Jaki materiał na sukienkę kupić?

2»

Komentarz

• Uwaga: ja tam też jestem z gatunku macającego i pierwsza ogladam metkę ze składem... jak ok, to potem z ceną. I niestety na ogół ta druga mnie nie zadowala  :#
    Wlokno naturalne może nie zawsze będzie się idealnie układało, chociaż jak szyjesz dla siebie to lepiej. Ale zawsze lepiej się będzie nosiło, gdyż albowiem oddycha. To ja na tyle.
  • edytowano grudzień 2017
    Ja z tych szyjących Ale dawno niepraktykujących... ;)
    Dodam radę, że trzeba dobrać gatunek materiału do fasony, kroju. Pamiętam, że np. W Biedzie były wskazówki z jakiego materiału można to uszyć i alternatywy.
    Tak bym w pierwszej kolejności popatrzyła z jakiego materiału została uszyta ta pierwsza sukienka skoro się dobrze nosiła. I szukała podobnego gatunkowego lub lepszego ale o tych samych właściwościach.
    Podziękowali 2Wanda Bea
  • @Agax4 ; nie chodziło o Burdę? ;)
    Podziękowali 1Agax4
  • @madzig, ; Ty Sherlocku B)
    Podziękowali 1madzikg
  • Pewnie, że Burda... ach ta auto korekta w telefonie  :s
  • To z ta Biedą mi sie bardziej podobalo.
  • Sie ma, sie wie :smiley: 
  • Burdy to ja mam na codzien w wykonaniu moich Milusińskich, takze w sumie czy bieda czy burda - jeden pies.
    Podziękowali 1ewaklara
  • @Wanda jak sie skpnczyła sprawa zakupu tego materiału? Sukienka juz uszyta? Pochwalisz sie efektem?
    Podziękowali 1Joannna
  • Doszlam do wniosku, ze musze najpierw schudnac, a przynajmniej przestac tyc.... ostatnio tsh ppwyzej 3 i co wejde na wage to kg do przodu..

• Nie chcę Cię demotywować, ale przy takim tsh, to trudno będzie schudnąć, a nawet przestać tyć :( Może pora się udać do mądrego endokrynologa i zająć się swoim zdrowiem?
    Podziękowali 2Małgorzata32 Bea
  • Staś ma tsh 7 a chudy jak szczypior
  • Ale on nie jest kobietą w wieku reprodukcyjnym i nie ma Hashimoto może? ;) Mój najchudszy syn miał onegdaj 5 i był diagnozowany w kierunku Hashimoto. Na szczęście hormony tarczycowe ok, przeciwciał brak i tarczyca zdrowa.
    Podziękowali 1Małgorzata32
  • czyli moje próby chudnięcia przy tsh powyżej 4 też średnio mają szanse powodzenia?
  • AB powiedział(a):
    czyli moje próby chudnięcia przy tsh powyżej 4 też średnio mają szanse powodzenia?
    Jeszcze chcesz schudnąć?  :o
    Podziękowali 1Bea
  • przytyłam  :(
    Podziękowali 1Skatarzyna
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.