele miejsc by spokojnie transportera postawić.

  Głośność auta zalezy od auta. Od silnika i liości jazgoczącego wsadu w aucie ;)
  A ergonomiczny jest rower  :D
  Podziękowali 1MAFJa
 • Caddy maxi zaparkuję na każdym miejscu parkingowym. Bagażnik taki, że wózek głęboki wchodzi bez składania. Pali ok. Jest ciut głośny, ale tak jak pisała Bea wnętrze raczej głośniejsze niż silnik ;)
  Podziękowali 1Bea
 • Ja w Sępólnie to małym jadąc czasem mam obawy czy minę się z kimś na skrzyżowaniu. Uliczku między kamienicami wąziutkie i jednokierunkowe. Gdzue tam transporterem jechać. O parkowaniu można zapomnieć
 • edytowano 16 lipiec
  Prowadziłem ostatnio caddy maxi i faktycznie parkuje się bez problemów, bagażnik przy 7 miescach również pojemny. Wyciszenie jak dla mnie było wystarczające. Słaby silnik mogę przeboleć, ergonomia taka sobie, ale zniechęciły mnie kanapy w 2. rzędzie - nie ma możliwości pochylenia oparcia, a same oparcie było w tym egzemplarzu na dłuższej trasie po prostu niewygodne (auto z 2014 r, więc nie było jeszcze wysiedziane - to raczej jakość fabryczna).

  Od tego momentu zastanawiam się, czy auta tej klasy w ogóle mogą konkurować z klasycznymi vanami na dłuższych trasach. Wiadomo, że nie będą tak komfortowe, ale czy w ogóle nadają się do wożenia rodziny przez powiedzmy 600km? A może po wjechaniu na autostradę poziom hałasu będzie na tyle problematyczny, że "wsad w aucie" zacznie zawodzić? Albo właśnie fotele, ogrzewanie lub klima, totalny brak schowków (itd. itp.) doprowadzi rodzinę do wrzenia i radość z posiadania auta pryśnie jak bańka mydlana. 
  Stąd moje pytanie sprzed 2 dni, bo chciałbym mieć zapasowy fotel lub dwa na zabranie kogoś jeszcze na wycieczkę, ale nie kosztem własnej rodziny.

  No więc 8-9 osobowe samochody sprawdzają się jako wóz rodzinny, czy wyrzeczenia jednak są zbyt duże i lepiej kupić klasycznego, 7-osobowego vana?
 • @Marcin mamy caddy maxi z 2008roku. Będziemy się z nim rozstawać. Na fotele nie narzekaliśmy, bardziej na małe rozprowadzenie klimy i nawiewu, bo nasze dzieci na to czule są niestety. Nie ma się co oszukiwać to niestety jest bardziej brygadówka niż van i komfortem mu nie dorówna. Atutem caddiego jest cena, dobry silnik i bagażnik. Bywają wersje life ale są praktycznie nieosiągalne na rynku wtórnym. Teraz przesiadamy się na toyotę siennę i różnica jest duża, ale i w komforcie i w cenie.
 • Dorzucę 3gr. Peugeot Partner przekształcił się w takiego bardziej przyjaznego rodzinie Peugeot Rifter'a. Mało na razie zdjęć i info ofertowego, ale brzmi ciekawie.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.