Auto godne polecenia

145791014

Komentarz

• Niekoniecznie.
    Auto powinno jezdzic a nie stać
    Podziękowali 2Rejczel Song_Hongbing
  • Zajeżdżone też niedobrze.
    Podziękowali 2Bea Agnieszka
  • Elunia, u nas na lokalnej grupie ktoś sprzedaje coś ciekawego, podrzucę ci zaraz

Podziękowali 1Bea
  • dawaj!
  • Elunia powiedział(a):
    Żadnych Francuzów, a vectra ma za dużą pojemność. Szukam czegoś małego, może być 3 drzwiowe.
    scenic , którego miałam poprzednio był świetny, naprawy wyłacznie eksploaatacyjne. Tak że chyba, zależy na jaki egzemplarz sie trafi.

• @Elunia skoda felicia polecam. Cudowne, tanie niepsujące się auto :smile: mało pali. Nie ma wspomagania, ale lekko się jeździ. Co jakiś czas trafiają się sztuki od emerytów, garażowane z mały przebiegiem. 
    Podziękowali 2Elunia Bea
  • Jeździliśmy z mężem dwoma feliciami. Mąż śliczną zadbaną od właśnie emeryta, a ja zajeżdżoną pofirmową i suma summarum obie dawały radę. Do dziś trochę żałujemy że tą pierwszą sprzedaliśmy...
  • Agnieszka88 powiedział(a):
    @Elunia skoda felicia polecam. Cudowne, tanie niepsujące się auto :smile: mało pali. Nie ma wspomagania, ale lekko się jeździ. Co jakiś czas trafiają się sztuki od emerytów, garażowane z mały przebiegiem. 
    A widzisz my kiedyś skodą favorit zwiedziliśmy całe Włochy. Dzięki!
  • No właśnie skoda albo opel albo golf;) tego szukamy
  • @uJa ; ja nie chcę już nigdy w życiu golfa. To ulubione auto młodzieży wyeksploatowane do cna. To już wolę obciachowe fiaty.
  • Boszsssz vw chcialam napisać;) a tu mi od razu golf wskoczyl;) 

Fiat tez moze byc;) w ostatecznosci
  • edytowano 7 marzec
    Felicia miodzio. Jeździłem trzy lata. 75 000 km. 7l lpg na 100 km.
    Podziękowali 1Agnieszka88
  • No widzicie i to jest konkret chociaż mi trochę duża.Znajoma listonoszka jeździ Felicją a robi dużo km.
  • Jezdzilam Felką na gaz prawie 10 lat. Wspominam z lezka w oku :) Bez wspomagania, troche sie czlowiek okrecil kolkiem. Z plusow - w srodku jest naprawde duzo przestrzeni, wygodna kanapa dla pasazerow, duzo miejsca na nogi. Z minusow: uwaga na tylna klape. Felki maja problem z korozja tylnej klapy, prawie kazdy egzemplarz. Ale to jest nic.
    Podziękowali 1Agnieszka88
  • Toyota corolla kombi
    Cudownie jezdzila, nic sie nie psula, do bagaznika i wolu by sie zmiescilo.
    Z zalem musielismy sprzedac przy dziecieciu nr 4
    Podziękowali 1Bea
  • Ma byc male i tanie 
    Więc nie toyota i nie kombi;)
    Podziękowali 1Elunia
  • uJa powiedział(a):
    Ma byc male i tanie 
    Więc nie toyota i nie kombi;)
    ta jest, zgadzam się
  • Ford c-max ktoś miał?
  • AB powiedział(a):
    moja mama kupiła sobie wiosną toyotę corollę verso i ją lubi ;) 2008, czyli 10-letni ;)
    jeśli chce sprzedać, to wołaj ;)
  •  :D 
  • edytowano 7 marzec
    No co, a nuż zechce z ładniejszym lakierem!
    Serio, będę musiała za jakiś coś kupić.
  • Brr zadnej toyoty!
  • Toyota byla propozycją dla @jukaa . Dla Ciebie punciak albo panda :)
    Podziękowali 1jukaa
  • aha, czyli chyba w sumie zależy od egzemplarza. toyoty rzeczywiście maja opinie mało awaryjnych, ale taki dziadek 10 letni, to nie wiem czy jakikolwiek będzie beznaprawowy ;)
  • moja mama nic jeszcze nie naprawiała :P 
  • jukaa powiedział(a):
    aha, czyli chyba w sumie zależy od egzemplarza. toyoty rzeczywiście maja opinie mało awaryjnych, ale taki dziadek 10 letni, to nie wiem czy jakikolwiek będzie beznaprawowy ;)
    co ty wiesz o dziadkach :D

Podziękowali 3jukaa MAFJa Wela
  • edytowano 7 marzec
    no co, próbuję się odmlodzic za pomoca młodszego samochodu :D
    Freud by miał pewnie jakiś komentarz...

Podziękowali 1Elunia
  • AB powiedział(a):
    moja mama nic jeszcze nie naprawiała :P 
    Dobra, przekonalaś mnie. Dawaj tu mamę, a ja już jej wytłumaczę, że absolutnie zasługuje na nowy samochód B)
    Podziękowali 1AB
  • pffff psycholożka  :D B)
    Podziękowali 1AB
  • Toyotę w benzynie 1,6 silnik widziałam u nas za 22 tyś , 7 osobową;) to jakbys jakies synowe chciala wozic
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.