Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Kupię auto 6-7 osobowe.

13468934

Komentarz

  • Niekiedy samochody wyglądają z zewnątrz na dużo mniej pojemne, niż jest naprawdę :cool:

    image
  • Dobre Maciek. Miałem to w realu :)
    Kiedyś wiozłem maluchem "dziadka" na wózku inwalidzkim i dwie kozy. Niestety nie mam foty ale wspomnienia...
  • Citroen C4 Grand Picasso kwiecień 2008
    Sprzedam
    WYPOSAŻENIE:
    ESP
    ABS
    7 poduszek powietrznych
    centralny zamek sterowany pilotem
    kierownica wielofunkcyjna
    dwa fotele w 3 rzędzie chowane w podłodze
    szyby przednie sterowane elektrycznie
    lusterka boczne sterowane elektrycznie i ogrzewane
    klimatyzacja manualna dwustrefowa
    radio CD MP3 z sześcioma głośnikami i sterowaniem z kierownicy
    komputer pokładowy
    elektryczny hamulec postojowy
    kolumna kierownicy regulowana dwuosiowa
    fotel kierowcy i fotel pasażera regulowane na wysokość
    dwa fotele w 3.rzędzie chowane w podłodze 7 osobowy
    relingi dachowe
    komplet kluczy + karta kodowa

    Auto świeżo sprowadzone,
    W pełni sprawne technicznie i przyjechało na kołach.
    Uszkodzenia tylko blacharsko lakiernicze, lekko uszkodzony przód i tył,
    W razie pytań proszę dzwonić pod numer 510 068 077
  • [cite] Maciej001:[/cite]Witam , dość sporo wpisów i wszystkiego ni czytałem ale zdecydowanie polecam Toyote Picnic, najlepiej w dieslu, do 2000 roku w granicach 22 tys. mozna kupic w super stanie
    pozdrawiam
    Właśnie takiej szukam do kompletu do naszej Previi :bigsmile:
    Ale na jedyne auto dla dużej rodziny to trochę mała - bagażnika praktycznie nie ma.
  • Pilnie nabędę!!!!

    Ktoś ma na zbyciu?

    6 osób pakowny.
  • drabiniasty.jpg

    bez ograniczeń i mało pali
  • Fajny, ale dużo spala wbrew pozorom i dość powolny, no i jeszcze to cabrio mało użyteczne w porze deszczowej... :wink:
  • e, mąż już kupił.
  • Ten od Rafała?
  • a nie... bity z Francji z wymienionym silnikiem. Zafira. bRR, będę musiala się przeprosić z prawem jazdy. Od ubiegłego tysiąclecia nie siedziałąm za kółkiem.
  • [cite] Bogna:[/cite]a nie... bity z Francji z wymienionym silnikiem. Zafira. bRR, będę musiala się przeprosić z prawem jazdy. Od ubiegłego tysiąclecia nie siedziałąm za kółkiem.
    (zart0... To Ty stara d...a Jesteś!:peace::thumbup:
  • też szukam dla nas samochód 6-osob (musi zmieścić się wózek), grand Voyager, ceny w Polsce wysokie, też bym chętnie sprowadziła. może ma ktoś kontakty
  • A co powiecie na kia sorento? ktos ma?
  • kia - carnival najbardziej awaryjne auto na świecie.
  • zabrakło kropeczki przed 5t
  • [cite] Prayboy:[/cite]kia - carnival najbardziej awaryjne auto na świecie.
    Taaa... Przed oknem mam żywy (martwy?) dowód prawdziwości tej tezy.
  • o, widzisz admin potwierdził
  • marzena01 my mamy do sprzedania samochód 7-osobowy francuza, jeżeli chcielibyście zobaczyć to pisz na priv
  • My chcemy (marzymy i modlimy się ) o Mercedesie Sprinterze....9 osobowym...nasz Remnault Espace się sypie i ciasno nam strasznie a i może potrzeby będą za chwilę większe....
    Nasi przyjaciele mają do sprzedania Nissana Serenę, ktoś jest zainteresowany?
  • Nissan a z jakim silnikiem?
  • silnik 1,6 benzyna, rok.prod 1995. Przebieg 198 000, 2 szyberdachy, elektr. szyby...
  • witam
    a my ostatnio zmieniliśmy autko na większe do tej pory espace 1991 ale był za mały dla nas :cry: i nie miał już miejsca na wózek
    jednak autko było super skrętne i super wygodne
    teraz mamy duży ford transit :bigsmile: i z tyłu wchodzą dwa wózki złożony i rozłożony razem i cała rodzinka jedzie + dodatkowe jedno miejsce dla niani
    fakt głośny w środku jak to stary ford nazywamy go terkotek i jak to disel powolny ale duuuuuuuuuży
    :wink:
  • To się pochwalę, że od 3 dni jestem szczęśliwym posiadaczem Grand Sc??nic'a (...)
    [PRZENIOSŁEM DO WŁAŚCIWEGO WĄTKU]
    => Auta rodzinne
  • wygląda ładnie:D
  • [cite] agagr:[/cite]mam znajoma ktora ma do sprzedania Chryslera voyagera z 1994 r.nie wiem dokladnie ale wiem ze po okazyjnej cenie(6000)
    My też chcieliśmy sprzedawać naszego Chryslera '94 po okazyjnej cenie, kiedy padła automatyczna skrzynia biegów. Ale mechanik zdołał ją nareperować i ochotą do sprzedaży nam zmalała :wink:
  • [cite] chato.pl:[/cite]To się pochwalę, że od 3 dni jestem szczęśliwym posiadaczem Grand Sc??nic'a (benzyna 1,4 TCe 130KM, wersja 7-osobowa)

    prawie jak moja Dacia by Renault
    :wink:
    tylko ciut prawie o 100% droższy :sad:
  • [cite] chato.pl:[/cite]To się pochwalę, że od 3 dni jestem szczęśliwym posiadaczem Grand Sc??nic'a (...)
    <sup><font color="#FF0000">[PRZENIOSŁEM DO WŁAŚCIWEGO WĄTKU]</font></sup>
    => <a href="http://wielodzietni.org/?CommentID=97928">Auta rodzinne</a>

    A ja od wczoraj jestem szczęśliwym posiadaczem http://img27.imageshack.us/img27/6695/98010173.jpg i się zastanawiam co tu kupic...?
  • ja polecam Forda Galaxy.:bigsmile:
  • :crazy: Tylko nie prayboyowi :crazy:
  • [cite] mona:[/cite]:crazy: Tylko nie prayboyowi :crazy:
    Chyba że takiego co był już u psychologa i się nie moczy...
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.