Gdzie na śnieg?

Chcielibyśmy pojechać gdzieś by dzieci miały możliwość poszaleć na śniegu. Nie zależy nam na jeździe na nartach, raczej tak zwyczajnie- jakaś agroturystyka ze śniegiem. Możecie coś podpowiedzieć? Gdzie szukać śniegu, poza górami albo przynajmniej jak najniższymi?

Komentarz

• Zapraszamy do Brzozowa (Pogórze Dynowskie) :smile: 
  • U nas właśnie pada, ale dzieci chore więc nie zapraszam :(
    Podziękowali 1manna
  • Jak chcesz taniej to może Dolny Śląsk. Rzeczka, Walim albo trochę drożej Czarna Góra? Stoki naśnieżane, w Rzeczce jest chyba nawet saneczkowy.
    Podziękowali 1matuleczka
  • Beskid Zywiecki zawalony malowniczo i dosypuje. 
    Podziękowali 2AB anulaczarnula
  • Dzięki, najbliższej nam na Dolny Śląsk. Mam jeszcze pytanie- czy tam trzeba mieć łańcuchy na koła? W życiu nie byłam przy śniegu dalej na południe niż Wrocław i zupełnie nie mam pojęcia.
    Podziękowali 1AB
  • Raczej nie ale jak jechaliśmy przed Sylwestrem przez Przełęcz Walimską to mój M.kierowca doskonały zaniemówił troszkę :D.
    Możecie wybrać się w okolice jakiegoś uzdrowiska typu Lądek, Kudowa, Polanica tylko sprawdzić czy jest śnieg albo naśnieżanie. Wiem, że teraz jest. Same sanki to trochę może Wam się nudzić to warto jeszcze coś zobaczyć albo wybrać się na basen.
  • Zależy nam przede wszystkim na śniegu, bo to chłopakom wystarcza,- sanki, bałwany, śnieżki.  U nas nie było zbyt wielu dni z porządną warstwą i chciałabym by mieli jeszcze okazję pobawić się na śniegu.
  • jan_u powiedział(a):
    Zapraszamy do Brzozowa (Pogórze Dynowskie) :smile: 
    To Brzozowo Koło Starej Wsi? Jesteśmy właśnie na rekolekcjach :-)
  • U nas wlasnie sypie caly dzien moze go oddac dla mnie to jak przeklenstwo...
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.