Prywata - działka na Mazurach do kupienia

edytowano 14 luty w Pomagajmy sobie
Moi rodzice sprzedają działkę budowlaną na Mazurach (1500 lub 2700 m kw.), pięknie położoną na granicy Puszczy Piskiej, 13 km od Pisza, 2 km od Jeziora Nidzkiego.
Jeśli ktoś byłby zainteresowany, podam na prv kontakt do taty. 
«1

Komentarz

• Poproszę 
  • Jak czytam takie ogłoszenia , od razu nabieram ochoty na zakup tego typu nieruchomości . A teraz przynajmniej podbiję ;)
  • Znalazłam kilka zdjęć w czeluściach komputera, ale nie oddają one piękna tej okolicy. Większość zdjęć robiliśmy w czasach, kiedy nie było jeszcze aparatów cyfrowych na taką skalę, może coś jeszcze znajdę w rodzinnych archiwum, odskanuję i zamieszczę. To ogrodzone to oczko wodne, które jest na terenie działki, czasami dziki tu przychodzą nocą z pobliskiej puszczy się napić. 

Podziękowali 1Monika73

• Te domy w oddali to już sąsiadów. Swego czasu dzierżawili kawałek działki i uprawiali tam kukurydzę. 
  • Pięknie tam :)
    Podziękowali 2asiao Felicyta
  • A nie napiszesz , jaka cena ?
    Podziękowali 1Kobieta
  • Rozumiem , że szczegóły na priw ale jakieś realia trzeba najpierw znać ;)
  • edytowano 19 luty

Pięknie @Aniuszka. Ale cena faktycznie kluczowa w ogłoszeniu.
    To znaczy, że są dwie działki, jedna 1500, druga 2700, tak?

Podziękowali 1Monika73
  • Cała działka to 1 ha 32a. Z tego wydzielone zostały 2 działki budowlane na sprzedaż- 1500 i 2700. Cena za metr to 25zł.
    Podziękowali 1Monika73
  • To niech ktoś z Was kupi. Amy przyjedziemy z namiotem :-) (ja chętnie ale nie mamy wolnych środków na zbyciu) 
    Podziękowali 1Monika73
  • Kurcze , narobiłam sobie smaka na taką piękną działkę ;) Jak nikt nie kupi ,to może wezmę kredyt ? ;)
  • Bierz! My mamy na dom a jeszcze na auto dopozyczymy... Wiec działka odpada... A ładna skubana i jeszcze niedaleko jezioRa
    Podziękowali 1Monika73
  • @Anuszka-a nie ma jeszcze chętnego ?
  • Kurcze , a mam od dłuższego czasu przeczucie ,że trzebaby zainwestować w jakąś nieruchomość ;)
    Podziękowali 1MAFJa
  • 25zl? Matko czemu u nas są ceny takie szaleńcze? 200-300zl za metr. Chyba że jakaś wyjątkowo niedorobiona to i po 150zl :/
    Szkoda, że nie w pobliżu morza. Juz dzwoniłabym do męża.. :smile:  powodzenia w sprzedaży! 
  • Kupiłabym...ale oszczędzam na inny cel...ech
  • Kurcze  ,ode mnie to daleko ,ale spodobał mi się teren bardzo ...
  • Jak nikt inny się nie zgłosi ,to uznam ,że ta ziemia na mnie czekała ;) Ale w grę wchodziłaby niestety raczej ta mniejsza działka . I z założeniem ,że muszę załatwić najpierw kredyt.
  • edytowano 19 luty
    Działki wciąż czekają na szczęśliwego nabywcę :)
    Podziękowali 1Monika73
  • Weźcie kupcie ,żeby mnie nie kusiło ;)
  • Kup z kimś sensownym na pól :)
  • Na spółki s*ały jaskółki. Sama kupuj.
    Podziękowali 2madzikg Monika73
  • Tereny zupełnie jak u nas. Gdybyś nie napisała, że 13 km od Pisza, myślałabym, że u nas na wsi.
  • edytowano 20 luty
    @mamababcia, może ona niedokładnie zmierzyła? ;) A poważnie, to znaczy że i u Ciebie pięknie. :)
    Podziękowali 1mamababcia
  • @Aniuszka czy ta oferta nadal aktualna?
  • Tak, aktualna, mialam odswiezac, ale mama niespodziewanie trafila do szpitala i zapomnialam. Ale tak, aktualna.
    Podziękowali 1Małgorzata32
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.