Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

jaka szczoteczka elektryczna dla dziecka?

na co   zwrócić uwagę przy kupowaniu szczoteczki elektrycznej dla  3 latka?

Komentarz

  • A chcesz elektryczna czy soniczna? 

    U nas, jak jeszcze działały, to super sprawdzały się z timerem. Włączało się szczoteczkę i ona dawała sygnał dźwiękowy co jakis czas (chyba pół minuty?) - wtedy zmieniało się strony mycia - góra lewa, pikniecie, góra prawa, pikniecie i tak na wszystkie 4 strony i się wyłącza. Dzieci znały zasady i nie musiałam ich pilnować. Teraz mają zwykle i widzę że szczotkują już z wyczuciem i przyzwyczajeniem podobny czas. Tylko nie tak dokładnie jak te nasze soniczne poprzednie.
    Elektrycznych (z kręcąca się glowka, a nie trzęsącą) nam dentystka nie polecała.
    Podziękowali 1karolinamika
  • My kupilismu z oral b z Elza...nasza dentystka mowi ze ok- najwazniejsze ze dzieci chetnie myja zeby. Fajnie ze daje znak po 2 minutach bo wczesniej mycie zebow konczylo sie po 5 sekundach :) mam wiekszy problem ze zjadaniem pasty a to juz 5,5 i 7 lat :(
    Podziękowali 1karolinamika
  • My w koncu też rotacyjna z oral b kupiliśmy. Chętniej myje niz zwykła. A dla doroslych byly w lidlu soniczne w dobrej cenie.
  • Moje żeby my ja w nieskończoność. Mają elektryczne ale ja pozwalam okazjonalnie. Zawsze miałam zdrowe zęby,  jak nabyłamelektryczna to zrobiły się jeszcze białe ale przez rok używania załatwiła mi szyjki... Teraz mam zawsze jakieś podslaniane, bolące... Slabo się to plombuje odpada.. Dentystka z którą leżałam na patologii poleciała soniczne
  • Znajomi dentyści zdecydowanie odradzają elektryczne. Strasznie niszczą dziąsła.
  • Więc jak widać każdy musi u siebie sam ocenić :)
  • edytowano grudzień 2017
    @MAFJa polecam plukac zeby dziasla kitem pszczelim pomaga :)
    Podziękowali 1MAFJa
  • Propolis em? Czyli? 
  • Tak :) 
    Podziękowali 1MAFJa
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.