Auto godne polecenia

1235714

Komentarz

• nowa powiedział(a):
    Jest zaletą małe dziecko nie otworzy w czasie jazdy , 
    Od tego są.blokady drzwi.

• -dwudrzwiowe.
  • Mam taki trzydrzwiowy! Dostany, wygrany wiec nie wybrzydzalam. Swietnie się nam wsiada, zapinanie dzieci i ich manewry sa latwiejsze przy szerokich przednich drzwiach. Przezwyczailam się po prostu. Male 4 i 6l siedza z tylu, kolyska z przodu.
  • Jak się wygrywa auta? :-) 
    Podziękowali 2madzikg AgaMaria
  • @MAFJa, w moim zespole w pracy były 2 przypadki!!! Koleżanka wygrała w konkursie radiowym wiele lat temu solidnego japończyka. Ja w tzw. Olimpiadzie IT, zwycięstwo w zawodach sportowych + taki konkrus na zasadzie jak "1 z 10". Też mała Toyota. A że diler nie miał auta najtańszego, bez wspomagania, tylko ciut wyższą wersję z lakierem metalik, to się trafił mobil na długie lata - 14 już ;)
    Trzeba zapłacić 10% podatku + ubezpieczenia.
    Przyjaciółka mojej Mamy "za krzyżówkę". Też jeździli dekady tym autem.
    Podziękowali 3MAFJa jukaa Bridget
  • Eh, wygrałabym se auto... ;)
    Podziękowali 2Agnieszka jukaa
  • uJa powiedział(a):
    nowa powiedział(a):
    Ten przycisk z blokady to taki ok 3 latek wyciągnie za którymś razem , mówię o starszych autach , albo pasażer z tyłu nie wysiądzie czyli kierowca musi każdemu drzwi otwierać tak jak u siostry w aucie zawsze musi wysiadać i otwierać drzwi 
  • nowa powiedział(a):
    uJa powiedział(a):
    nowa powiedział(a):
    Ten przycisk z blokady to taki ok 3 latek wyciągnie za którymś razem , mówię o starszych autach , albo pasażer z tyłu nie wysiądzie czyli kierowca musi każdemu drzwi otwierać tak jak u siostry w aucie zawsze musi wysiadać i otwierać drzwi 
    No jak auto bez tylnych drzwi to tym bardziej kierowca musi wysiadac. 
    Nie wiem o jak bardzo starych autach mówisz ale w naszym oplu z 98 taka blokada byla (nie mowie o tym przycisku w drzwiach) 
    Dla mnie argument bez sensu.
  • Jestem bezdzietna, ale cenię sobie drzwi tylne. Można tam rzucić plecak, tę dodatkową czapkę, butelkę wody, jakieś zakupy, siaty itp. a potem szybko schwytać i w trasę. I przed siebie.
    Podziękowali 2Bea madzikg
  • Co myślicie o tym? Chyba jutro pojadę oglądać tylko to kawałek ode mnie i zastanawiam się czy warto.

https://www.otomoto.pl/oferta/opel-agila-sprowadzona-ID6zFg7N.html

Opel Agila Sprowadzona - 1
  • BeaBea
    edytowano 5 marzec
    Zapytałabym na czym polega transport. Niesprawne?
    Obejrzeć zawsze warto.
    Wizualnie wygląda sensownie.

• O to chodzi, że jak zapłacę zaliczkę to mi przywiozą. 
    Ja bym i tak nie brała lawety tylko bym załatwiła tablice i pojechała drugi raz.
  • I co by nie było zawsze wygodniej niż rowerem...
    A benzyna i w minus 24 odpaliła od razu.
    Inna rzecz, ze ssania nie odłączało... B)
  • Mi sie podoba choć troche tani jak na podobne auta, ale.chlopa mechanika masz niech jedzie ogladac;)
  • Mam chłopa stolarza ☺
    No właśnie tanio troszku. Muszę tam jechać 100 km po górach.Wiadomo, że technicznie trza ten konkretny model obadać ale jeździł ktoś agilą?
  • @Elunia jestes? Czy juz w Karpaczu? 
  • @tatinek bardzo odradza to auto. Kolega meza mial Agile, wszystkie maja wade konstrukcyjna i przegrzewaja sie przy staniu w korkach. Pomimo, ze wymienil silnik, dalej byly problemy. Powiedzial, ze nigdy wiecej nie kupilby Agili.
  • Nie, mam jechać po 16 ale cały czas się waham.

• Nie jedz, to nie jest godny polecenia samochod. 
  • Ech  za te pieniądze to rower.
  • @Elunia nie kupuj tego auta.
    Z dobrych i malych: Toyota Yaris, nawet stara. Bezpieczniejsze sa auta nieco wieksze, w razie wypadku jest sie w nim gdzie podziac. Male auta typu Agila, Tico, Seicento sa smiercionosne, w razie czego z czlowieka zostaje marmolada.

• Ten opel ma podejrzanie niski przebieg.
    Moje auto z 2002 ma już ponad 280 tys. Jeżdżę normalnie, raz na kwartał jakieś 500 km w weekend no i w wakacje czasami kilka razy tyle
    Podziękowali 1Elunia
  • A dlaczego niewielki przebieg jest podejrzany? Nasze kilkunastoletnie ma ok. 40 tys.
    Podziękowali 2Bridget Agnicha
  • Nie chcesz sprzedac? Kupicie se nowsze:d
  • Właśnie na nim uczę się jeździć  :).
  • kociara powiedział(a):
    Ten opel ma podejrzanie niski przebieg.
    Moje auto z 2002 ma już ponad 280 tys. Jeżdżę normalnie, raz na kwartał jakieś 500 km w weekend no i w wakacje czasami kilka razy tyle
    @kociara ale ten przebieg musi musi być kombinowany. Niektórzy faktycznie autkiem miejskim jeżdżą po mieście :smiley: 
  • AgaMaria powiedział(a):
    A dlaczego niewielki przebieg jest podejrzany? Nasze kilkunastoletnie ma ok. 40 tys.
    Bo auta sprowadzane maja cofane liczniki. Nie oplaca sie sprowadzac auta w dobrym stanie z malym przebiegiem bo ceny by byly za wysokie. Ostatnio ualyszalam gdzies taki tekst odnosnie sprzedazy u nas aut: jak to w Polsce cena i przebieg do uzgodnienia
  • nasze 8-letnie miało poniżej 150tys. i to była prawda ;) 
    Podziękowali 1Agnicha
  • edytowano 6 marzec
    My kupiliśmy auto z Włoch 8-letnie z prawdziwym przebiegiem poniżej 100000. Sami przez 8  lat dokręciliśmy 200000. Oszuści pewnie też się zdarzają ale małe przebiegi jak to było drugie auto w rodzinie też bywają. 
  • Chyba się rozstanę z moim autem, nie polubiliśmy się.
    Wobec czego, pytanie mam o auto idealne - 5 osobowe ale trochę większych gabarytów, koniecznie wygodne, niekoniecznie naszpikowane elektroniką, mało awaryjne a jeśli już to z tanimi częściami, ok 10 letnie. Co polecacie?
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.