Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Ekipa budowlana poszukiwana

Konto skasowane na prośbę użytkownika.

Komentarz

  • Tak naprawdę najistotniejsze jest zatrudnienie swojego inspektora nadzoru -takiego co faktycznie będzie na budowie codziennie lub prawie codziennie -i jego zadaniem będzie pilnować od strony fachowej budowlanej waszych interesów i to on powinien być najlepiej z polecenia, znajomy, znajomy znajomych itp -żeby było pewne że się stara (inspektor to taka zmora budowlańców ;) )
  • @Wela ma 100% racji, jak masz dobrego nadzorce to kazda ekipa bedzie sie starac a jak nie ma to i najlepsza ekipa bedzie olewac. 

  • PaniWiosna powiedział(a):
    Jeżeli inspektor nadzoru ma być codziennie to będzie kosztować jakieś 5 tysięcy miesięcznie dla niego plus dojazdy.
    Miałam cytować :)
    Nie jestem na bieżąco w cenach ale to tylko uściślę że codziennie jak coś się realnie buduje i nie musi być cały dzień, wystarczy że ekipa wie że inspektor może pojawić się w każdym momencie (nie znają dnia ani godziny ;) ) i sprawdza dokładnie stan robót od swojej poprzedniej wizyty, dokładnie "odbiera" roboty zanikające.
    Pewnie to tanie nie będzie, w przeliczeniu na jego godziny pracy, ale jeśli żadne z Was nie zna się na budowlance chociaż w jakiejś części, to nie ryzykowałabym eksperymentować czy się uda... akurat trafić na te jedne z nielicznych dobrych i uczciwych ekip...
    Podziękowali 2Gosia5 Nika76
  • Mam jednego budowlanca, mogę dać namiar, ale ostatnio budował dla naszych klientów ze dwa lata temu, wiec nie wiem jak teraz wygląda jego ekipa itp. 
    Podziękowali 1nowa
  • I na wszystkie roboty podpisujecie umowę.
    Podziękowali 1Gosia5
  • Moj M.  chcę budowac z 
    http://www.izodom2000polska.com/?lang=pl
    Tylko jeszcze nie wiemy gdzie
  • Dobra umowa i fachowy inspektor/kierownik budowy. Tego nam zabrakło. Do dziś żałuję :(
  • My mieliśmy górali. Piwnica i ściany ojciec. Dach robił syn ze swoimi ludźmi. A potem kolejno wchodziły ekipy. Jedną po drugiej. Nigdy razem. Jakoś poszło. Ale Św. Józefa męczyłam codziennie. 
  • @mamlu - jaka okolica?
  • Oj to chyba daleko, ja z Pomorza mogłabym polecić firmę
  • Ja szukam ekipy od wykończeń.  I dobrego glazurnika. Wschodnia strona Warszawy. Życzę Ci @mamlu powodzenia, bo dziś trudno kogoś znaleźć. Nie dość, że solidnego, to jeszcze żeby termin miał na ten rok. Żeby było tanio, to już nie wymagam. 
  • @Gosia5 wyślę Ci namiar na priv. 
    Podziękowali 1Gosia5
  • My mamy bardzo dobrego Pana od wykonczen .. ale aktualnie robi u nas i nie wiem kiedy skończy ale jakby co to można sobie tam podjechać od razu zobaczyć jak robi i zagadać o swój remont
    Podziękowali 1Gosia5
  • Kurcze jak ja sie ciesze ze mam meza budowlanca - ominal mnie ten stres poszukiwania ekipy i w ogole - moge sie skupic na wymyslaniu. 
    Warto odezwac sie nawet jak ekipa jest z daleka - od nas wiem ze do Warszawy jezdzily ekipy a to sporo kilometrow jest. 
  • A to skoro przy temacie, to jak od wykończeniówek w krk kogoś macie to chętnie przygarniemy kontakt
  • A znacie może kogoś, kto pomaluje mieszkanie w Warszawie?
  • @OlaOdPawla (i inni z krk) jak znajdziesz kogoś w Krakowie daj znać, moja dobra koleżanka szuka kogoś do odświeżenia mieszkania, już kilka razy się nacięli niestety...
  • Bea powiedział(a):
    Podbiję.
    Siostra szuka firmy do remontu łazienki. Poznań
    Polecacie kogoś? Może ktoś z wielodzietnych?
    Nie pomogę. Sami kafelkarza szukamy
  • Ekipa budowlana poszukiwana. Rzetelna i uczciwa z okolic Poznania.
  • I ktoś do małego remontu, zachodniopomorskie
  • Ja remontami na terenie Warszawy się zajmuję jak ktoś będzie potrzebował. Duże płytki 120 cm też kładziemy.
  • @Elunia ja chętna na ten namiar  :)

    ostatnio trzy razy tak się nacieliśmy, ze wszelkich remontow na dłuższy czas nam się odechciało

    ale skoro osoba polecona to warto  :)
  • Bea powiedział(a):
    A czym tniesz @Turturek ?
    Maszynà czy flexem? Myślę takie do salonki  :D
    Maszyna rzecz jasna, flex się średnio nadaje do takich długości.


    Takie dekoracje dzięki temu też są możliwe :)
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.